Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Mitt fingersport

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Mitt fingersport
fingerlol1

fingerlol1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fingerlol1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sądzicie o blatach MITT? Czy ktoś z was ma ten blat?Jeśli tak to jak się spisuje ? Mam zamiar go sobie kupic ale nie wiem czy jest dobry.Wypowiedzcie się na ten temat.

Pozdro:
Fingerlol

Napisane Jul 9, 2006, 11:01 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

prosze bardzo http://img150.imageshack.us/img150/9311/hu2se.jpg
fotka profilu mitta ;/

Napisane Jul 10, 2006, 7:53 am Ostatnio edytowane Jul 10, 2006, 7:53 am przez BlackGang
Salabanzi

Salabanzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salabanzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To jednen z najlepszych blatów na jakich jeździłem doruwnują mu HolyWood , FineWood i Evolve i tyle takto to bezkonkurencyjny deck.

Napisane Jul 10, 2006, 8:18 am
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Są bardzo drogie, osobiście wolałbym kupić jakiś inny deck.

Napisane Jul 10, 2006, 8:31 am
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale obczajcie ten "prosty" profil w fotce która zamieściłem w 1 wypowiedzi w tym temacie?
czy nadal myslicie ze on jest taki sii??

Mi i tak jabardziej podchodzą hero

Napisane Jul 10, 2006, 8:35 am
MaciekRD

MaciekRD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaciekRD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

osobiście posiadam mita i jak dla mnie jest to najlepszy deck pośród polskich i zagranicznych chyba też profil duży ale można sie przyzwyczaić ogólnie kozacki kształty też długi i wąski takie lubie najbardziej
nie zastanawiaj sie tylko kupuj ! :)

Napisane Jul 10, 2006, 11:07 am
Kolin

Kolin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kolin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z tej ceny o wiele lepsze są deski FineWood.
Jeździłem na obydówch, dla mnie FW lepsze jak za te pieniądze.

polecam.

Napisane Jul 10, 2006, 11:43 am
FokuuS

FokuuS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FokuuS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mitt koza ! miałem go przed tym jak mi go ukradli -.-' bardzo dobrze wspominam tamte czasy.. ma jeden bład krzywy profil z jednej strony tak jak widac na fotce Blackgang'a ale jezdzi sie naprawde dobrze i nie czuc tej wpadki elo.

Napisane Jul 10, 2006, 11:53 am
Hejniak

Hejniak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hejniak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mitt jest spoko ale ja wole HW...

Napisane Jul 10, 2006, 1:05 pm
olaf

olaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

biczhed sam jesteś zwalonych skoro niejeździłeś nigdy na moich blatach to sie niewypowiadaj. a co do mitów to są spoko tylko graficzka by sie przydała

Napisane Jul 10, 2006, 4:16 pm
lozek202

lozek202

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lozek202 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

olaf powiedział(a):
biczhed sam jesteś zwalonych skoro niejeździłeś nigdy na moich blatach to sie niewypowiadaj. a co do mitów to są spoko tylko graficzka by sie przydała

Nie chce cie obrazac ani nic.. ale jak dla mnie HERO to niewypał.. sa za małe... ( nawet RIP TAPER na nie jest za dlugi... ) sa gibkie bardzo.. bardzo slabo klejone... zle wyszlifowane..... i vbardzo zle polakierowane... wogole jak dla mnie kupa...

A jezeli chodzi o mitty to mam jednego 7 ply w domu.. i jest kozak.. decki sa bardzo dobre.. pod wzgledem wykonaniai komfortu jazdy...

Napisane Jul 10, 2006, 4:52 pm
Salabanzi

Salabanzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salabanzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lozek202 powiedział(a):
Nie chce cie obrazac ani nic.. ale jak dla mnie HERO to niewypał.. sa za małe... ( nawet RIP TAPER na nie jest za dlugi... ) sa gibkie bardzo.. bardzo slabo klejone... zle wyszlifowane..... i vbardzo zle polakierowane... wogole jak dla mnie kupa...

hymm  nie mów o czymś jak niweisz to byuła seria robiona na szybko widziałem nowe deck ii sa kozackie

Napisane Jul 10, 2006, 5:20 pm
FokuuS

FokuuS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FokuuS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lozek202 powiedział(a):
olaf powiedział(a):

A jezeli chodzi o mitty to mam jednego 7 ply w domu.. i jest kozak.. decki sa bardzo dobre.. pod wzgledem wykonaniai komfortu jazdy...

Ehhhhh....  Trzeba bylo go tak nie wyginac to by sie nie rozwarstwił... -.- tamte ktore widziałes byly robione na szybko teraz sa kozackie.. =)

Napisane Jul 10, 2006, 6:12 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

FokuuS powiedział(a):
lozek202 powiedział(a):
olaf powiedział(a):

Ehhhhh....  Trzeba bylo go tak nie wyginac to by sie nie rozwarstwił... -.- tamte ktore widziałes byly robione na szybko teraz sa kozackie.. =)

dokładnie tak jak powiedział fokuss
ale wracamy do tematu Mitt

Napisane Jul 10, 2006, 6:20 pm
olaf

olaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lozek na mnie pojechał bo niechciałem go przyjąc do teamu i niekupiłem od niego pinzów i tależyków lol. a decki były kiepskie bo niemiały formy robiłem je ściskając 2 decki z okleiny i niemiałem czasu na poprawki i były słabo ścisnięte

chce ktoś sprzedać mitta tanio? koło 15 zł

Napisane Jul 10, 2006, 7:32 pm Ostatnio edytowane Jul 10, 2006, 7:34 pm przez olaf
EVIL666666

EVIL666666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EVIL666666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Opłaca się CENKA NIE ZA DROGA

*Napisane Jul 10, 2006, 11:35 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Ja będe miał MITTA i opisze wam jak sie jeździ. Jak mi sie uda to dam też fotki xD

Napisane Jul 11, 2006, 8:02 am
seba_sk8

seba_sk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seba_sk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Thomas04 ty wolisz rusties bo sam takiego masz :P
Kazdy uwaza ze najlepsze jest to co ON ma :]
ale rustes spoko i ten tez raczej
PoZdRo

Napisane Jul 11, 2006, 8:25 am
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie podobaja mi se te decki ... jaki taki profil dziwny

lepiej wybrac cos z polskich :) np. rustiets , hollywood

Napisane Jul 11, 2006, 10:07 am
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Cytuj:
lepiej wybrac cos z polskich

hahaha
przecierz mitt jest polski i produkuje go grzesiek, brat tego gostka który robił decki do deskorolki Mitt skateboard's

Napisane Jul 11, 2006, 10:27 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja