Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Czy oduczyliście się tricku?

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy oduczyliście się tricku?
dawidpru

dawidpru

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawidpru zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy oduczyliście się tricku ? Ja tak mam z kickflipem i nie mogę się za uja nauczyć

Napisane Jul 4, 2006, 9:29 pm
larrysk8

larrysk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to larrysk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kickflip heelflip i varial nejeździłem 3 miechy i dotego rozwaliłem se noge i teraz nie moge kicka skleic ale to dlatego że sie z deczka boje że se znów se zepsuje noge:/

Napisane Oct 19, 2006, 6:35 pm
gawron1211

gawron1211

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gawron1211 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zapomniałem jak sie robi backflipa i po miesiąću mi sie przypomniało!!!No ale niestety skleroza dopadła mnie w wieku 10 lat :cyclops: :P

Napisane Oct 20, 2006, 8:07 pm
seba99

seba99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seba99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podlugiej przerwie troche zapomnialem :O

Napisane Oct 20, 2006, 8:29 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mialem taki myk, ze jednego dnia nauczylem sie heelflipa kleic, a na drugi dzien tylko raz mi wyszedl. I wciaz mi nie wychodzi! Moja rada: NIE KATUJCIE NOWYCH TRICKOW KIEDY NIE NAUCZYCIE SIE KLEIC INNYCH!

*Napisane Oct 20, 2006, 8:38 pm
ridenn

ridenn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ridenn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

He w sumie myslalem ,ze to nie realne
Ale jak oststnio nadgarstek skrencilem przy handstandzie to juz teraz nie moge go skleic na 2 nogi :(

*Napisane Oct 21, 2006, 11:43 am
KRIS1993

KRIS1993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KRIS1993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nauczylem sie kick flipa to sie uczylem variala i wychodzilo mi raz to i to i sie denerwowalem

Napisane Oct 21, 2006, 12:00 pm
pawelskate

pawelskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kiedys umiałem heelflipa a teraz dupa. Ale jak go umiałem to nie umiałem kicka a teraz umiem kicka a heela nie :(

Napisane Oct 22, 2006, 8:53 am
Robaaal

Robaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

damsatan powiedział(a):
Cytuj:
kiedys umialem fs flipa teraz za ***** mi nie wychodzi .;|

Czym jest fs flip przy bs flipie i 360flipie włącznie...co za dziadostwo z tym zapominaniem....ehh
.....::::S I C:::::.....

przeciez fs flip jest trudniejszy od bs flipa i 360 flipa
a żeby nie zapominać to trzeba by codziennie przynajmniej z 5 razy zrobić dany trick
Jeśli mi sie nie chce danego dnia robic 36 flipa, to drugiego mi sie nie chce bo tamtego dnia nie probowalem, nastepnego tez nie... i zapomnienie gotowe.

Napisane Oct 22, 2006, 11:33 am
freeqfree

freeqfree

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to freeqfree zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest tak że jezeli ten trick umiesz do perfekcji to np za miesiac po kilku próbach go zrobisz jeżeli nie to tak jakbyś sie od początku uczył

Napisane Oct 26, 2006, 3:54 pm
bstylez

bstylez

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bstylez zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o  ja tak. nie jedzielm z 2 tygodnie na murku. potem cos chcialem nic nie moglem no niewiem. ale juz doszedlem do normalnosci :)

Napisane Oct 27, 2006, 1:40 pm
TGteam

TGteam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TGteam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedyś wychodził mi varial heel, a teraz ni huja

Napisane Oct 28, 2006, 10:11 pm
gustlik192

gustlik192

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gustlik192 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mozna chyba wyjść z wprawy wykonywania tricku ale oduczyć sie raczej nie

Napisane Nov 3, 2006, 10:38 am
Robels

Robels

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robels zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miałem tak. Pod koniec zeszłego sezonu umiałem 180 heelflipa sezon sie skonczył na desce nie jeździłem bo nie było gdzie a jak sie zaczoł sezon to nie umiałem juz tego triku i do teraz nie umiem :/ nie wiem co sie stało ale mam nadzieje ze sie go znów naucze

Napisane Nov 5, 2006, 9:54 am
flipskater

flipskater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flipskater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nauczyłem  się kicka i po paru dniach na bs boardslide złamałem ręke :mad: i przez miesiąc nie jeżdziłem. Gdy wreszcie wyszedłem na deche kickflip za cholere nie chciał mi wyjść ,musiałem ćwiczyć dwa tygodnie żeby go znowu umiał.

*Napisane Nov 11, 2006, 1:22 pm
lolitez

lolitez

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lolitez zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

też tak miałem nie dawno kupiłem sobie nowe buciki na deche(workery) i oduczyłem sie heelflipa a bardziej zaczoł mi wychodzic kikflipale po 3 tygodniach juz się przyzwyczaiłem ale to i tak nie jest to co kiedyś :)pzdr

Napisane Nov 11, 2006, 6:47 pm
kubamichba

kubamichba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubamichba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedys uczylem sie switch ollie ale gdy chcialem zrobic zwykle ollie to mi niewychodzilo

Napisane Nov 11, 2006, 8:36 pm
lemisz

lemisz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lemisz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie jezdziem teraz dlugo... pewnie nic nie umiem... ale JARt juz  do mnie jedzie... zaraz sie wszystkiego nauczymy od nowa:D

Napisane Nov 13, 2006, 8:08 pm
ZZGRED

ZZGRED

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ZZGRED zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tez tak miałem z kickflipem raz w jednym dniu mi wychodził a na nastepny dzień juz nie umiełam

Napisane Nov 13, 2006, 8:30 pm
Kozzak

Kozzak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kozzak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tak nie miałem i chyba nie będe miał(niepewność)

Napisane Nov 13, 2006, 9:10 pm
Darecko

Darecko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Darecko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdy kupiłem sobie pierwszą deske to pojeździłem z 3 dni i nauczyłem się ollie. Później zacząłem sie uczyc kickflipa i oduczyłem się ollie :(

Napisane Nov 14, 2006, 3:44 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja