Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Eric Koston

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Eric Koston, Eric koston!
koston15

koston15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koston15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Eric Koston jest moim idolem.jego flipy powalaja mnie na nogi.co o nim sadzicie. ;)

sory za bład.jego flipy powalaja mnie na kolana a nie na nogi.

*Napisane Jul 5, 2006, 4:46 pm Ostatnio edytowane Jul 5, 2006, 5:59 pm przez umfbiker
chmieluu

chmieluu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chmieluu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ma zajebiscie miekki styl!

Napisane Jul 5, 2006, 4:59 pm
burzum

burzum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to burzum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BS Kick rozpierdala!!!
......:::::S I C:::::.........

*Napisane Jul 5, 2006, 5:15 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no gostek jest nieziemski :)

Napisane Jul 5, 2006, 6:06 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedys jego syl byl troche inny niz teraz i juz nie jezdzi dla es tylko dla lakai

Napisane Jul 5, 2006, 8:27 pm
blichad

blichad

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blichad zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podobają mi się jego przejazdy. Koleś ma styl i robi porządne tricki

Napisane Jul 6, 2006, 10:37 am
Lavid

Lavid

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lavid zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jednym słowem jest dobry  :rolleyes:

Napisane Jul 7, 2006, 12:00 am
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ma tak samo na imie jak ja ... Wiadomo od kogo sie iczył  B) B) B) L@N$

Napisane Jul 7, 2006, 1:14 pm
link3

link3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to link3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie to Eric jest masta od grindów i uważam że wszyscy prosi którzy są w  tonych Hawkach są spoko

Napisane Jul 8, 2006, 7:29 pm
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bergersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Eric Koston nic dodac nic ujac poprostu zajebisty skater :P

Napisane Jul 15, 2006, 4:07 pm
walk

walk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to walk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wolę rodneya mulenna jest o niebo lepszy od kostona  ^^)

Napisane Jul 15, 2006, 4:49 pm
Arthas3

Arthas3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Arthas3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

walk powiedział(a):

zgadzam sie ^^ rodney rulez

Napisane Jul 15, 2006, 6:08 pm
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm bo ja wiem ... chyba kiedyś robił lepsze triczki niż teraz ... kiedyś 360flip na noseblunstslide'a... a teraz jakieś badziewia wali na niskich przeszkodach ...

Napisane Jul 15, 2006, 9:18 pm
radney

radney

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to radney zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem jeden z najlepszych

Napisane Jul 15, 2006, 9:37 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Arthas3 powiedział(a):
walk powiedział(a):

zgadzam sie ^^ rodney rulez

jak można porównywac kostona z mulenem ? zupełnie dwa inne style

Napisane Jul 15, 2006, 9:39 pm
chusio

chusio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chusio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co tu duzo mówic wymiata :)

Napisane Jul 31, 2006, 9:19 am
martex

martex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to martex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wkurza mnie wiara ktora mowi ze "kiedys byl lepszy" ... ludzie tyle co on zrobil dla skateboardingu to niewiele jest takich osob. ma juz 31 lat wiec cudow nie mozna od niego wymagac ale mimo to to wciaz jest to skater pierwsza klasa :P

Napisane Aug 14, 2006, 2:25 pm
damsatan

damsatan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to damsatan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BS Kick w jego wykonaniu to poprosu magia...
......:::::S I C::::......

*Napisane Aug 14, 2006, 3:21 pm
dani997

dani997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dani997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie ejst bardzo dobrym skaterem głównie przez flipy kture robi uhhh

Napisane Aug 14, 2006, 3:39 pm
Jesion5

Jesion5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jesion5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest good
fajne ma pro buty  ^^)
YO

Napisane Aug 14, 2006, 3:45 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja