Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Sprzęt » [Amortyzator] Czy Sr Duro sła...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[Amortyzator] Czy Sr Duro słabo pracuje w trasie itp?, Czy to prawda?
KarolFb

KarolFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KarolFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy to prawda ze amorek suntour Duro zle chodzi ??
trzeba go tuningowac !! ?? to prawda

Napisane Jul 5, 2006, 8:21 am
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmm... ja osobiście posiadam SR Duro 130mm (bez pivotów)
Z początku jak go kupiłem działał zamulająco, ale po kilku skokach pracował już coraz lepiej.
Wszyscy mówią, że SR Duro jest do dupy, bo działa w zależności od pogody, temperatury. Powiem tak w ziemie, gdy temperatura była niska działał prawie w ogóle, ale w lecie, jesli jest słońce działa giciorowsko...
Ja proponuje smarowac go co tydzień (lub więcej) Bruno'em... wtedy będzie odgrywał lepszą role na trasie...

Mój brat, z tego co pamiętam połamał w Duro (korone), ale wymianili mu i jest dobrze.

Tak podsumowując amortyzator jest dobry....

edit: autor tematu się pyta jak chodzi, jeśli chcesz mozesz go tuningować...

Napisane Jul 5, 2006, 1:27 pm Ostatnio edytowane Jul 6, 2006, 11:06 pm przez umfbiker
szymv

szymv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szymv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak chcesz ----> klik

Napisane Jul 5, 2006, 4:45 pm Ostatnio edytowane Jul 5, 2006, 5:25 pm przez umfbiker
lukass14

lukass14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukass14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem duro to zamulator nie amor już lepszy jest sr suntor xcr 120mm

Napisane Jul 6, 2006, 10:22 pm
bati444

bati444

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bati444 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

duro to najbardziej hujowy amor wole dj'a :D

Napisane Jul 6, 2006, 11:55 pm
duncon15

duncon15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to duncon15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bati444 powiedział(a):
duro to najbardziej *****owy amor wole dj'a :D

po pierwsze: znam bardziej hujowe
po drugie: znajdz mi NOWY amortyzator w tej samej cenie ktory bedzi lepszy
po trzecie: dj to dj, kosztuje 3-4 razy wiecej, wiec nie masz co porownywac
po czwarte: polamalem jzu jednego duro :D:D :P

Napisane Jul 10, 2006, 12:13 pm
bati444

bati444

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bati444 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

duncon15 powiedział(a):
bati444 powiedział(a):
duro to najbardziej *****owy amor wole dj'a :D

po pierwsze: znam bardziej *****owe
po drugie: znajdz mi NOWY amortyzator w tej samej cenie ktory bedzi lepszy
po trzecie: dj to dj, kosztuje 3-4 razy wiecej, wiec nie masz co porownywac
po czwarte: polamalem jzu jednego duro :D:D :P

Po 5 kiss my ass :D Lepiej dolozyc i miec lepszego amorka ;)

Napisane Jul 11, 2006, 11:31 pm
duncon15

duncon15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to duncon15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po 6 sick my dick, koles pytal o duro a nie o dj, to ze jezdzisz na dj to wiesz...
nie kazdy moze dolozyc i miec cos lepszego, dlatego mowa tyczy sie duro, jesli ci sie nie podoba to poprostu daj spokoj

Napisane Jul 12, 2006, 11:35 am
Longerek

Longerek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Longerek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam ten amortyzator i nie nazekam ;p poskaruje brumoxem i chodzi jak pojebany ;d

Napisane Jul 12, 2006, 11:39 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po odmuleniu - nie znajdziesz lepszego w tej cenie ..

Napisane Jul 14, 2006, 2:11 pm
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z moich doświadczeń to działa ładnie ale smarować trzeba dość często. w zime nie działa prawie, w lato loozik.

Napisane Aug 5, 2006, 9:00 pm
abike

abike

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to abike zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmm prawda, czy fałsz. Jak się dba to się ma. Osobiście mam SR DURO 130 mm. moje skojarzenia to najlepszy amortyzator w takiej cenie.
Pomyśl logicznie mieć amortyzator, a mieć widełki?? Amortyzator, czytając ktoś powiedział wole widełki, tak to prosze bardzo tylko jak wyrąbiesz na dircie na płasko, to powodzenia.
Duro można stuningować, jednak jak się używa dobrych smarów nic nie trzeba robić, tylko dbać!! Takie jest moje zdanie.

Napisane Oct 12, 2006, 9:50 pm
kubiszon

kubiszon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubiszon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

włąśnie trzeba smarować i dobrze chodzi ale w lato w zime prawie niedziała duro moze być do street i do lekiego dirtu ale trzeba smarować

Napisane Jan 23, 2007, 6:00 pm
Woojec

Woojec

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woojec zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój kumpel ma i nie narzeka (jeszcze go zapytam)

Amorek Taki raczej sobie ale nie ma co wymagań stawiać za taką cene !!

pozdr.

Napisane Jan 23, 2007, 6:39 pm
Lolunysa

Lolunysa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lolunysa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój kumpel tak zrobił duro :) że chodzi jak jakiś drop off czy jaki inny H** :D

Napisane Jan 30, 2007, 8:18 am
suchy12

suchy12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchy12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moi kumple robia tunningi ich :)

Napisane Jan 30, 2007, 6:58 pm Ostatnio edytowane Jan 30, 2007, 6:58 pm przez suchy12
hutnik66

hutnik66

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hutnik66 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ten amortyzator wogóle nie pracuje.... bez BRUNOXA  :P trzeba cały czas go smarowac mój kumpel go ma i szczerze powiem nie podoba mi sie ten amorek  pozdro

Napisane Feb 14, 2007, 11:00 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja