Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Czy czujecie się inni?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy czujecie się inni?, dziwne poglądy na życie
Dziewier65

Dziewier65

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziewier65 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Każdy człowiek jest inny ale nie każdemu to nie przeszkadza. Może to głupi temat i nikt tu nie napisze nic ale jestem ciekaw czy jesteście szczęśliwi czy nie, czy macie myśli samobójcze, jakie macie własne poglądy na świat,  jeśli tak jest to CZY PRZEZ TO CZUJECIE SIE INNI? I NIEWADOMO CZYM?

ja jestem całkiem inny i to tak jestem inny że mam to w dupie dlaczego jestem inny a zarazem cierpie ze jestem inny ale w głębi sie jestem z tego dumny.

Napisane Jul 16, 2006, 2:56 pm
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trzeba myślec pozytywnie o sobie , bo cięzko by było przetrzymac tom mysl ze jestem np. nieladny .. nietrzeba sie zalamwywac .. ja tego nie robie i jest swietnie

Napisane Jul 16, 2006, 2:58 pm
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najważniejszy jest optymizm i pewność siebie.oczywiście bez przesady.
myśli samobójcze-nie,to nie dla mnie.
a co do innych.teraz jakaś moda na to czy co?
każdy chce być inny.przecież i tak jest...

żałosne.

Napisane Jul 16, 2006, 3:02 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdyby każdy był taki sam, to świat byłby cholernie nudny. nie podziwiałbyś kogoś tam, bo podziwiałbyś siebie.

Napisane Jul 16, 2006, 3:14 pm
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kroolik182 powiedział(a):
gdyby każdy był taki sam, to świat byłby cholernie nudny. nie podziwiałbyś kogoś tam, bo podziwiałbyś siebie.

ale i tak niektórzy podziwiają siebie..

Napisane Jul 16, 2006, 3:30 pm
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jestem inny od innych ludzi ludzie jak widza takich jak my to sie boją patrzą szerokie spodnie, w kapturze, prawie łysy mówią odrazu margines społeczny, chuligan ale ja mam to wszystko gdzieś jestem jaki jestem i jestem z tego dumny

Napisane Jul 16, 2006, 6:16 pm Ostatnio edytowane Jul 16, 2006, 6:17 pm przez Rojek
Pshemek00

Pshemek00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pshemek00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NO jasne ze czuje sie inny....:D kazdy zresztą jest wyjątkowy...oryginalny :P :P :P :P B)

Napisane Jul 16, 2006, 6:30 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jestem inny...  calkowicie roznie sie od mojej rodziny... calkowicie odilozywywuje sie od mojej rodziny... I'm what I am

Napisane Jul 16, 2006, 8:43 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w koncu jestem sou zaje.bistosc. :)
Ale przyzwyczailem sie do tego, że to ja zostane przyszłym władcą świata, a inni moimi poddanymi..

Napisane Jul 16, 2006, 8:46 pm
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Soulja, a nie mieliśmy kupować wyspy? :D

Ja na temat powiem tyle: na pewno nie będę plastikiem, czyli prościej mówiąc lalką Barbie, bo one wszystki chcą być takie same i wyglądać tak samo. Jestem sobą. Czasami kupuję niepowtarzalne i zwracające uwagę ciuchy, ale tylko dlatego, bo mi się podobają i pasują do mojego nieco dziwnego charakteru. :)

Napisane Jul 16, 2006, 8:51 pm
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja czuje sie sie troche inny, pf, ale kazdy tak czuje, tak samo jak kazdy mysli, ze o ludziach i spoleczenstwie wie wszystko, i sie wymadrza, tak samo jak ja teraz, mowiac to. jako jeden z dwoch osob smgiajacych na desce w mojej klasie czulem sie inny, bo mnie duzo mniej obchodzilo niz kolezanki./kolegow. ech

Napisane Jul 16, 2006, 8:59 pm Ostatnio edytowane Jul 16, 2006, 9:01 pm przez dexter93
ducha

ducha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ducha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Myśli samobójcze? - twierdzę jedynie że mają to osoby z którymi jest coś nie tak,tak jak z osobabi tnącymi się

czy czuję się inna?

na zewnątrz czasami,gdy mam różowe włosy ,albo co innego wymyśle na łbie...wewnątrz napewno,bo w środku każdy jest inny

Napisane Jul 16, 2006, 9:11 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jestem inny i dobrze mi z tym :)

Napisane Jul 16, 2006, 9:47 pm
zetaf

zetaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zetaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

każdy jest inny każdy jest jaki jest no może nie wszyscy bo niektórzy starają sie być tacy jak ich idole ja jest sobą i nie naśladuje nikogo jak widze że ktoś stara sie być fajniejszy od innych czyli "wyjątkowy" to mi sie śmiać chce:D tak jestem inny inny niż każdy człowiek na swiecie:D

Napisane Jul 16, 2006, 9:54 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ba, ze jestem inny! Nie widzieliscie moich wlosow? :P

Napisane Jul 16, 2006, 9:56 pm
DEkogutCK

DEkogutCK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DEkogutCK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Myśli samobójcze?? Niee to nie ma sensu, coś sie spaprało i żyje sie dalej, po co sie zabijać. A co do odmienności, to siedze na lekcji w klasie i caly czas mam swiadomość ze jestem inny niz wszyscy ktorzy siedza dookola mnie. Inne zaintereesowania, charaktery, podejscie od zycia itd. itp. Każdy jest inny...

Napisane Jul 16, 2006, 10:12 pm Ostatnio edytowane Jul 16, 2006, 10:12 pm przez DEkogutCK
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DEkogutCK powiedział(a):
Myśli samobójcze?? Niee to nie ma sensu, coś sie spaprało i żyje sie dalej, po co sie zabijać. A co do odmienności, to siedze na lekcji w klasie i caly czas mam swiadomość ze jestem inny niz wszyscy ktorzy siedza dookola mnie. Inne zaintereesowania, charaktery, podejscie od zycia itd. itp. Każdy jest inny...

a osoba, która wg ciebie jest inna, myśli tak samo o tobie i innych znajomych w klasie ;]

Napisane Jul 16, 2006, 10:18 pm
ziomix

ziomix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja jeste inny na maxa mam urode kurde ze z dupy a i mam super odstajace uszy, czasami przychodza glupie mysli,ale szkoda mi rodziny:DAle tak to sie troche ciesze ze nie jeste taki sam porabaniec jak niektorzy!!Ale myslac o przyszlosci to ekhhh slabo to widze!!

Napisane Jul 16, 2006, 10:56 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziewier65 powiedział(a):
czy macie myśli samobójcze

czasami....

Napisane Jul 16, 2006, 11:21 pm
DEkogutCK

DEkogutCK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DEkogutCK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kroolik182 powiedział(a):
DEkogutCK powiedział(a):

a osoba, która wg ciebie jest inna, myśli tak samo o tobie i innych znajomych w klasie ;]

Tak powinno chyba być, nie ?? Trzeba mieć swiadomośc ze jest sie innym. Ale akurat w mojej klasie czuje sie jak odmieniec ^^...

Napisane Jul 16, 2006, 11:34 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja