Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Czy oduczyliście się tricku?

Strony: << poprzednia ... 24, 25, 26, 27, 28 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy oduczyliście się tricku?
dawidpru

dawidpru

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawidpru zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy oduczyliście się tricku ? Ja tak mam z kickflipem i nie mogę się za uja nauczyć

Napisane Jul 4, 2006, 9:29 pm
liber333

liber333

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to liber333 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sie iduczylem oldschool kickflipa teraz wgl nie wychodzi nie to co pol roku temu

Napisane Aug 8, 2011, 2:58 pm
Jasias

Jasias

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jasias zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tak miałem ( Jestem Początkujący)

Gdy nauczyłem się olie na 10 cm. to katowałem kickflipa... Po tygodniu katowania cały czas nie mogłem zrobić olie tylko noga szła mi kicka...

Napisane Aug 9, 2011, 8:37 am
kazaa

kazaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kazaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem bigflipa na perfect teraz wchodzi co kilka prób albo czasem w ogóle, to samo z fakie 36 popem wychodzi rzadko a kiedys prawie za każdą

Napisane Aug 9, 2011, 12:31 pm
Strony: << poprzednia ... 24, 25, 26, 27, 28 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja