Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Łożyska speed metal

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Łożyska speed metal, co o nich sądzicie
lag12

lag12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lag12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chciałbym sobie sprawić nowe łożyska i mam ochote na łożyska speed metal.
Co o nich sądzicie ????

Dodany

*Napisane Jul 10, 2006, 6:38 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:13 am przez bydlak
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o hardcorowe łozycha... daleko na nich zajedziesz...długo wytrzymują...
pro bama nawet fajny.POlecam

Napisane Jul 10, 2006, 6:49 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ej chłopie one się sypią szybko. Już Nervousy są lepsze, a przy okazji tańsze.

Napisane Jul 10, 2006, 7:03 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to dobre łożycha mój kumpel sobie kupił pro bam margera
ja osobiscie mam flip hkd abec 7 dałem za nie 80 dych
jezdze na nich 2lata i są super
tyle samo kosztuja speed metale bama  i są szybkie ale mam
wątpliwosci to wytrzymałosci tych lozych

Napisane Jul 10, 2006, 7:06 pm
Paul5

Paul5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paul5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

speed metal ... bardzo szybkie i bardzo wytrzymałe,polecam

*Napisane Jul 10, 2006, 7:27 pm
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam Bama. Są zajebiste, szybkie, wytrzymałe, ciche...

Napisane Jul 10, 2006, 9:52 pm
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

łosyska nie sa nawet zle ale mojemu kooledze szybko się rozleciały!!!

Napisane Jul 10, 2006, 9:55 pm
Mazi_

Mazi_

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mazi_ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem jak wy jezdzicie...w miejscu? Łożyska moze szybkie ale sypia sie jedne po drugim...nie warte swojej ceny ...

Napisane Jul 11, 2006, 11:38 am
AAJ

AAJ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AAJ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szybkie ale mojemu koledze poszły chyba po miesiacu :(

Napisane Jul 11, 2006, 3:53 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wultanskaj powiedział(a):
Ja mam Bama. Są zajebiste, szybkie, wytrzymałe, ciche...

nie mowcie jakie macie lozyska tylko co sadzicie o lozyskach SPEED METAL

sa one dlamnie odpowiednio wytrzymale

Napisane Jul 11, 2006, 4:03 pm
cyprianb

cyprianb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cyprianb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

www.skateboarding.com.pl powiedział(a):
Speed Metal - Uważajcie na te łożyska wydałem na nie 90 zł i nigdy więcej tego nie zrobię. Po dwóch tygodniach użytkowania ( nie jeździłem po wodzie,piachu i innym syfie ) łożyska otworzyły się a po kolejnym tygodniu zatarły, oczywiście nie wszystkie ale po nie długim czasie e musiałem wyłożyć kolejne 90 zł tym razem na Speed Demony - te polecam. Speed Metal - strzeżcie się tego gówna !

Napisane Jul 11, 2006, 5:33 pm
Krystian04

Krystian04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krystian04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Paul5 powiedział(a):
speed metal ... bardzo szybkie i bardzo wytrzymałe,polecam
tez polecam

Napisane Jul 12, 2006, 10:37 am
arunio

arunio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie miałem tych łożysk, ale nie kupuj, bo pewnie to jakiś szajs kup sobie lepiej Mafii abc7 chyba za 35zł.:)

Napisane Jul 14, 2006, 9:05 pm
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mialem ten shit;/ poszly mi po miesiacu;/ jedno lozysko sie nawet polamalo w pol;/ nie polecam

Napisane Jul 14, 2006, 9:19 pm
santan

santan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to santan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

właśnie sobie kupiłem te łożyska tylko że promodel mike valley są wyjebiste

Napisane Jul 21, 2006, 1:08 am
adi93

adi93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adi93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe mają fajne opakowania :P

Napisane Aug 10, 2006, 11:02 am
ziomeklak

ziomeklak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomeklak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem je i są bardzo dobre !! :rolleyes:!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) ;) ;) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: B) B)!!!!!!!!!!!!

Napisane Aug 16, 2006, 10:46 am
spol

spol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to spol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kumpel miał i po miechu mu sie rozwaliły a teraz ma flupy i jeżdzi nanich około pułroku i jeżdzą tak jak napoczontku.

Napisane Aug 16, 2006, 10:52 am
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podobno bardzo szybko się sypią-nie kupuj! kup se lepiej BONESY REDSy to są mega łożyska ja juz moje mam z 4 miesiące i ani jedno się nie zepsuło-a zawsze po takim czasie musiałęm cały komplet zwykłych łożysk mafii wymieniać

Napisane Aug 16, 2006, 10:58 am
buzy

buzy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to buzy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uwazam ze to bardzo dobre łozyska

Napisane Aug 16, 2006, 11:15 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja