Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Nasza Kultura

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Nasza Kultura , Staje sie Pospolita ?
brave

brave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedys to ludzie sie smiali z szerokich spodni , z obwislych ubran , nie podobalo im sie to, a teraz jak juz jakies trendy poszly do przodu to wszedzie sa rzeczy "ala skejtowskie"
Ostatnio widzialem buty z podrobionym znaczkiem Etniesa , lub przechodzilem kolo jakiegos bazarku a jakis typ handlowal podrobionymi czapkami new era .
Albo niedawno wrocilem z obozu (dzisaj) i oczywiscie dziewczyny mialy jakies gazety typu brawo girl albo jakies popkorny to wzielismy z kolega otwieram na strone , patrze a jakis bojsbend z zespolu "us5" ma czapke volcoma i koszulke mistery .
Przewracam strone dalej a jakis inny fullcap girl ...
Pozniej patrze a jakis ziombel z tokjo szmotel ma buty etniesa i czapke new era ...
Moim zdaniem glupio ze tak sie stalo, ze to co dla nas bylo i jest takie wyjatkowe stalo sie pospolite, powszechne . A moze uwazacie ze dobrze ze tak sie stalo ? Ze firmy Skateboardowe moga zarabiac wiecej pieniedzy i sa latwiej dostepne ? Co wy uwazacie ?

*Napisane Jul 9, 2006, 11:25 pm
mlost

mlost

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mlost zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no mnie tez to wkurza jak widze kogos w sk8boardowych ubraniach :D;/ ale wali mnie moda ;D nosze to co mi sie podoba

Napisane Oct 13, 2006, 9:16 pm
Habit

Habit

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Habit zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nawet sobie nie zdajecie sprawy jak mnie wkur....... że każdy goni za modą... nagle każdy jest parkour'owcem, udaje zioma itp... gdyby wszystkie gnoje zaczeły jeździc na deskach...skateboarding straciłby swój urok, racja?  :mad:

Napisane Oct 13, 2006, 10:25 pm Ostatnio edytowane Feb 9, 2007, 2:45 am przez Habit
Dziewier65

Dziewier65

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziewier65 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem skateboarding w polsce był cały czas taki sam jak jest teraz i myśle ze nigdy sie nie zmieni...zawsze bedzie dobry:)

Napisane Oct 15, 2006, 6:27 pm
Dziewier65

Dziewier65

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziewier65 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DEkogutCK powiedział(a):
A mnie wręcz szlag trafia, jak widze typa "gangsta rapa", ktory w zyciu na desku nie stał, a pogina w buciszach adio, etnies czy DC... i tu juz nie chodzi nawet o to ze jest je***nym pozerem, tylko o to ze ja musze jezdzic w tysiac razy klejonych juz victorach z deichmann'a, a on nie kiwajac palcem, nie wiedzac nic o desce pogina beztrosko przez błocko, kaluze itp. w butach stworzonych do skateboardingu. W butach wygodnych, ktrych nie czujesz na nogach, tak jakbys kopal gola stopa tylko masz lepsza przyczepnosc itd. To juz moze zakrawa na zazdrość, ale mam to gdzieś i pytam, na cholere mu takie buty ?? zeby szpanować ??

Masz świętą racje! ale niestety tego nie da sie zmienić...ich problem że szpanują i wk.u.rwiają wszytskich, nie są lubiani przez wielu i to oni mają problem

Napisane Oct 15, 2006, 6:31 pm
olaf

olaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie wkurzają takie firmy jak nike adidas puma itp bo na siłe pchają sie do skateboardingu chociaż mają niezłe buty ,i widać że im zależy na kasie bo sie pchają wszędzie a ludzie sie lansują tymi firmami. a firmy skateboardowe niewcinają sie do normalnego życia innych ludzi poprostu inni to kupują bo im sie podoba . Zarabiają na zajawce np zero,element czy inne firmy i ktoś ich docenił a nie na siłe sie pcha walone nike

Napisane Oct 15, 2006, 7:57 pm Ostatnio edytowane Oct 15, 2006, 7:59 pm przez olaf
kubasso

kubasso

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubasso zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trzeba wziąść to pod uwage ze punk'owcy wymyslili deske a my poprostu sie do niej przywiązalismy

Napisane Oct 15, 2006, 8:20 pm
Adik93

Adik93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adik93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja czasem zlewam z takich co chodzą w czapkach mafii koszulkach aliena butach do deski a nigdy na nie nie stali :mad:

Napisane Oct 15, 2006, 8:38 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może mnie za to wyklniecie ale przenosze do hydeparku bo to istna burza możgów jest i hiperkonwersacja :D:D

Napisane Oct 15, 2006, 9:22 pm
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po pierwsze , Błędnie nazwałeś temat...Jak styl ubierania się ma być kulturą ?! NAJWYŻEJ subkulturą...

nie bój się , teraz styl 'punkowy' ktory z zalozenia mialbyc oryginalny a jest powszechny jak łebki w autobusie w berecikach z cyckiem pośrodku ^^) każda knajpa gdzie przesiaduje 'mlodzież' wiek 12-18 jest przepełniona pankówami i pankami  :rolleyes: gdyby jeszcze toto wiedzialo czemu sie tak ubiera :/

a jeszcze wieksza irytacja : jak rzeczony pank/pankówa wykrzykuje na całe gardło hasła związane z anarchią i antynazizmem.Na pytanie co to jest anarchia i nazizm ?

eee....ee tak słyszałam w szkole :baby: no cóż , społeczeństwo polski wita.

Napisane Oct 15, 2006, 10:19 pm
GRINlisciu

GRINlisciu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRINlisciu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie no huj dla mnie to ubiór to takie wiesz oznacza o przynależnoscie do jakiejś subkultry a więc jezeli każdy tak sie ubiera to to staje sie kulturą masową takie moje zdanie że teraz niekoniecznie ktoś w szerokich spodniach słucha rapu tylko sie buja w tym po mieście bo to modne i ładnie wygląda

Napisane Oct 15, 2006, 10:29 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie mysl stary ze firmy skatowe obchodzi cokolwiek co sobei beda ludzi emyslec oni maja gdzies skateboarding sa nastawieni na zysk a mod ajest taka ze wszystko musi przewertowac trudno ze bill chodzi w etniesach i mistery trzeba jezdzic i pkazywac kto jest skatem a z reszty sie smiac

Napisane Oct 17, 2006, 5:27 pm
drop2

drop2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drop2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gadajcie a niedługo firmy skatebaordowe moga byc nawet nie koajrozne z deska :)

Napisane Oct 17, 2006, 5:40 pm
Tager

Tager

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tager zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzisiaj każdy chcę być "joł" :thinking:

Napisane Jul 10, 2007, 7:47 pm
marcinekSB

marcinekSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinekSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

normalnie padam ze smiechu jak czytam te wasze wypociny. Te firmy naprawde maja dla was jakies znaczenie? Naprawde dla was cos znacza? Jesli tak to znaczy ze jestescie niczym innym jak pozerami.

To sa zwykle ciuchy i nie sa one specjalnie przystosowane do jazdy na desce, wiec moze je nosic kazdy. Zreszta nie wiem co jest fajnego w tym ze firma ktora od lat robi trucki, deski itd. nagle wypuszcza zwykle, niczym sie nie wyrozniajace ciuchy ze swoim logiem, a dzieciaki od razu to chwytaja. To nic ze jakosc taka sobie, a cena znacznie zawyzona. Wazne ze laaaaan$$$$$$$. Prawdziwy skejter to nie ten co ma czapke etnies i koszulke almost, tylko ten co jezdzi na desce bo to kocha. Nie dlatego ze fajne sie skejci przezentuja.

Takie pytanie. Czy tylko lekkoatleci moga nosic ciuchy pumy/nike/adidasa? NIE! wiec kazdy moze nosic ciuchy skateowych firm. Swoja dorga to linkin park juz od kilku lat nosi skateowe ciuchy i jakos nikt sie nie przypier*dolil.

smieszni jestescie

Napisane Jul 10, 2007, 8:04 pm
ChildOfSun

ChildOfSun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ChildOfSun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Teraz faktycznie pełno jest ludzi ubierających się na 'skate'owsko', gdziekolwiek nie spojrze widze skate'owskie buty... bo poprostu przyszła na to moda.
Ale nie ma się, co przejmować...
Moda przeminie i wtedy pozostaniemy MY czyli osoby, które poprostu czują ten klimat.
Ja osobiście uważam, że jak ktoś chce to niech się ubiera  jak skate, ja i tak na kilometr wyczuję czy to lanser...

Napisane Jul 10, 2007, 8:15 pm
Gruszku

Gruszku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gruszku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi to tam zwisa kto w czym chodzi... jak komuś jest wygodnie w takich butach a nie innych to niech sobie łazi. Nie wiem naprawdę w czym to ma przeszkadzać. I tak nic nikomu nie zrobicie, nawet byście muchy nie skrzywdzili.

Napisane Jul 10, 2007, 9:14 pm
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ChildOfSun powiedział(a):
Teraz faktycznie pełno jest ludzi ubierających się na 'skate'owsko', gdziekolwiek nie spojrze widze skate'owskie buty... bo poprostu przyszła na to moda.
Ale nie ma się, co przejmować...
Moda przeminie i wtedy pozostaniemy MY czyli osoby, które poprostu czują ten klimat.
Ja osobiście uważam, że jak ktoś chce to niech się ubiera  jak skate, ja i tak na kilometr wyczuję czy to lanser...

To ty musisz mieć niezły węch skoro tak wszystko wyczówasz...
Co wam do tego, że ktoś ma kase i ubiera się w sk8shopach, albo udaję punka. Jak przeszkadza wam to się patrzcie. Moda szybko przejdzie i ludzi się wykruszy napewno multum...

Napisane Jul 10, 2007, 9:17 pm
pawel23

pawel23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawel23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

marcinekSB powiedział(a):
normalnie padam ze smiechu jak czytam te wasze wypociny. Te firmy naprawde maja dla was jakies znaczenie? Naprawde dla was cos znacza? Jesli tak to znaczy ze jestescie niczym innym jak pozerami.

To sa zwykle ciuchy i nie sa one specjalnie przystosowane do jazdy na desce, wiec moze je nosic kazdy. Zreszta nie wiem co jest fajnego w tym ze firma ktora od lat robi trucki, deski itd. nagle wypuszcza zwykle, niczym sie nie wyrozniajace ciuchy ze swoim logiem, a dzieciaki od razu to chwytaja. To nic ze jakosc taka sobie, a cena znacznie zawyzona. Wazne ze laaaaan$$$$$$$. Prawdziwy skejter to nie ten co ma czapke etnies i koszulke almost, tylko ten co jezdzi na desce bo to kocha. Nie dlatego ze fajne sie skejci przezentuja.

Takie pytanie. Czy tylko lekkoatleci moga nosic ciuchy pumy/nike/adidasa? NIE! wiec kazdy moze nosic ciuchy skateowych firm. Swoja dorga to linkin park juz od kilku lat nosi skateowe ciuchy i jakos nikt sie nie przypier*dolil.

smieszni jestescie

zgadzam sie z toba, myslicie ze te ubrania sa robione tylko dla ludzi jezdzacych na deskach i wszyscy inni maja zabronione chodzic w takich ciuchach... wyluzujcie troche, ja juz nie jezdze na desce z powodu kontuzji, ale nadal ubieram sie tak jak za czasow jak jezdzilem na desce, to w takim razie jestem pozerem???

Napisane Jul 10, 2007, 10:31 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja