Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » piktogramy...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
piktogramy..., ...czyli wzory w zbożu
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co myslicie o wzorach w zbozy, tzw. piktogramach??kto lub co moze je twozyc??
wg. mnie jest to sprawka ufoludów;)...w kazdym razie napewno nie czlowiek:P

spojzcie chociazby na te:

co o tym sądzicie???

edit umf: fot nie będzie, złe linki!

Napisane Jul 12, 2006, 3:48 pm Ostatnio edytowane Jul 12, 2006, 3:50 pm przez umfbiker
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja myśle, że człowiek, bo ciężko mi wierzyć w ufo i inne tego typu rzeczy :)
Moze ciężko czasami to wyjaśnić, ale świat jest na takim poziomie.. hm.

http://www.cybermoon.republika.pl/grafika/pikto/pikt17.jpg
http://www.aho-online.com/nol/piktogramy/galeria/photo/1997/WiltshireJune1.jpg

Napisane Jul 12, 2006, 4:34 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niech mi zrobią takie przed blokiem to bedzie fajnie :D

Napisane Jul 12, 2006, 4:41 pm
Mazi_

Mazi_

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mazi_ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bylbym wdzieczny gdyby za darmo ufole mi takie robiły na gripie :)

Napisane Jul 12, 2006, 4:43 pm
kalfas

kalfas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kalfas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

znam te znaki nawet wiem co znaczą:)

Napisane Jul 12, 2006, 4:47 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehehehe UFO? ja bym tak daleko nie szukał. są na ziemi ludzie, którzy coś takiego robią na zamówienie.

Napisane Jul 12, 2006, 5:39 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kroolik182 powiedział(a):
hehehehe UFO? ja bym tak daleko nie szukał. są na ziemi ludzie, którzy coś takiego robią na zamówienie.
no ok. ale to cos wytwarza pole magnetyczne, poza tym czytalem gdzies ze w polsce(w wylatowie bodajze) gdzie co roku takie agroformacje powstaja nigdy nie udaje sie ustalic sprawcow. wiadomo jedynie ze gdy powstaje taki piktogram nad polem unosi sie mgla. widzialem tez w necie jak byl filmik jak taki krąg powstaje- nad polem latala taka kula pomaranczowa i tam gdzie ona przeleciala wlasnie kladlo sie zboze.

jeszcze co do ludzi...owszem, na dyscovery czy gdzies tam byl program jak jacys studenci stworzyli taki krag..ale byl ob maly. co najlepsze w takim kregu klosy nie sa polamane tylko pozginane !!! po za tym dbyt dokladne to wszystko wychodzi jak na czlowieka;)

Napisane Jul 12, 2006, 6:16 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mmatt powiedział(a):
Kroolik182 powiedział(a):
no ok. ale to cos wytwarza pole magnetyczne, poza tym czytalem gdzies ze w polsce(w wylatowie bodajze) gdzie co roku takie agroformacje powstaja nigdy nie udaje sie ustalic sprawcow. wiadomo jedynie ze gdy powstaje taki piktogram nad polem unosi sie mgla. widzialem tez w necie jak byl filmik jak taki krąg powstaje- nad polem latala taka kula pomaranczowa i tam gdzie ona przeleciala wlasnie kladlo sie zboze.

jeszcze co do ludzi...owszem, na dyscovery czy gdzies tam byl program jak jacys studenci stworzyli taki krag..ale byl ob maly. co najlepsze w takim kregu klosy nie sa polamane tylko pozginane !!! po za tym dbyt dokladne to wszystko wychodzi jak na czlowieka;)

człowiek ma teraz dostęp do takiego sprzętu, że nawet nie zdajesz sobie sprawy. ja jednak i tak zostaje przy tym, że to jednak człowiek robi takie rzeczy na polach, a dlaczego nie można złapać sprawców? bo jest to nielegalne

Napisane Jul 12, 2006, 6:18 pm
nipild

nipild

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nipild zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mazi_ powiedział(a):
Bylbym wdzieczny gdyby za darmo ufole mi takie robiły na gripie :)

hehehe to raczej nie mozliwe ")

Napisane Jul 12, 2006, 6:27 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to moj tata robi... w nocy lata z kawalkiem deski i tak robi...

a tak serio to bardzo mi sie to podoba

Napisane Jul 12, 2006, 7:41 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Cytuj:
Pojawiają się na całym świecie. Są dziełami sztuki stworzonymi na polach. Nikt nie jest do końca pewien kto i w jakim celu je robi. Pewne jest jedno, nie robią ich na pewno ludzie. Oczywiście część kręgów czy piktogramów jest tworem ludzi, ale nie są one wtedy prawdziwe. Sceptycy sądzą, że kręgi tworzą ludzi dla sławy i pieniędzy, w pewnym sensie mają rację. Ludzie tworzą kręgi ale są one mało precyzyjne w porównaniu z tymi prawdziwymi tworzonymi, które są tak skomplikowana i tak dokładnie wykonane, że nie sposób stworzyć równie idealne ludzką ręką.

Istnieje wiele teorii, które mówią o powstaniu kręgów. Niektórzy sądzą, że tworzy je UFO, inni, że są to efekty tańców godowych ptaków, a jeszcze inni mówią o tym, że Ziemia jest istotą, która poprzez robienie kręgów, daje nam jakieś znaki.

Jeżeli chodzi o tworzenie piktogramów przez UFO, to jest to najbardziej prawdopodobna teza. Wielu ludzi widziało UFO lub świetliste kule w pobliżu gdzie później pokazały się kręgi.

Latem 2003 w Wylatowie członkowie Fundacji Nautilus byli świadkami tworzenia kręgów. Na drodze zgasły światła, a na polu, na którym pokazał się piktogram była widoczna mgła, której nie było nigdzie indziej. Nie było jednak widać żadnych spodków czy świetlistych kul, co miało miejsce rok wcześniej.

Tworzenie kręgów przez ptaki raczej nie wchodzi w grę. Ponieważ nie wszystkie ptaki potrafią tańczyć w polu w kółko. A jeżeli już by to robiły to powstałe w ten sposób kręgi nie byłyby takie dokładne. W dodatku piktogramy w środku emitują promieniowanie, a położone źdźbła nie są połamane, ptaki na pewno połamałyby wszystkie źdźbła nie mówiąc już o promieniowaniu.

Teza mówiąca, że Ziemia jest istotą, jest bardzo odważna lecz mało prawdopodobna. W jaki sposób wielka kula z piachu i magmy może myśleć?

Każdy też się zastanawia w jakim celu ktoś robi piktogramy. Na pewno nie dlatego żeby zniszczyć zbiory. Wydaje się, że zwykły krąg wypalony w zbożu nie może przekazywać żadnej informacji, ale już wielkie i skomplikowane piktogramy- tak. Może to być pismo obcych. Można spotkać przecież piktogramy w kształcie ziemskich zwierząt lub owadów. A może są to zwierzęta zamieszkujące planety obcych? Znany jest także piktogram z wizerunkiem obcego trzymającego płytę z danymi. Jest to wyraźny znak jaki daje nam obca cywilizacja.

Kręgi najczęściej można spotkać w Anglii, gdzie zaczęły się pojawiać pierwsze kręgi i piktogramy. W 1991 roku zanotowano szczyt pojawiania się kręgów na całym świecie. Ale już w 1992 kręgi prawie wcale się nie pojawiały, a większość zbadanych w tym okresie była tworzona przez ludzi.

Zapewne jeszcze długo nie dowiemy się kto i w jakim celu tworzy zadziwiające piktogramy. Ale naukowcy robią wszystko aby jak najszybciej poznać ich tajemnicę.

wątpie, by takie cos stworzył człowiek
http://www.ufoswiat.website.pl/galeria/piktogramy/079.jpg

Napisane Jul 12, 2006, 8:04 pm Ostatnio edytowane Jul 12, 2006, 8:05 pm przez mmatt
Okti

Okti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Okti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chciałbym zobaczyc jakis ufoludow. Pewnie by mnie zatkało, ze łoho. Ale nie wierze zabardzo w UFO. Bo co ufoludki wymysleli by zarowki albo cos co lata? Albo skąd oni by przybyli, przeciez ludzie jak se latają od czasu do czasu w kosmos by zauwazyli jakies cos dziwne albo jakiegos ufoluda. Chyba, ze jest ich kilku. I jak sie rozmnaząją? Ulala :icecream:

Napisane Jul 12, 2006, 8:20 pm Ostatnio edytowane Jul 12, 2006, 8:20 pm przez Okti
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oglądałem kiedyś taki program o tych tajemniczych znakach... są one robione przez ludzi nawet te najbardziej skomplikowane mogą być stworzone w 1 dzien

Napisane Jul 12, 2006, 8:32 pm
lukmistrz

lukmistrz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukmistrz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dupa!! To robi człowiek. Na pewno by przylatywały jakieś pedziolce z kosmosu i nam tu rysowały, bo tak im się to podoba.A dlaczego istnieje teza, ze ufoki są zaawansowani technicznie?? mogą to być przecież np. jakieś ludki o umyśle nie różniących się od naszych zwierzaków.

Napisane Jul 12, 2006, 8:59 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A pamietacie w dziale Humor albo Hydepark (nie pamietam dokladnie) filmik o wplywie ultradzwiekow na ryz? Ukladal sie we wzory podobne do tych w zborzu! Moze te kregi na polach powstaja w podobny sposob....

Napisane Jul 12, 2006, 10:28 pm
nipild

nipild

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nipild zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ddamaszk powiedział(a):
to moj tata robi... w nocy lata z kawalkiem deski i tak robi...

a tak serio to bardzo mi sie to podoba

buhahaha niezle sie usmialem ")

Napisane Jul 13, 2006, 2:16 am
bstt

bstt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bstt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystko w tym temacie...  :rolleyes:www.circlemakers.org

Napisane Jul 13, 2006, 10:28 am Ostatnio edytowane Jul 13, 2006, 10:29 am przez bstt
ziomix

ziomix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sam nie wiem jak to dokladnie jest ale moim zdaniem to czlowiek robi, wiem, ze istnieja rzeczy nie wyjasnione ale to by sie chociaz ufole sie pokazaly:D

Napisane Jul 13, 2006, 11:11 am
soltys

soltys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soltys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A mnie się wydaje że to są ufoludy writerzy i oni wrzucają nam grafy na polach (no co w końcu robią to w nocy nikt ich nie umie złapać, urodzeni writerzy) :D

A tak na serio to ciężko to sobie wyobrazić ale to na pewno ludzie robią, a tak nawiasem to fajne te znaki :D

Napisane Jul 13, 2006, 11:23 am
mikolaj_skate

mikolaj_skate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikolaj_skate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Paffcio90 powiedział(a):
A pamietacie w dziale Humor albo Hydepark (nie pamietam dokladnie) filmik o wplywie ultradzwiekow na ryz? Ukladal sie we wzory podobne do tych w zborzu! Moze te kregi na polach powstaja w podobny sposob....

no ale ryz moze sie przesuwać a jak mają zoboza to robić ja są wrosnięte w ziemie???/

Napisane Jul 13, 2006, 10:24 pm Ostatnio edytowane Jul 13, 2006, 10:24 pm przez mikolaj_skate
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja