Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Kółka Ricta

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kółka Ricta, jak oceniacie?
Dziewier65

Dziewier65

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziewier65 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

raczej nie było takiego tematu sprawdziłem w wyszukiwarce:)
zamówiłem sobie kółka ricta.....jeździł ktoś z was już na nich?
jak je oceniacie? jakie mają wady zalety i czy są dobre?

Dodany

Napisane Jul 15, 2006, 10:03 am Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:19 am przez bydlak
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm duzo Ci o nich nie powiem... bo nie jezdzilem na nich... ale podobno sa w miare dobre...  :P
9/10

Napisane Jul 15, 2006, 11:02 am Ostatnio edytowane Jul 19, 2006, 11:22 am przez finger13
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

takie sobie :P ale tanie xD

Napisane Jul 15, 2006, 12:00 pm
PINGWAy

PINGWAy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PINGWAy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"hmmm duzo Ci o nich nie powiem... bo nie jezdzilem na nich... ale podobno sa w miare dobre... i tanie :P
8/10"

no fajnie. jesteś jasnowidzem? jak możesz oceniać kółka skoro na nich nie jeździłeś? czary mary?

Pozdrawiam,
PINGWAy

Napisane Jul 16, 2006, 10:17 am Ostatnio edytowane Jul 16, 2006, 10:18 am przez PINGWAy
mikoq3a

mikoq3a

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikoq3a zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

arunio powiedział(a):
Ja mam kółeczka Andegranda i słyszałem ze kółka Ricta to samo

AHAHAHA rozbroiles mnie tym tekstem! Ricta robia jedne z najlepszych kolek na swiecie, po za tym zajmuja sie tylko kolkami. Kolega jezdzi na nich rok, i praktycznie w ogole sie nie starly. Narazie jezdze na Lordz, ale jak bede mial wystarczajaco pieniedzy to nastepne moje to napewno beda Ricta.

Napisane Jul 16, 2006, 1:49 pm
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm podobno dobre ;) w amełykańskich gazetkach reklamują wiec gównem chyba nie są ... może kupie to sie osobiście przekonam :)

Napisane Jul 16, 2006, 10:26 pm
olaf

olaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam te kółka i są mistrzowskie promodel teixeira, i one kosztują tyle co inne kółka i niesą wcale tanie , bardzo je polecam świetnie sie na nich śmiga

Napisane Jul 16, 2006, 10:41 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

arunio powiedział(a):
Ja mam kółeczka Andegranda i słyszałem ze kółka Ricta to samo, ale kółka Andegranda szybko się ścierają i bardzo spowalniają deskę mam nadzieje ze te Ricta są lepsze jak bym miał oceniać Andera to 2/10 ja polecam kółeczka Pogo, bo są najlepsze i tanie.:)

hahahahha tobie się pomyliło z kolkami rigid

Napisane Jul 16, 2006, 10:50 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
arunio powiedział(a):
Ja mam kółeczka Andegranda i słyszałem ze kółka Ricta to samo, ale kółka Andegranda szybko się ścierają i bardzo spowalniają deskę mam nadzieje ze te Ricta są lepsze jak bym miał oceniać Andera to 2/10 ja polecam kółeczka Pogo, bo są najlepsze i tanie.:)

hahahahha tobie się pomyliło z kolkami rigid

no wlasnie, a RICTA sa dosyc dobre

Napisane Jul 18, 2006, 4:26 pm
diablo16

diablo16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to diablo16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam kolka ricta juz rok i jestem bardzo zadowolony ... nastepne kolka tez biore ricta supercrystals ... bo poprostu wymiataja jak dla mnie :]

Napisane Jul 18, 2006, 8:34 pm
Grzybo

Grzybo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grzybo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nigdy nie miałem i raczej nigdy nie kupie, mam kółeczka chyba ze smitha i są szybkie, cichutkie i fajne ogólnie :D

Napisane Jul 19, 2006, 10:44 am
mikolaj_skate

mikolaj_skate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikolaj_skate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja slyszalem ze ricta TO SĄ najlepsze koła pod słoncem//(najlepsze z najlepszych)the best ;)

Napisane Jul 19, 2006, 10:58 am
saxon666

saxon666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to saxon666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buahahaha jak czytam te wasze bzdury to płakać mi się chce ... damn! jak sie nie znacie to nie piszcie bzdur... jak mozecie porownywac kola ricty do kolek andegranda:D hahahahaa

Ricta to najlepsza firma kolek, robia najlzejsze kola i najlepsze... zreszta zobaczcie na team ricty i zobaczycie :) co sie tam dzieje :) ricta to firma ktora sie zajmuje tylko produkcja kólek i jest to jedna z niewielu firm ktore produkuja tylko i wylacznie kołka
www.rictawheels.com

Napisane Jul 21, 2006, 12:27 am
adi93

adi93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adi93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie jeździłem na rictach

edit tomek: to po jaką cholere się wypowiadasz :question: nikogo to nie obchodzi :excl:

Napisane Aug 12, 2006, 10:01 pm Ostatnio edytowane Aug 13, 2006, 2:47 pm przez tomeckc
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sam jeżdże na rictach i dla mnie są jedwabiste , ponoć to jedne z najlepszych (jeżeli nie najlepsze) kółka na świecie , popatrz na team...

saxon666 powiedział(a):
buahahaha jak czytam te wasze bzdury to płakać mi się chce ... damn! jak sie nie znacie to nie piszcie bzdur... jak mozecie porownywac kola ricty do kolek andegranda:D hahahahaa

Ricta to najlepsza firma kolek, robia najlzejsze kola i najlepsze... zreszta zobaczcie na team ricty i zobaczycie :) co sie tam dzieje :) ricta to firma ktora sie zajmuje tylko produkcja kólek i jest to jedna z niewielu firm ktore produkuja tylko i wylacznie kołka
www.rictawheels.com

co do wszystkiego się zgodze z tym że wypuścili jeszcze chyba jeden model łożysk

ps. ponoć są tak dobre że można je zetrzeć do samych łożysk :P

Napisane Aug 13, 2006, 11:11 pm Ostatnio edytowane Aug 14, 2006, 10:16 am przez Andy92
rela23

rela23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rela23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo Dobre! :cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops:

Napisane Aug 14, 2006, 8:19 am
mullen190

mullen190

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen190 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam już je troche zajebiste... 

Napisane Aug 14, 2006, 1:18 pm
Mioszsieaa

Mioszsieaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mioszsieaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja sie jakoś specjalnie nie jaram ale chciałbym dorwać legendarny (gdyż pj ladd nie jeździ już dla Ricta) model kółek: Ricta Cores Pj Ladd 101A 49mm
^^)

Napisane Aug 14, 2006, 10:48 pm
Ninja121

Ninja121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ninja121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie jezdziłem ale wiem ze sa  dobre nie musisz załowac bo sa dobre

Napisane Aug 25, 2006, 7:56 pm
qba98

qba98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qba98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój kuzyn powiadał że Ricta to najlepsza firma kółeczkowa :D ja mam bonesy 101A i tez dobrze smigam :) ale Ricte polecam takze...

Napisane Aug 27, 2006, 5:12 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja