Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » ahhh ta Dzisiejsza mlodzież...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ahhh ta Dzisiejsza mlodzież...
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bergersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem czy wam sie to zdarzylo ale jak ja slysze jak ojciec do mnie mowi ze dzisiejsza mlodzież jest tepa i glupsza niz ta co byla jakies 20lat temu to az mi sie cisnienie podnosi :mad:

Napisane Jul 15, 2006, 4:56 pm Ostatnio edytowane Jul 16, 2006, 10:09 am przez bergersk8
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moj stary jest normalny :P
I pisze sie mlodzież, a nie mlodzierz  ;)

Napisane Jul 15, 2006, 4:58 pm Ostatnio edytowane Jul 15, 2006, 4:59 pm przez Paffcio90
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no bo tak jest...
Dzisiajsza młodziez nie wiem czym sie kieruje z swych postępowaniach ale na ogół to mało pozytywnie to się kończy...
Uważam dzisiejszą młodzież za troche nieprzyszłościową.

Napisane Jul 15, 2006, 5:07 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bo taka niestety jest prawda. nie pamiętam, żeby moi rodzice kiedyś tak powiedzieli, ale ja sam tak uważam.

Napisane Jul 15, 2006, 5:08 pm
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja też tak uważam, szczególnie jak jarają stuff wypala im mózgi  ^^)

Napisane Jul 15, 2006, 5:19 pm
ducha

ducha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ducha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podobno pokolenie 92 ma być inne...już to widze...pff

Napisane Jul 15, 2006, 5:21 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moj stary to spoko elo ziom... :) nic takiego nie mowi bo wie ze go za to zjade

Napisane Jul 15, 2006, 6:12 pm
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak ma nie byc tepa skoro piszesz "mlodziesz"... wez to popraw bo troche nie pasuje do tematu...

Napisane Jul 15, 2006, 6:16 pm
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi tam nic takiego nikt nie mówił.A do Ciebie może tak, bo jak takie błędy robisz. ;)

Napisane Jul 15, 2006, 6:20 pm
lobi

lobi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lobi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ducha powiedział(a):
podobno pokolenie 92 ma być inne...już to widze...pff

ja jestem pokolenie 92 i wątpie, żeby było inaczej :P nie po sobie tylko bo moich kumplach... właściwie wszyscy od nas zadają się z typami po 18 lat i wiecie <sex> :P a tak serio, to znam kolesia 94 który wciąga i 95 który jara, a ostatnio przyszedł do nas z vodka :] zresztą każdy kogo nawet oto nie podejrzewałem, baka.... a szlugi to dosłownie wszędzie gdzie się tylko da są... nawet dziewczyny 93 jarają (znam takich dużo)
ehhhh

Napisane Jul 15, 2006, 6:22 pm
ziomix

ziomix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi tez nic takiego nie mowili!!

Napisane Jul 15, 2006, 6:49 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na kazdej ulicy ktos jara stuf
jakis łeb 10 lat pali szlugA
nastepnie ktos writuje na cały blok (w moim miescie)
" wisła","cracovia " kutfa to mnie jush wkurvia
następnie łeby po 12 lat wciągają i chleją jakies jabola
męskie prostytutki 10-15lat
laski po 12,13 lat stające pod latarnią
dresy z siekierami
wczesniej tego nie było

Napisane Jul 15, 2006, 7:09 pm
Arthas3

Arthas3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Arthas3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wlasnie... teraz wszystko jest jakies porabane. gowniaze w podstawowce juz chca byc dorosli i aby to udowodnic pija pala biora... jak ja chodzilem do podstawowy(jestem z 89) to nie bylo czegos takiego! no moze bylo pare odchylow. :P teraz to az strach isc do takiej szkoy!

Napisane Jul 15, 2006, 7:27 pm
5element

5element

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 5element zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soad534 powiedział(a):
na kazdej ulicy ktos jara stuf
jakis łeb 10 lat pali szlugA
nastepnie ktos writuje na cały blok (w moim miescie)
" wisła","cracovia " kutfa to mnie jush wkurvia
następnie łeby po 12 lat wciągają i chleją jakies jabola
męskie prostytutki 10-15lat
laski po 12,13 lat stające pod latarnią
dresy z siekierami
wczesniej tego nie było

bylo,ale nawet o tym nie wiesz.a to co wyzej opisales to jest patologia i nie jest temu winna wlasnie ta mlodziez tylko ich rodzice,ktozy wlasnie w mlodosci byli tepi i nierobotni,potem zaczeli walic alk do bolu i zapomnieli o dzieciakach,a zyc jakos trzeba wiec dzieciak kombinuje jak moze,pozna kogos nieodpowiedniego i sie zaczyna.tak wiec macie odpowiedz czy "dzisiejsza" czy "wczorajsza" (tzn wasi starzy) mlodziez jest taka jak jest opisane we wstepie

Napisane Jul 15, 2006, 7:29 pm
tRuSzKa

tRuSzKa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tRuSzKa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja mam mówi takie pierdoły,ze dramat.Czasami mówi mi,ze ta dzisiejsza młodzież to jest taka rozbrykana i wogóle jak oni się ubierają tylko się kompromitują a ja an ato taaaa...i idę sobie

Napisane Jul 15, 2006, 8:47 pm
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to zależy od tego na kogo spojrzeć np taki 11 letni ćpun nie będzie zbytnio inteligentny, wielu młodych ludzi myślami odbiega dalego w pszyszłość- już w wieku 16 lat potrafią powiedzieć na jakie studia chca iść itp...

Napisane Jul 15, 2006, 8:54 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
wRiTer_Ka powiedział(a):
no bo tak jest...
Dzisiajsza młodziez nie wiem czym sie kieruje z swych postępowaniach ale na ogół to mało pozytywnie to się kończy...

a czym sie kierowali nasi rodzice ??

Cytuj:
Uważam dzisiejszą młodzież za troche nieprzyszłościową.

co masz na mysli ??

...no ja rozumiem, że kazdy kiedyś był młody..a starzy bulwersują sie przez to, że kiedys pewnezachowania do których my przywykisly i uwazamy za codzienność u nich były niedopuszczalne....np. szacunek do rodziców. 
mam na myśli to, że mało jaki szczeniak siedzący na ławeczce i jarający szluge myśli o tym jak bedzie kiedyś żył i z czego... ma swoim zachowaniem nie daje sobie wielu szans na jakias uczciwą, normalną, niepatologiczną przyszłość...

Napisane Jul 15, 2006, 9:18 pm
BigTomis

BigTomis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BigTomis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam respect do starszego a on dla mnie i pokazuje mu ze tepi nie jestesmy... masz racje troszke to wkurzajace ale to juz tak jest... rodzice byli młodzi to nawet nie przyszloby im do głowy to co robi dzisiejsza mlodziez jakby sie teraz urodzili i za te tam 30 lat to by tak zapewne nie gadali bo było by to dla nich normalne

Napisane Jul 15, 2006, 10:28 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bergersk8 powiedział(a):
Nie wiem czy wam sie to zdarzylo ale jak ja slysze jak ojciec do mnie mowi ze dzisiejsza mlodzierz jest tepa i glupsza niz ta co byla jakies 20lat temu to az mi sie cisnienie podnosi :mad:

szczerze ? to tez tak uwazam.... to pokolenie to pokolenie cpunów bawiacych sie w technoparty a potem zaczepiajacych kogo popadnie i rozpierdalajacy wszystko co spotkaja po drodze... wiadomo to ogulniki... nie mozna tego brac do siebie... sam wiesz do jakiej młodzierzy sie zaliczasz...

Napisane Jul 15, 2006, 10:32 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rodzice mowia tak o nas, my bedziemy tak mowic o swoich dzieciach a nasi dzidkowi mowili tak o naszych rodzicach. to jest juz takie hm... idize z opkolenia na pokolenie.
ja sie nie przejmuje uwagami na temat tego jak zachowuja sie ludzie na okolo mnie i jak komentuja to ludzie starsi. tak bylo jest i bedize i nie zmienimy tego ) i moze nawet dobrze bo to jakos charakteryzuje roznice mieyz pokolenami i bunt u mlodziezy ;)

Napisane Jul 15, 2006, 11:13 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja