Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Nasza Kultura

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Nasza Kultura , Staje sie Pospolita ?
brave

brave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedys to ludzie sie smiali z szerokich spodni , z obwislych ubran , nie podobalo im sie to, a teraz jak juz jakies trendy poszly do przodu to wszedzie sa rzeczy "ala skejtowskie"
Ostatnio widzialem buty z podrobionym znaczkiem Etniesa , lub przechodzilem kolo jakiegos bazarku a jakis typ handlowal podrobionymi czapkami new era .
Albo niedawno wrocilem z obozu (dzisaj) i oczywiscie dziewczyny mialy jakies gazety typu brawo girl albo jakies popkorny to wzielismy z kolega otwieram na strone , patrze a jakis bojsbend z zespolu "us5" ma czapke volcoma i koszulke mistery .
Przewracam strone dalej a jakis inny fullcap girl ...
Pozniej patrze a jakis ziombel z tokjo szmotel ma buty etniesa i czapke new era ...
Moim zdaniem glupio ze tak sie stalo, ze to co dla nas bylo i jest takie wyjatkowe stalo sie pospolite, powszechne . A moze uwazacie ze dobrze ze tak sie stalo ? Ze firmy Skateboardowe moga zarabiac wiecej pieniedzy i sa latwiej dostepne ? Co wy uwazacie ?

*Napisane Jul 9, 2006, 11:25 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szczerze mowiac troche mi to zwisa. wiadomo irytujace to jest ale grunt ze ja wiem duzo o tych firmach, wiem do czego doszły i przez co. np. VANS to teraz lans. ok niech sobie bedzie i zarabia ja od lat wiem ze to swietna firma i to sie liczy... a inny... hm. kiedys im sie znudzi i wtedy wejdzie inna moda ;) mniejmy nadizeje ze nie na noszenie koszulek z  logami firm ktore dla nas zancza wiele a dla nich sa tylko szpanerskie

Napisane Jul 9, 2006, 11:39 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jak kupuje to orginalne rzeczy :P a nie jakies podróby ale szczerze to mi to zwisa :P

Napisane Jul 10, 2006, 9:16 am
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moda przyszła i na to,ale i tak sie zmienjiło.teraz skaterzy podzielili sie mniej wiecej na 2 grupy
-skate
-punk
jest tez kilka innych,ale te sa główne

Napisane Jul 10, 2006, 11:54 am
KoSzNik

KoSzNik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KoSzNik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niech kazdy nosi to w czym mu sie wygodnie chodzi... albo w tym na co go stac... przeciez to jest bez roznicy kto w czym chodzi... nie szaty zdobia czlowieka;)... ja pamietam jak w podstawowce... czyli jakies 10 lat temu mialem vansy i wszyscy sie ze mnie nabijali:) hehehehehehe

Napisane Jul 10, 2006, 11:55 am
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grunt to nie dac sie  i nie kupywac podrobek, bo to jest zysk dla tych wszystkich piratów. a jak jets zysk to jest wiecej podróbek. błedne koło ;)

Napisane Jul 10, 2006, 11:58 am
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie to troche denerwuje że takie pozery jak th czy inne paciararajstwa noszą takie rzeczy i się w tym lansują jak nie wiem co tym bardziej że to są firmy które się zajmują skateboardingiem a oni z nim nie mają nic wspulnego...... i to że sięzrobiło takie powrzechne mnie trochę przytłacza że ludzie noszą to jak takie pierwsze lepsze łachy, albo tym szpanują jak nie powiem czym a jeszcze pare lat temu się z takich ludzi jak my śmiali.

Napisane Jul 10, 2006, 12:18 pm
Balik15

Balik15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Balik15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem teraz jest moda na szerokie spodnie i luzne ciuchy ale keidys mine i bedize na cos innego:P

Napisane Jul 10, 2006, 12:31 pm
KoSzNik

KoSzNik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KoSzNik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Balik15 powiedział(a):
moim zdaniem teraz jest moda na szerokie spodnie i luzne ciuchy ale keidys mine i bedize na cos innego:P

no pewnie ze minie i miejmy nadzieje ze szybko:)

Napisane Jul 10, 2006, 12:57 pm
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KoSzNik powiedział(a):
Balik15 powiedział(a):

no pewnie ze minie i miejmy nadzieje ze szybko:)

ta moda już mija,jej złoty czas był rok temu w wakacje,chociaż zależy gdzie mieszkacie..

Napisane Jul 10, 2006, 10:57 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moda nasranych w gacie mija... 

powiem szczerze ze nasza kultura staje sie plaga :/ niestety w zlym znaczeniu... juz sie kreca 8 latki z deskami z hipermarketu i pytaja kazdego ''czy jestes sponsorowany'', ''czy uwazasz ze juz moge wyslac demko do sponsora w ameryka''.

Sex OR Die

Napisane Jul 11, 2006, 2:56 pm
dani997

dani997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dani997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szczerze mówiac mi to nei spzeszkadsdza kazdy nosi co chce i wierzy w co chce;p

Napisane Jul 11, 2006, 4:30 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja pierdole... kolejny problem żywcem wzięty z bravo girl. Szczerze? to w dupie to mam czy jest to dostępnę czy też nie. ważne, że ja ubieram się w to co mam ochotę, mam swój styl itd. a to co jest w tych głupich czasopismach to mam to głęboko, głęboko w dupie. Niech sie taki koleś z us5 ubiera w co chce, przecież nikt mu nie zabroni. A z resztą podejrzewam, że oni są ze stanów, a tam te wszystkie firmy typu etnies, new era itd. były pierwsze... więc jakby nie patrzeć to oni tobie mogliby tak powiedzieć jak ty napisałeś w temacie.

Napisane Jul 11, 2006, 4:51 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ddamaszk powiedział(a):
Sex OR Die

nie znasz sie: ZERO or die ;)

a co do tematu to kiedys powiedzial mi pewien bardzo madry indianin, medrzec z jakiegos plemienia takie slowa: "FAKIM" - jezeli ktos tym handluje, fakim, jezeli ktos sie w to ubiera - fakim... generalnie pozerstwo włazi z buciorami do łóżka i tyle. Generalnie pozerstwo dla mnie jest śmieszne. Jeżeli nie mam kasy na orginalne rzeczy kupuję tanie niekoniecznie ze znaczkiem firmy takie same ubrania i tyle. Ostatnio kupilem na deche nowe spodnie za doslownie zlotowke i kazdy mi mowi: stary skad masz takie zadymiste spodnie? ;)

Napisane Jul 11, 2006, 8:29 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

theduke powiedział(a):
ddamaszk powiedział(a):
Sex OR Die

nie znasz sie: ZERO or die ;)

wy się nie znacie : Skate or die :P

a tak na temat to uważam że ta cała "moda" minie :P

Napisane Jul 12, 2006, 8:56 am
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

theduke powiedział(a):
Ostatnio kupilem na deche nowe spodnie za doslownie zlotowke i kazdy mi mowi: stary skad masz takie zadymiste spodnie? ;)

i o to chodzi... ja sobie ostatnio wziąłem jakieś stere jeansy, pociąłem je, zrobiłem nacięcia na nogawkach i w nich jeżdże... i też mi mówili, skąd mam takie zajebiste spodnie, jeden naweat chciał, żebym mu takie zrobił ;p

Napisane Jul 12, 2006, 11:21 am
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja nigdy nie jezdze w szerokich spodniach!!! nienawidze HH

Napisane Jul 12, 2006, 12:03 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedys napewno cala moda minie

Napisane Jul 12, 2006, 12:08 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

frycol_hiphop powiedział(a):
kiedys napewno cala moda minie

dokaldnie. tak jak mineła moda na depeche moe i chodzenie w czarnych spodniach i skorzanych kurtkach z roza w reku :D ehhh dziewne czasy były, a i my za kilka lat bedziemy tak mowic o ty ch w ktorych jestesmy ;)

Napisane Jul 12, 2006, 12:10 pm
Tapczan

Tapczan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tapczan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

boli bardzo.....komercjalizacja wdziera sie dosłownie wszędzie

Napisane Jul 14, 2006, 11:32 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja