Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Jakie lubicie zwierzęta i jak...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jakie lubicie zwierzęta i jakie macie lub chcieli byście mieć :), Zwierzątka ( udzielam porad w spraw
BlackHaUsE

BlackHaUsE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackHaUsE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:) ja mam 2 modliszki i 1 psa  ;] :P

*Napisane Jul 9, 2006, 10:19 pm
skrzattek

skrzattek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skrzattek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam: 5 ptaszników, skorpiona, 2 koty, żółwia, karaczany, myszy i koszetke.
Na serio
Pozdro

Napisane Jul 9, 2006, 10:28 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lubie koty i chciałbym mieć kota :)

a mam homyka i rybki :P

Napisane Jul 9, 2006, 10:31 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chmieluu powiedział(a):
kot i pies

Ja tez mam:P

Napisane Jul 9, 2006, 10:36 pm
EwIIkA

EwIIkA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EwIIkA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedyś miałam rybke...teraz tylko kot....czarny oczywiście ;) kocham czarne koty :D

Napisane Jul 9, 2006, 10:43 pm
BlackHaUsE

BlackHaUsE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackHaUsE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skrzattek powiedział(a):
Ja mam: 5 ptaszników, skorpiona, 2 koty, żółwia, karaczany, myszy i koszetke.
Na serio
Pozdro

jakie masz te ptaszniki i skorpiona ?
^^)

Napisane Jul 9, 2006, 10:43 pm
dzaga90

dzaga90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzaga90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kotecka mam:P:P piekny nie patrzecie na bok:P

Napisane Jul 9, 2006, 10:51 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rekord... 38 chomików na raz :)

Napisane Jul 9, 2006, 10:51 pm Ostatnio edytowane Apr 24, 2009, 11:49 pm przez frycol_hiphop
szczotka

szczotka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szczotka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pies. Owczarek Południowo rosyjski. ,,Morderca"; a sama zwyczajowa nazwa to ,,Jużak"

Napisane Jul 9, 2006, 10:54 pm
fejs1989

fejs1989

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fejs1989 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja miałem do niedawna żółwia ...  :( ale planuje cos miec znowu

Napisane Jul 9, 2006, 10:55 pm
kub@

kub@

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kub@ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem 3 chomiki,1 ptaszka,1psa
Mam obecnie psa
Chciałbym mieć legwana i kameleona :)

Napisane Jul 10, 2006, 9:08 am
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja konia i wonsza :PPPP looool
nie lubie węży

lubie psy. A i homycky które jak zdychaja to kremuje w kominku ")

Napisane Jul 10, 2006, 9:16 am
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uwielbiam psy! teraz mam suczkę - mieszańca, Majkę :) kocham ją :) kiedyś miałem jeszcze króilka Bunię... kochałem ją...

Napisane Jul 10, 2006, 9:24 am
szefoVVa

szefoVVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szefoVVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie lubię zwierząt... ale zawsze chciałąm mieć żółwia  :rolleyes:

Napisane Jul 10, 2006, 9:27 am
Miau

Miau

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miau zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam 2 papużki i są bardzo fajne i miłe

Napisane Jul 10, 2006, 9:30 am
morva

morva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to morva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uwielbiam swinki morskie i wlasnie mam 3  i jeszcze  szczura  :P, w przyszlosci chcialabym miec jeszcze konia

Napisane Jul 10, 2006, 9:47 am
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam psa, ale chciałbym mieć węża i ptasznika  :cyclops:

Napisane Jul 10, 2006, 9:57 am
eren1989

eren1989

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eren1989 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam koszatniczę i rybki xP  ale przez mój dom się przewinął m.in. ptasznik, modliszki, stado chomików, świnka morska, zeberki, kanarki i inne papużki xPPP

a w ogóle to chyba sobie znowu ptasznika kupię xP

Napisane Jul 10, 2006, 10:39 am
zetaf

zetaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zetaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja mam kota ktory robi 360 backflip bo jest pierdolnienty

Napisane Jul 10, 2006, 11:08 am
me4891

me4891

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to me4891 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chomik...

Poprzedni - Zenobiusz... niezly byl z niego agregat... mega grzeczny i intelignetny (programista - uwielbial biegac po klawiaturze) - fotka z jego urodzin - Zenobiuszek palaszuje tort z sera, marchewki, swieczki ze slonecznika...
http://img133.imageshack.us/img133/9784/zenek0rv.jpg

Aktualny - Kurczak... glupi, ale pocieszny... uwielbia biegac w kuli a juz najlepsza zabawa to rozpedzic sie przez caly przedpokoj i na pelnej szybkosci przylozyc w sciane... analityk (siada przed monitorem i sie tak madrze patrzy)... niestety aktuanie nie mieszka ze mna...
http://img153.imageshack.us/img153/4713/26060623119ij.jpg

do tego rybki - darmozjady...

Napisane Jul 10, 2006, 11:25 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja