Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Czy oduczyliście się tricku?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy oduczyliście się tricku?
dawidpru

dawidpru

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawidpru zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy oduczyliście się tricku ? Ja tak mam z kickflipem i nie mogę się za uja nauczyć

Napisane Jul 4, 2006, 9:29 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mialem tak jak dostalem pierwsza deske
jezdzilem kilka dni i potem zaczolem varial flipa kleic
a nawet ollie nie umialem a jak sie ollie nauczylem to
już tego variala nie umialem to okropne bylo
sam nie wierzylem ze robilem variala po kilku dniach jazdy na desce ,ale po kilku miesiacach sie znowu nauczylem.

Napisane Jul 4, 2006, 9:34 pm Ostatnio edytowane Sep 25, 2007, 8:40 pm przez soad534
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tez tak miałem :P ale teraz wszystko ( prawie) nadrobiłem xD i dalej sie kickflipa ucze :P haha

Napisane Jul 5, 2006, 9:59 am
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kiedys wysokiego pop shove ita robilem. ostatnio zrobilem sobie tydzien wolnego na desce (brak zajawy). po tygodniu znowu na desce jezdziem i tylko malego shova zrobilem bo wyzszego nie umialem bo mi wychodzil wajral kick...

Napisane Jul 5, 2006, 10:04 am
Cama

Cama

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cama zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja miałam tak że po 0,5 roku przerwy wszystkiego się oduczyłam.
wcześniej umiałam manuala olie, kickflipa, i zaczynałam 50-50, i po pół roku -nic nie umiem! :( ale też już wszystko nadrobiłam :P)

Napisane Jul 5, 2006, 10:17 am
kamilB14

kamilB14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilB14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja się oduczyłem pop shove ita , teraz jak próbuje go zrobic to deska się obkręca albo na verial kicka albo na 360  pop shove it
a to pewnie dlatego że bardzo żadko go robiłem ostanio i się zapomniało

Napisane Jul 5, 2006, 10:27 am
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja sie oduczyłem nollie shove-it'a  :thinking:

Napisane Jul 6, 2006, 8:00 am
borek625

borek625

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to borek625 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja taki mały kryzys zawsze mam po zimie ale po tygodniu jazdy wszystki sobie przypominam ;p

Napisane Jul 6, 2006, 10:39 am
alien193

alien193

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alien193 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oduczylem sie krecic heelflipa :)

Napisane Jul 6, 2006, 10:48 am
lplukasz1

lplukasz1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lplukasz1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam tak właśnie teraz z kickiem  :mad: wrr...

Napisane Jul 6, 2006, 10:51 am
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Krystian04 powiedział(a):
soad534 powiedział(a):
oh mialem tak jak dostalem pierwsza deske
a nawet ollie nie umialem a jak sie olli nauczylem to
jush tego variala nie umialem to okropne bylo
sam nie wierzylem ze robilem variala po kilku dniach jazdy na desce ,ale po kilku miesiacach sie znowu nauczylem
heh

właściwie to jest możliwe :) u nas ostatnio jeden gościu se kupił deske i po niecałej godzinie jazdy zrobił nollie shove-it;a. A in jezdze dobrze jeździc nie umial bo sie dosyc czesto wywałał ot tak, ale już nie jeździ :)

Napisane Jul 7, 2006, 7:26 am
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie można zapomnieć można tylko opaść z formy, umiesz ollie to zawsze bedziesz je umiał będziesz miał 80 lat i będziesz wiedział jak to zrobić ;)

Napisane Jul 7, 2006, 7:43 am
Abonn

Abonn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Abonn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

xD A Ja Się Oduczyłem Casper Flipa ;P Ale To Przez Buty Bo W Budach Z Tomexu Kleiłem A Kupiłem Sobie Podiumy I Za H*** Nie Sklei =D (no moze czasami na farcie ;) ) :cyclops:

Napisane Jul 7, 2006, 8:24 am
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tak mialem tez... kiedys za kazdym razem kleilem varialflipa a teraz gdy sie nauczylem sie nauczylem krecic 36flipa to nici z variala;/ czasem skleje ale to nie to co kiedys;/ o i teraz znowu przestal mi sie tak fajnie krecic heel;/ kiedys krecilem double heela a teraz nie moge dokrecic jednego;/

Napisane Jul 7, 2006, 11:38 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
Krystian04 powiedział(a):
soad534 powiedział(a):
oh mialem tak jak dostalem pierwsza deske
a nawet ollie nie umialem a jak sie olli nauczylem to
jush tego variala nie umialem to okropne bylo
sam nie wierzylem ze robilem variala po kilku dniach jazdy na desce ,ale po kilku miesiacach sie znowu nauczylem
heh

właściwie to jest możliwe :) u nas ostatnio jeden gościu se kupił deske i po niecałej godzinie jazdy zrobił nollie shove-it;a. A in jezdze dobrze jeździc nie umial bo sie dosyc czesto wywałał ot tak, ale już nie jeździ :)

skapłeś sie! ja teraz katuje impossible i lipa a w pierwszy dzien nauki tego triku mi szedl kleilem go czasami teraz to jest ch.ujnia ,ale sprobuje moja metoda wsoczenia z impossible na 2 schodki:>

Napisane Jul 7, 2006, 11:50 pm
patrych

patrych

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patrych zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tez mialem wiele sytuacji a najgorsza jest zima bo nie ma gdzie jezdzic a tricki sie ulatniaja i dupa

Napisane Jul 8, 2006, 12:23 am
massurek

massurek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to massurek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedys umialem fs flipa teraz za chuj mi nie wychodzi .;|

Napisane Jul 8, 2006, 12:30 am
zarazek

zarazek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zarazek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja umialem pop-shoveit'a ale jak zaczolem sie uczyc varial kickflipa i sie go nauczylem to juz za ch** nie moge zrobic shovit'a bo za kazdym razem deska flipuje, co bym niezrobil :( moze jakies rady?

Napisane Jul 8, 2006, 11:07 am
Hubaa

Hubaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hubaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja się oduczełem hellflipa, który był pierwszym flipem.
Po nauczeniu się kicka już hella nie umiem.http://www.andegrand.pl/forum/index.php?a=post&s=reply&t=12336#
:(

Napisane Jul 9, 2006, 11:29 am
Hubaa

Hubaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hubaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zarazek powiedział(a):
ja umialem pop-shoveit'a ale jak zaczolem sie uczyc varial kickflipa i sie go nauczylem to juz za ch** nie moge zrobic shovit'a bo za kazdym razem deska flipuje, co bym niezrobil :( moze jakies rady?

Przednią nogę postaw całą na decku a nie jak do flipa.
Ja umiem Variala i shovit'a

Napisane Jul 9, 2006, 11:31 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja