Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Telefon czy mozna się bez nie...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Telefon czy mozna się bez niego obyć????, wypowiedzcie się!!!!!!!!!!!
cs_maniak_cool

cs_maniak_cool

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cs_maniak_cool zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Otuż niektóre osoby dzwonią i wysyłają sms'y czały czas i gadają przez telefon tylko kiedy morzna. Teraz telefony są bardziej zabawkami niż telefonami wsiród tych wszystkich bajerów kolorowych wyświetlaczy, dzwonków polifonicznych (zanim doszedłem do telefonu z polifąnią mysilałem że to szpan ale tera są dzwonki real miusck ) gry jawa. Spujrzmy na takiego n-gage czy n-gage QD to są gameboye z mp3, radjem i funkcją dzwonienia rozumiem że jak ktoś lubi grać na telefonach (ja też) bo to umila czas. Rozumiem to!!! Ale w iakim kierunku to wrzystko idzie (napewno w dobrym). a i jeszcze aparaty w telefonach i kamery do czego to służy??(do robienia zdjęci i kręcenia filmów:)) Przecież aparaty w telefonach to guwno ani ładnych zdjęć to nie robi ani ładnych filmów a te wszystkie dodatkowe funkcje (bajery) to dla szpanu. Naprawde  nie rozumiem tych ludzi co co chwielę dzwonią do przyjaciuł żeby się pochwalić że spuściły wode w WC

A wy co otym wszystkim myślicie????

poZDro

Napisane Jun 11, 2005, 9:31 am Ostatnio edytowane Feb 19, 2006, 12:42 pm przez cs_maniak_cool
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie jestem w stanie sobie teraz wyobrazic jak można funkcjonować bez telefonu zwłaszcza że mam tam zegarek  :P

ale za to po przeczytaniu tego posta dokładnie wiem jak można bez słownika

:dots:

edit:
poprawiłem ortografy w temacie bo nie mogłem na to patrzec przegladajac foruma

Napisane Jun 11, 2005, 2:15 pm Ostatnio edytowane Jun 12, 2005, 10:52 pm przez Zyga
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jesce został wyraz moRZna ...  :stare:
telefon dla ne których to kontakt z rodziną a dla innych bayerfool i woogóle wypaS aparat kamerka i  mp3 internet w jednym no lanS ...jak ktO wOli ...

*Napisane Jun 11, 2005, 7:21 pm Ostatnio edytowane Jun 11, 2005, 7:22 pm przez wRiTer_Ka
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mysle ze mozna sie bez nieo obyc")
Ja swojego uzywam zbyt czesto i za duzo. Za duzo tracę pieniedzy. 50 zł mieseicznie na karte. i na co to? Tak, tak na głupie bezsensowne sms'owanie;] Moja mama uwaza ze jestem uzależniona... No cóż... Ale jak mi nauczycielka zabrała (bo używałam na lekcji) to wytrzymalam 1 miesiac;]

Napisane Jun 11, 2005, 9:26 pm
TeDi_zMc

TeDi_zMc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeDi_zMc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mp3 player w telefonie to zbedny bajer? ja wybralem swoj miedzy innymi dlatego ze posiada wbudoany mp3 player:D

Napisane Jun 12, 2005, 12:58 am
RadaZ

RadaZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RadaZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Popieram jedno - telefon jest do dzwonienia, aparat do fotek, kamera do video, a mp3 player(or sth. else) do muzyki. Niedługo dostaniemy w nasze ręce toster z ABSem, kaloryfery z melodyjką lub elektroniczny budzik z ogrzewaczem i urządzeniem do krojenia jajek.
Najważniejsza, IMO, jest funkcjonalność i dlatego nie powinno się łączyć wielu urządzeń w jedno.

Napisane Jun 12, 2005, 8:11 pm
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aparat w telefonie nie zastapi zwyklej cyfrowki. zdjecia wychodza dupne i niewyrazne:) dlatego nie potrzebuje tel z aparatem. wazne zeby dzwonil

Napisane Jun 12, 2005, 9:01 pm
TeDi_zMc

TeDi_zMc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeDi_zMc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mala-kaska powiedział(a):
aparat w telefonie nie zastapi zwyklej cyfrowki. zdjecia wychodza dupne i niewyrazne:) dlatego nie potrzebuje tel z aparatem. wazne zeby dzwonil

wiadome ze zawsze cyfrowka bedzie lepsza niz aparat w telefonie - plastikowa optyka robi swoje. a czy zdjecia zawsze dupnie wychodza to nie powiedzialbym. jezeli masz aparat cif to sie nie dziw, juz z vga da sie robic w miare porzadne zdjecia:P

Napisane Jun 13, 2005, 2:19 pm
orzeszek

orzeszek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orzeszek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie mam już od dłuższego czasu przy sobie komy, bo nie chce mi się karty kupować, ale moge przeżyć...! Dla mnie telefon nie musi mieć tych szpanerskich bajerów! Wystarczy, że jest mały, lekki, ma łatwe w obsłudze menu. Jak już bym jeszcze chciał cos dodać z tych "plastikowych" bajerów to był by to aparat, polifonia, kolorowy wyświetlacz i wymienna obudaowa. To mi całkowicie wystarczy nawet bez tych gównianych bajerów!

Pozdrawaim

P.S. Jak by ktoś byl taki miły, to niech się ze maną skontaktuje na gg, albo pm, to dam mu mój nr. i doładuje mi konto, ok?

Napisane Jun 17, 2005, 10:44 am
lota

lota

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lota zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak najbaridzej mozna.ale jesli chdozi o komóke no bo ten stacjonarny z deka potrzebny.Ale np mó tato nie ma telefonu i wclae mu nei jest potrzebny mimo ze czesto gdzies jediz do wrocka opola poznania albo na biku śmiga i tez mu jest nie potrzebny.ja mam zajzwyklejszą nokie 3510i I NIE POTRZEBUJE W NIEJ JAKIS BAJERÓW.a noszego go tylko w tedy gdy potrzebuje.nie biore go do szkoldy na rower.ttylko jak gdzies ide i mi bedize potrzebny.Gdzies na urodizny i gdy mam zadzowni albo jak jade na pare dni w jakis teren na bika pod namoity itp.

śmieszy mnie z deka koles który mówi mi ze mój telefon jest biedny bo nie ma wygaszacza jak jego ze ma malo miejsca na dysku ze ma biedne gry ze nie mgoe sluchac muzyki.a kurwa jeden shit.Mój wyśle SMS??Wyśle jego też.Mój zadzwoni??Zadzwoni.Jego też.a od muzyki do ja mam mp3 playera któy ma lepszą gloścnosc i lepiej sie muzyki slucha.
a i jeszcze jest dobijającą taka akcja.siedzi dwóch ziomków na ławce i kurde puszczają sobie dzownki z telefonu.co oni kurwa bawią sie w "jaka to melodia"przeicez to żenada

RadaZ powiedział(a):
Popieram jedno - telefon jest do dzwonienia, aparat do fotek, kamera do video, a mp3 player(or sth. else) do muzyki. Niedługo dostaniemy w nasze ręce toster z ABSem, kaloryfery z melodyjką lub elektroniczny budzik z ogrzewaczem i urządzeniem do krojenia jajek.
Najważniejsza, IMO, jest funkcjonalność i dlatego nie powinno się łączyć wielu urządzeń w jedno.

ŚWIĘTE SŁOWA. Jedna rzecz w jedym ale za to dobra. a nie 10w1 i kurde taki shit ze az głowa boli

edit Zyga
zamiast dublować posty edytuj poprzednie !!!

:horse:

Napisane Jun 17, 2005, 8:46 pm Ostatnio edytowane Jun 17, 2005, 9:42 pm przez Zyga
mouse

mouse

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mouse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

......jak tak sie zastanowić to przeciez jeszcze niedawno rzadko kto miał telefon ,a dziś..........dzis sobie nie wyobrażam jakbym miała funkcjonować bez telefonu,kontakt z przyjaciółmi,rodziną ,no i ukochanym Misiem..... :)

Napisane Jun 17, 2005, 9:33 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pewnie, że można się bez niego obyć, przynajmniej ja daję sobie rade.

Napisane Jun 20, 2005, 10:25 pm
MatLen

MatLen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MatLen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie mam z tym żadnego problemu

Napisane Jun 21, 2005, 7:41 am
blasT

blasT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blasT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cs_maniak_cool powiedział(a):
Otusz(...)morzna(...)nirz(...)wsiród(...)polifąnią mysilałem(...)Spujszmy(...)radjem(...)wrzystko(...)słurzy(...)bąć

pozostawie bez komentarza...

Napisane Jun 22, 2005, 5:33 pm
cs_maniak_cool

cs_maniak_cool

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cs_maniak_cool zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

blasT powiedział(a):
Otusz(...)morzna(...)nirz(...)wsiród(...)polifąnią mysilałem(...)Spujszmy(...)radjem(...)wrzystko(...)słurzy(...)bąć

pozostawie bez komentarza...

Ile ty masz lat ty mondralo bo ja 13 i 2 z polskiego a jak pisze na kompie to totalnie się luzuje i zapominam o ORTOGRAFI ( a pozatym mam dyslekcje :) )

A i chce wszystkim oznajmić że wrogiem technologi nie jestem i mam nokie 3510i i simensa s45i. Chciałem znać wasze zdanie
poZDro

Napisane Jun 22, 2005, 8:10 pm
blasT

blasT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blasT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ile ty masz lat ty mondralo bo ja 13 i 2 z polskiego a jak pisze na kompie to totalnie się luzuje i zapominam o ORTOGRAFI ( a pozatym mam dyslekcje :) )

mam 16, ale komus moga przeszkadzac Twoje bledy i jebie mnie to ze masz dysleksje bo dla mnie to jest leniswo :)

PEACE

Napisane Jun 22, 2005, 10:17 pm
cs_maniak_cool

cs_maniak_cool

Member
Wyświetl posty

blasT powiedział(a):

mam 16, ale komus moga przeszkadzac Twoje bledy i jebie mnie to ze masz dysleksje bo dla mnie to jest leniswo :)

PEACE

Chuj mnie to obchodzi że innym to pszeszkadza mnie to nie więc doczem się do jakiegóś debila co niema dyslekcji a wali tesz byki

poZDro

Napisane Jun 24, 2005, 6:56 am
me4891

me4891

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to me4891 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dla mnie to mozesz miec nawet dysmozgowie... i wbrew pozorom to nie powinien byc powod do chwalenia sie...

a to ze "Chuj mnie to obchodzi" to pokazujesz tylko swoj poziom... bardzo niski poziom...

na wakacje zamiast netu, gier i telewizji polecam ksiazki - zacznij od: 'savoar vivre' - nawet wydali taka versje dla debili normalnie z obrazkami... niektore mozna nawet pokolorowac :D

Napisane Jun 24, 2005, 8:28 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

blasT powiedział(a):

PEACE

Chuj mnie to obchodzi że innym to pszeszkadza mnie to nie więc doczem się do jakiegóś debila co niema dyslekcji a wali tesz byki

poZDro

bedziecie sie wyzywać to zrobie czystke :horse:

co do pisania z błędami to jestem w stanie to zrozumie c do pewnego poziomu ale.... tłumaczenie jak pisze to sie luzuje jest bez sensu całkowicie a nauczenie sie na pamiec że pisze sie "który" nie jest problemem
:dots:

ale to chyba nie dotyczy tematu
:spam:

Napisane Jun 24, 2005, 8:59 am Ostatnio edytowane Jun 24, 2005, 9:00 am przez Zyga
cs_maniak_cool

cs_maniak_cool

Member
Wyświetl posty

Pszysięgłem Zydze że będe pisał z ortograficzną precyzją ale jak ktoś zobaczy błąd to prosze mi go niewypominać!!! Byłbym wdzięczny

poZDro

Napisane Jun 27, 2005, 12:54 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja