Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » World Industries

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
World Industries, Deski
borek625

borek625

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to borek625 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam pytanie do osób które jeździły lub jeżdżą na worldach
Od pewnego czasu deski zaczęły mi się łamać dość szybko ( w ciągu 2 miesięcy złamałem 4 :/  2 amoki po 2 tygodniach każda ,speed demon po 1 tygodniu i AWS po 3 tygodniach) a teraz jeżdże na desce którą kumpel katuje od roku i chciał on ją nawet złamać. Czy blaty world Industries są naprawde tak zajebiste czy tylko ten deck to wyjatek
P.S. ten world już mi 1 miecha trzyma  ( a ma już z rok i kumpel jeszcze go niejeden raz przemoczył )
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
tu jest crash-test tego blatu

sorry za jakość ale nic innego nie mamy

Dodany

Napisane Jul 6, 2006, 10:34 am Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 9:49 am przez bydlak
stick

stick

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stick zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam worlda od stycznia 2006 i narazie tylko troszke tail sie kruszy ale nic po za tym

Napisane Jul 6, 2006, 11:32 am
juniorsk8

juniorsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniorsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nO ja zawsze uwazalem ze worldy to qpa... sam kiedys mialem i go złamalem... no ale z tego co widze to cheba zmienie zdanie o nich :D albo ty taki lekki jestes xD pzdr!

Napisane Jul 7, 2006, 12:47 pm
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Worldy są kozackie. Myślę, że ten jeden nie jest wyjątkiem, Worldy są pretendentem, przynjamniej dla mnie na najlepsze deski ;) 

Napisane Jul 7, 2006, 11:57 pm Ostatnio edytowane Jul 17, 2006, 4:23 pm przez GordonPzn
keejdzol

keejdzol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to keejdzol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mialem dwa razy worlda jeden strasznie dlugo mi trzymal chyba z rok i spredalem go kumplowi on jezdzil na nim chyba ze dwa miesiace i sprzedal dalej :P i bardzo dobrze sie ten blat trzyma ! Ale zato drugi (kupiony na anderze) wytrzymal mi dwa miechy i powiem ze wtedy sie zawiodlem na tej firmie :/ ALE I TAK POLECAM !!

Napisane Jul 13, 2006, 8:52 pm
santan

santan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to santan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miałem wytrzymała dwa miechy

Napisane Jul 21, 2006, 12:53 am
Macho92

Macho92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Macho92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja ma deck Worlda od roku i trzyma się zajebi**ie. Co prawda cena jest przez to dość wysoka ( 270 zapłaciłem ) to moim zdaniem sie opłaca ( przynajmniej z mojego doświadczenia ) ;).

Napisane Jul 31, 2006, 3:47 pm
joachim2

joachim2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to joachim2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam od lutego i dobrze sie trzyma. Ładnie sie jeździ i sie tylko troche pokruszył

Napisane Aug 1, 2006, 8:48 pm
chusio

chusio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chusio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kolega miał jezdziłem na nim i uwazam ze sa dobre.Ale tez po poł roku debil go złamał bo zucał deske i przenosił sie na bmx'a!!! A taki dobry był ten deck nic nie zniszczony tylko troche grafika zjarana!!!

Napisane Aug 2, 2006, 8:27 am
SK8Amok

SK8Amok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8Amok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moj kolega decka mial okolo 5-7 miesiecy- drugi kolega ok. miesiac-teraz mam go ja i po zajebistek afie naq srodek decka-NAWET NIE PISNAL ;)

Napisane Aug 2, 2006, 9:53 pm
pijava

pijava

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pijava zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie world trzyma drugi sezon, moze dlatego ze jestem lekki. ale zaje*** mi sie jezdzi... polecam

Napisane Aug 15, 2006, 6:45 pm
AERO

AERO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AERO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem World Industries'a. Świetnie się trzymał, ale gdy zaczął się sypać na tailu sprzedałem go, w dniu pisania tego posta ma go obecnie już trzeci właściciel i blat dalej się trzyma, żadnych pęknięć.

Napisane Aug 16, 2006, 4:12 pm
73CH

73CH

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 73CH zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mialem worlda i bylo tak samo jak na filmiku ale wkoncu zleamalem go wzdloz od taila do nousa

Napisane Aug 18, 2006, 6:49 pm
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ten koles na tym filmie tak skacze zeby go nie polamac, ja juz dawno bym go na smietnik niosl

Napisane Jan 24, 2007, 1:15 pm
Voodoo199

Voodoo199

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo199 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja miałem dwie deski worlda:D jedna mi strzeliła po (hmmmm...)jednym dniu;/ zrobiłem  fs flipa z 5 schodów i boom, strzelił na srodku i na tailu,chociaż zlądowałem wmiare na montarzówki:p a na drugiej jeździłem przez 2 miesieące i zmieniłem ją tylko dla tego ze sie taile zrobiły małe;p nie wiem co sądzić o tych deskach;p

Napisane Jan 24, 2007, 11:23 pm
kub015

kub015

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kub015 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam drugiego worlda i bede mial napewno jeszcze nie jednego bo uwazam ze sa swietne

Napisane Feb 16, 2007, 9:07 pm
jokerone

jokerone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jokerone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja keidys ciagle jezdzilem na worldach. to czasu gdy polamalem 2 w 2 tyg.

Napisane Feb 17, 2007, 9:52 am
johnny16

johnny16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

od pewnego czasu jaram sie tymi deckami ze wzgledu na grafike no i slyszalem ze lekkie sa. po obejrzeniu tego filmiku bankowo po elemencie ktory kupie za jakies dwa dni przyjdzie kolej na industriesa. pytanko do ciebie ziomku od crash testow: jaki to model na filmie?

Napisane Feb 22, 2007, 9:44 pm
Homer99

Homer99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Homer99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam Worlda i musze powiedziec ze sa spoko. Robia sie z nich rakiety ale nie krusza sie tak szybko.

Napisane Feb 23, 2007, 9:49 pm
harold3

harold3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to harold3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

world industries to zajebista firma moze ty miales takiego pecha ze trafiles na zly egzemplarz

Napisane Feb 26, 2007, 3:15 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja