Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Winni!

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Winni! , Skateboarding
criteria

criteria

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to criteria zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ostatnio ..a raczej od zawsze ..strasznie denerwuje mnie że ludzie, zwłaszcza Ci starsi którzy nie staraja sie zrozumieć istoty skateboardingu co pomijam .. lubią korzystać deski w ten sposób że ''zrzucają'' winę na deske tzn rozpadną sie gdziesz jakieś 100 letnie schody obok którch ostatnio przejerzdzaliście i oczywiście cała wina leci na was, wyganianie z miejscówek pod pretekstem niszczenia oczywiscie wiadomo że deska nie pomaga pięknym nowym marmurowym murom itp ale nie można wszystkiego zrzucać na nią, nie chodzi mi tylko o deske bo mówiąc nas mówie o rolkach , bike'u itd. Ostatnio zaczeły się obsuwac schody pownieważ zostały wybudowane na daremnym podłożu i oczywiście wsystko spadło na nas albo ktoś wyrwał poręcz przy schodach na której jeździliśmy i też zeszło na nas (jakbyśmy mieli duży interes wyrywając sobie rejla!) a to nie pierwsza i napewno nie ostatnia sytuacja..

ale jeździmy dalej no i skateboarding is not a crime  ;)

Napisane Jul 7, 2006, 10:24 pm Ostatnio edytowane May 29, 2008, 9:57 am przez criteria
Nicram16

Nicram16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nicram16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a najstraszniejsze jest to, ze nic sie nie da z tym zrobic... skater ma zawsze zla opinie

Napisane Jul 7, 2006, 10:42 pm
damaster

damaster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to damaster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

we wroclawiu na manhatanie jest stara babka karmiąca gołębie 24 na dobe.. goni nas stamtąd bo mowi ze asfalt niszczymy a ona za niego placila xD

Napisane Jul 7, 2006, 10:45 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No cóż taką mamy opinię. Starsi ludzie nie potrafią zrozumieć, że to jest sport. Dla nich sport to piłka nożna koszykówka ewentualnie hokej, ale deske traktują jak "niszczenie mienia publicznego". A jak wywalają z miejscówy to argumentują to tym, że jest hałas. Ta jasne zwłaszcza, że spora część z nich nie słyszy co się do nich mówi :/ No ale jak już ktoś słusznie zauważył nic na to nie poradzimy. No chyba żeby jakiś skater uratował jakiś rozwalający się kościół, albo "skromniutkie i biedne" Radyjo Maryjo

Napisane Jul 7, 2006, 10:52 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Taaa... Ale powiedzcie mi, co to za niszczenie schodow, kiedy zamiast chodzic po nich skacze sie nad nimi?  ;)

Napisane Jul 8, 2006, 12:12 am
jaannnko

jaannnko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jaannnko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dziadkom przeszkadza to niech zrobia zżutke na jakis dobry Skatepark dla nas. Moze by to czesciowo zalatwilo sprawe. dobrego nigdy za wiele. ;)

Napisane Jul 8, 2006, 10:48 am
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no zawsze tak było ale może za parenaście lat już tak nie będzie bo to my będziemy potem tymi starszymi i wręcz będzie coś w stylu "ej młody jak ja byłem w twoim wieku to kręciłem 36flip z łatwoścą...ta dzisiejsza młodzież to weszystko potrafi spaprać" :P:P:P : ;)  A narazie w Polsce deska nie ma jakiejś długiej tradycji więc trzeba zwalać na to czego się nie zna, a starzy ludzie mają genialne alibi bo często jak coś komuś nie wyjdzie to bierze deske i nią w coś przypieprzy czy cuś i akurat to jakiś emeryt,mocher zobaczy i potem się czepia...Dziwne tylko że jakośdresów na ławeczkach pod blokami się nie czepiają...ciekawe czemu? :P

Napisane Jul 8, 2006, 11:08 am
Landerw

Landerw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Landerw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tomeckc powiedział(a):
Dla nich sport to piłka nożna koszykówka ewentualnie hokej, ale deske traktują jak "niszczenie mienia publicznego".
Taaa piłka nożna to wogle jest coś więcej niż sport! To sztuka! Sztuka walki - popatrzcie tylko na tych wszystkich kiboli; I kto tu niszczy mienie publiczne (i prywatne też zresztą; I nie tylko mienie niestety). No ale z takimi nie pogadasz.
"Kancio" powiedział(a):
Dziwne tylko że jakośdresów na ławeczkach pod blokami się nie czepiają...ciekawe czemu?
Bo jakby ich zaczepili to by w morde dostali. A ze skaterem większe "bezpieczeństwo" (chociaż też zależy od tego na kogo się trafi heheheheh :P)

Napisane Jul 8, 2006, 11:25 am
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kingpinem go!! lub całym truckiem!! :) zawsze działa :) gorzej jak Ci wywali laską przez łep lub to będzie kombatant nie rostający się z pamiątką w postaci jakiejś giwery :P  <joke of cor$e :P>

Napisane Jul 8, 2006, 11:32 am
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja Wam powiem, że nie zawsze tak jest i trzeba szukać pozytywów. Owszem, jak z kumplami pod blokiem jeździmy na railu to często jak ludzie przechodzą słychać pod nosem (pewna pani powiedziała swojej kilkunastoletniej córce): "No widzisz? Tacy duzi panowie a na deskorolkach jeżdżą jak małe dzieci" :) - walić to! Ostatnio jak jeździliśmy to przechodziło takie starsze małżeństwo, oboje w wieku około 70 lat, zatrzymali się i patrzeli jak jeździmy. Pani w pewnej chwili powiedziała pokazując palcem na rail (2m TechRamps) - "Chcecie po tym przejechać? Przecież to niemożliwe" - odparłem: "Uczymy się i mam nadzieję, że nam wyjdzie w końcu" a Pani: "No ja widziałam w telewizji jak jeżdżą ale jak tu widzę to nie jest takie łatwe jak by się zdawało... życzę Wam z całego serca, żeby Wam wychodziło wszystko coraz lepiej" - porozmawialiśmy sobie jeszcze chwilę i Państwo poszli sobie dalej swoją drogą ale za każdym razem przystawali i odwracali się jak słyszeli hałas kółek i świst drewna na railu. Czyż to nie budujące? ")

Napisane Jul 8, 2006, 11:36 am
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

no zdażają się fajni starsi ludzie, a zdażają siętacy co zadzwonią na psy i nic najpier nie powiedzą.  Myśle też, że dziadkowie każdego skatera są przyzwyczajeni do tego (moja babcia wie jak się każda część deski nazywa! moja szkoła :P:P). Ale ciągle i tak jesteś uznawany za przestępce itp. bo nosisz bluze z kapturem (nie każdy no ale większość takie nosi) to że odrazu jesteś ćpun, albo sam sprzedajesz narkotyki, że kradniesz itp. A to że się zdażają mili starsi ludzie którzy nie patrzą stereotypowo tylko najpier porozmawiają itp. to chwała im i oby takich więcej!  ;)

Napisane Jul 8, 2006, 11:45 am
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

theduke powiedział(a):
Ostatnio jak jeździliśmy to przechodziło takie starsze małżeństwo, oboje w wieku około 70 lat, zatrzymali się i patrzeli jak jeździmy. Pani w pewnej chwili powiedziała pokazując palcem na rail (2m TechRamps) - "Chcecie po tym przejechać? Przecież to niemożliwe" - odparłem: "Uczymy się i mam nadzieję, że nam wyjdzie w końcu" a Pani: "No ja widziałam w telewizji jak jeżdżą ale jak tu widzę to nie jest takie łatwe jak by się zdawało... życzę Wam z całego serca, żeby Wam wychodziło wszystko coraz lepiej" - porozmawialiśmy sobie jeszcze chwilę i Państwo poszli sobie dalej swoją drogą ale za każdym razem przystawali i odwracali się jak słyszeli hałas kółek i świst drewna na railu. Czyż to nie budujące? ")

No wiesz to są wyjątki. Ja kiedyś jeździłem z kumplem tak kilka godzin po deszczu to jeszcze były kałuże na skateparku no i przechodziła właśnie taka Pani i zaczęła coś mówić o sukinsynach ze spółdzielni, że ciągle na jakieś bezsensowne rzeczy wydają pieniądze zamiast nam wybudowaćdach żebyśmy mogli podczas deszczu jeździć. No to bardzo miłe było no ale taka Pani czy Państwo się zdarzają strasznie rzadko.

Kancio powiedział(a):
no zdażają się fajni starsi ludzie, a zdażają siętacy co zadzwonią na psy i nic najpier nie powiedzą.

Mnie i moim kumplom kiedyś zdjęcia robili z balkonu :P Chłop się zaczaił i nagle fleshe zaczęły isć :P W końcu mu powiedziałem żeby cykał prawy profil, bo mam lepszy i kumple jeszcze coś podorzucali no i się speszył i poszedł. Za to na drugi dzień mieliśmy straż miejską na miejscówie:P

Napisane Jul 8, 2006, 11:53 am Ostatnio edytowane Jul 8, 2006, 11:56 am przez tomeckc
Steve0

Steve0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Steve0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zależy od reputacji Twojej i Twoich kolegów. U mnie na osiedlu jak jeżdze to nikt mi nie powie żebym wyp...... tylko chwalą mnie , niekiedy mowią że zaraz się wywale :D , jak    dziadek raz jechal na rowerze i sie przy nim wyj..... to zatrzymal sie po czym powiedział musisz więcej ćwiczyć aby ci sie udalo.  ;)

Napisane Jul 8, 2006, 4:48 pm
link3

link3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to link3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam ni do antyków nie mam chyba że się do czegoś doczepią ale to rzadko się zdaża a jak już się zdaży to im pyskujemy i se zawsze idą

Napisane Jul 8, 2006, 6:17 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

a co tych fotek man to może to były...(chwila grozy) "DOWODY ZBRODNI"!!  :P  u mnie to wapniaki ciągle dzwonią na miejskich niestety i nie da się jeździć w jakiś stałych miejscówkach praktycznie  :( a czasami to bywa dołujące jak jeździmy sobie gdzieś a podchodzi miejski z jakąś babką starą a ona się drze "to te łobuzy! wandale!!" itp. itd.  :(

Napisane Jul 8, 2006, 7:02 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
tak było jest i będzie

a no tak...

Napisane Jul 12, 2006, 2:22 pm
mlost

mlost

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mlost zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zdaza sie ze sa fajni ale to zadko :/:(

Napisane Jul 28, 2006, 4:56 pm
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grzybiarze sie czepiają nie od dzisiaj ... :mad: :mad: :mad:

Napisane Jul 30, 2006, 10:22 am
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

unas niedawno zniczszyli nam najlepsza miejscowke :/ miejscowka bylo od rozladowni sklepu nikomu to nieprzeszkadzalo nawet ci w sklepie jak szli na faje to patrzeli jak jezdzimy:D tylko pewnemu czloweiekowi ktory tam sprzatal poszedl do spółdzeilni mieszkaniowej i te chu*e przyspawali do kątownika taki pręty metalowe i juz niemozemy jezdzic:/ i teraz jak tam idziemy (chodz niewiem poco) to zaraz wylatuje i drze nanas ryja...  ludzie chyba nigdy nas niezrozumieją owszem sa ludzie co lubieja popatrzec ale takich jest baaardzo mało...

Napisane Jul 30, 2006, 10:30 am
DeskaS

DeskaS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DeskaS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
tak było jest i będzie

NIESTETY... :mad:

Napisane Jul 30, 2006, 10:32 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja