Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Co sadzicie o trickach w styl...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co sadzicie o trickach w stylu pogo??
prosix

prosix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to prosix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sadzicie o trickach w stylu pogo?? Ja uwazam ze to nie sa wcale takie glupie tricki!! zrobilem przy pogo obrut o 360 stopni

Napisane Jul 10, 2006, 9:39 am
Markes

Markes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Markes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

e tam freestyle przy pogo sobie deka rozwartwiłem

Napisane Jul 10, 2006, 9:55 am
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie robie żadnych fri stajlów z pogo jak zaczynałem jezdzic to może próbowałem takie shity ale teraz nie chce rozwalić deka

Napisane Jul 10, 2006, 10:04 am
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak prubowałem na swojej starej desce to mi się coś z deskiem zjebało i track mi odpadł :P od tamtego czasu nie robie tego typu sztuczek :P

Napisane Jul 10, 2006, 10:51 am
zetaf

zetaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zetaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soad534 powiedział(a):
nie robie żadnych fri stajlów z pogo jak zaczynałem jezdzic to może próbowałem takie shity ale teraz nie chce rozwalić deka

ja tez

Napisane Jul 10, 2006, 10:57 am
karolek68

karolek68

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolek68 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pogo nie lubie ale np casper mi się podoba i często go robie ;)

Napisane Jul 10, 2006, 11:05 am
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

safian powiedział(a):
szkoda blatu...

tez tak uwazam...

Napisane Jul 10, 2006, 11:26 am
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Troche szkoda decka, ale fajny trick!

Napisane Jul 10, 2006, 4:59 pm
Hubaa

Hubaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hubaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajnie wygląda pogo warp round

Napisane Jul 10, 2006, 5:09 pm
patrych

patrych

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patrych zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajnie wyglada ale deska sie rozwala znaczy deck

Napisane Jul 10, 2006, 7:34 pm
brave

brave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zarombiste , podobaja mi sie !

Napisane Jul 10, 2006, 7:40 pm
burzum

burzum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to burzum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oldschool jest do dupy...
.......:::::::S I C::::::.........

*Napisane Jul 10, 2006, 10:12 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

burzum powiedział(a):
Oldschool jest do dupy...
.......:::::::S I C::::::.........

no czemu, tricki typu boneless, czy old ollie są zajebiste, w każdym razie mi się podobają =)

Napisane Jul 10, 2006, 10:37 pm
Hubaa

Hubaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hubaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Paul5 powiedział(a):
co to jest old ollie?

old ollie nie wiem co to jest, wiem tylko co to jest one foot ollie

Napisane Jul 11, 2006, 10:43 am
karolek68

karolek68

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolek68 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hubaa powiedział(a):
Paul5 powiedział(a):
co to jest old ollie?

Old ollie to chyba takie coś, że podjeżdżasz do czegoś (np. jakiegoś boxa czy czegoś) z wystarczającą prędkością żeby wyskoczyć ale bez wybicia...Gdzieś o tym czytałem ale nie jestem pewien czy to tak wygląda...

Napisane Jul 11, 2006, 11:06 am
pawelskate

pawelskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Paffcio90 powiedział(a):
Troche szkoda decka, ale fajny trick!

ja własnie tak uwazam ale jak jakies kombinacje z pogo sa to fajnie wyglada.

Napisane Jul 11, 2006, 11:30 am
adamxD

adamxD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamxD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niektore tricki fajne niektore nie ale sie czest deck rozwala i to jest do dupy

Napisane Jul 11, 2006, 6:48 pm
Banan002

Banan002

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Banan002 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sadze ze to niepraktyczne takie, bo w jezdzie tego nie zrobisz,lepiej czas przeznaczony na freestayle i takie tam przeznaczyc na jakies flipy

Napisane Jul 12, 2006, 10:50 am
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tez nie robie freestylow, chyba ze bede mial deske ktora niema, nose`a i taila to sobie porobie pogo :D

Napisane Jul 12, 2006, 10:52 am
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

karolek68 powiedział(a):
Hubaa powiedział(a):
Paul5 powiedział(a):
co to jest old ollie?

Old ollie to chyba takie coś, że podjeżdżasz do czegoś (np. jakiegoś boxa czy czegoś) z wystarczającą prędkością żeby wyskoczyć ale bez wybicia...Gdzieś o tym czytałem ale nie jestem pewien czy to tak wygląda...

jak mozna zrobic ollie pod 30 - centymetrowego boxa bez wybicia? :/

Napisane Jul 12, 2006, 10:54 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja