Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » jeździcie jak pada deszcz??

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
jeździcie jak pada deszcz??
kunegunda2

kunegunda2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kunegunda2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy jeździcie jak pada deszcz?? słyszałam że jak sie zamoczy deske to sie szybciej łamie, ale w moim przypadku jest inaczej, chociaż jeżdże na zwykłej desce z marketu, to moja "marketówka" trzyma sie już 2 lata i wygląda prawie jak nówka ( niech żyją deski z marketu!!! :-D ), chociaż zamoczyłam ją już kilkadziesiąt razy, i w ogóle fajnie mi sie jeździ w deszczu, triczki fajnie wychodzą  :P i wreszcie moge iść do skateparku bo nikogo wtedy nie ma więc nikt 
sie nie gapi,
a wy jeździcie w deszczu???

Napisane Jul 17, 2006, 11:11 am Ostatnio edytowane Jul 17, 2006, 11:12 am przez kunegunda2
mleko_14

mleko_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mleko_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lol po pierwsze deska od deszczu moze sie rozwarstwiac dlatego nikt niejezdi w deszcz po drugie co ty robisz ze taki shit z marketu ci tak dlugo trzyma ollie na plaskim?? wiec niema sie co dziwic aa i w descze latwiej sie w****c bo jest slisko:P

Napisane Jul 17, 2006, 11:18 am
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to nie wiem co Ty masz za desk,przecież woda rozpuszcza klej i zmiękcza drewno.
nie wspomnę o mokrym papiere,jest on śliski i nie można nawet dobrego ollie zrobić bo noga po desce się ślizga.Woda też źle wpływa na łóżyska.nioe wiem,może dla Ciebie tak się trzyma ,a umiesz chociaż jakieś tricki bo z tego co czytam to nie wiem..

Napisane Jul 17, 2006, 11:20 am
kunegunda2

kunegunda2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kunegunda2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
a umiesz chociaż jakieś tricki bo z tego co czytam to nie wiem..

wyobraż sobie że umiem:
olie
manual
show it
pop show it
kickflip
heelflip
vaerial kickflip
vaerial heelflip
50-50
bordslide
i dużooooo tricków frestylowych i old schoolowych

Napisane Jul 17, 2006, 11:30 am
brave

brave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szkoda deski , szkoda gripu , w ogle caly papier sie slizga buty sa sliskie cala deska sie slizga glupio sie jezdzi w deszczu.

Napisane Jul 17, 2006, 11:32 am
mleko_14

mleko_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mleko_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hum ale z tego co wczesniej czytalem zadnego nieladujesz czyli nieumiesz tak przynajmniej pisalas

Napisane Jul 17, 2006, 11:32 am
kunegunda2

kunegunda2

Member
Wyświetl posty

Cytuj:
hum ale z tego co wczesniej czytalem zadnego nieladujesz czyli nieumiesz tak przynajmniej pisalas

to już przeszłosć, temat o lądowaniu tricków został usunięty więc poprosiłam o pomoc kogoś innego i te tricki już umiem wylądować oprócz vaerial heelflipa ale tego też sie naucze reszte umiem lądować hahaha :P

Napisane Jul 17, 2006, 11:37 am Ostatnio edytowane Jul 17, 2006, 11:37 am przez kunegunda2
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1. mi sie od tego psuja lozyska
2. jezdzenie w deszczu jest Fuj i Świńskie
3. Był już taki temat

Napisane Jul 17, 2006, 11:39 am
Grzybo

Grzybo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grzybo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kunegunda2 powiedział(a):
czy jeździcie jak pada deszcz?? słyszałam że jak sie zamoczy deske to sie szybciej łamie, ale w moim przypadku jest inaczej, chociaż jeżdże na zwykłej desce z marketu, to moja "marketówka" trzyma sie już 2 lata i wygląda prawie jak nówka ( niech żyją deski z marketu!!! :-D ), chociaż zamoczyłam ją już kilkadziesiąt razy, i w ogóle fajnie mi sie jeździ w deszczu, triczki fajnie wychodzą  :P i wreszcie moge iść do skateparku bo nikogo wtedy nie ma więc nikt 
sie nie gapi,
a wy jeździcie w deszczu???

no comments...

Napisane Jul 17, 2006, 11:40 am
Dziewier65

Dziewier65

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziewier65 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Myśle że coś ściemniasz ...jeździsz 2 lata....czasem na deszczu...robisz takie tricki.....NA DESCE Z MARKETU? tego nie wytrzymały by większośći profesjonalnych desek. Jak dasz filmik na andera że przynajmniej umiesz te triki to uwierze

Napisane Jul 17, 2006, 11:51 am
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziewier65 powiedział(a):
Myśle że coś ściemniasz ...jeździsz 2 lata....czasem na deszczu...robisz takie tricki.....NA DESCE Z MARKETU? tego nie wytrzymały by większośći profesjonalnych desek. Jak dasz filmik na andera że przynajmniej umiesz te triki to uwierze

nie będzie filmików, bo przecież ona jeździ sama w deszczu, więc nie ma kto kamerować, hehehehehe

Napisane Jul 17, 2006, 11:53 am
Cama

Cama

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cama zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja jej wierze bo sama też jeżdże w deszczu i mi sie deska nie rozwala ale ja mam firmową deske a nie jakąś z marketu :P

Napisane Jul 17, 2006, 11:58 am
mleko_14

mleko_14

Member
Wyświetl posty

z tego wszystkiego wnioskuje ze tylko dziewczyny sa takie dobre ze jezdza w deszcz niepsujac deski :)(kiedys sie natym przejedziecie:P)

Napisane Jul 17, 2006, 12:02 pm
brave

brave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kunegunda2 powiedział(a):
kilkadziesiąt razy, i w ogóle fajnie mi sie jeździ w deszczu, triczki fajnie wychodzą  :P i wreszcie moge iść do skateparku bo nikogo wtedy nie ma więc nikt 

sie nie gapi,

to ty sie wstydzisz ze jezdzisz ? lol ?  :rolleyes:

(podstawowy problem dziewczyn to to ze nikt w skateparku nie ma nic do roboty tylko gapienie sie na nie) ...

Napisane Jul 17, 2006, 12:07 pm Ostatnio edytowane Jul 17, 2006, 12:07 pm przez brave
Skatekmn

Skatekmn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skatekmn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w deszcz jezdze na desce.........fingerboardowej B)

Napisane Jul 17, 2006, 12:54 pm
krakersik

krakersik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krakersik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tez mam deche z marketu ale po 3 miesiacach wyglada jakby miala za 3 lata.
W deszcz nie jezdze bo nie lubie moknac.

:thinking:

Napisane Jul 17, 2006, 12:58 pm
walk

walk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to walk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja niee bo mi się grip zjedzie jak już to w zabudowanym miejscu a takich jest mało  :(

Napisane Jul 17, 2006, 1:00 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mleko_14 powiedział(a):
z tego wszystkiego wnioskuje ze tylko dziewczyny sa takie dobre ze jezdza w deszcz niepsujac deski :)(kiedys sie natym przejedziecie:P)

oj wypraszam sobie :P jak jest deszcze to ja nie wychodze w domu, zwłaszcza smigac :) jak juz to siadam sobie przy parapecie i bawie sie fingerkiem ale nie wyobrazam sobie zeby isc na deszcze jezdzic. po za tym nie wiem czy wiesz kunegunda ale smiganie po mokrej rampie do bezpiecznych rzeczy nie nalezy, zwłaszcza gdy jezdzi sie na marketówce ktora bedzie sie po deszu rozwarstwiac ;]
pozdrawiam

Napisane Jul 17, 2006, 1:01 pm
dani997

dani997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dani997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak leko kropi to tak ale jak większy deszcz to nei szkoda mi deski i gripu!!!

Napisane Jul 18, 2006, 6:22 pm
Matsk8

Matsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szkoda gripu i decka NIE!!!

Napisane Jul 23, 2006, 5:23 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja