Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Whellie batle

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Whellie batle, jak często robicie ten trick???
maska8

maska8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maska8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak często go robicie? Jeżeli wogóle go robicie. Jest to zjazd po schodach na manualu. Ten trick był zrobiony dwa razy pod rząd w baker 3, Bam Margera robił go w elementality.
Więc???

Napisane Jul 20, 2006, 10:15 pm
mikoq3a

mikoq3a

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikoq3a zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to jest firecracker... ^^)

Napisane Jul 20, 2006, 11:38 pm
mikolaj_skate

mikolaj_skate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikolaj_skate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wlasniew ten trick jest bezsensowny... głópi poc o zjezdzac ze schodów... ze schodów sie skacze..wiem widiząłem go na bakerze.głupie to..

Napisane Jul 20, 2006, 11:51 pm
krystek44

krystek44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystek44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie robie go wcale, bo myśle, że większą satysfakcję mam kiedy skoczę nad schodami, a nie po nich zjade  ;) z drugiej strony zjechać tak z kilku schodków to już jest coś, ale i tak wole zrobić "zwykłe" ollie

Napisane Jul 21, 2006, 12:20 am
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeszcze nie probowałem :P

Napisane Jul 21, 2006, 9:10 am
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to jest firecracker jak coś, a whellie to jest ollie na manual

Napisane Jul 21, 2006, 9:12 am
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na filmach ten trick nie robia po to zeby jakis trick zrobic, tylko dla zwaly

Napisane Jul 21, 2006, 9:23 am
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bezndziejne i nie przydaje sie wogóle..  :P :P :P chyba że chcesz sobie taila spiłowac albo cokolwiek w desce rozwalić to śmigaj tym triczkiem dalej ;) ;)

Napisane Jul 21, 2006, 9:37 am
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ale jak się zjeżdza z duużych schodów, to wygląda efektownie równie dobrze, jak ollie z tych schodów. Na Bakerze 3 fajnie to robili.
Ja za często tego nie robie, ale trikas podoba mi się.

Napisane Jul 21, 2006, 11:12 am
maska8

maska8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maska8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy wy myślicie, że ja go robię non stop? tylko czasami, tak dla zajawki, bo podoba mi się ten trick z dużych schodów, ale i tak wolę ollie ze schodów

Napisane Jul 21, 2006, 1:06 pm
Krystian04

Krystian04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krystian04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

temat bez sensu i co ci to da ze bedziesz wiedzial ile razy ktos robi ten trik temat do zamkniecia

Napisane Jul 22, 2006, 8:52 am
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podoba mi się ten trik.... taki lajtowy:D fajnie wyglada jak sie go zaczyna ze f/s 180

Napisane Jul 22, 2006, 9:49 am
david318

david318

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to david318 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ucze kumpla tego lol ja to robiłem zanim nauczyłem się skakać ze schodów

Napisane Jul 22, 2006, 10:13 am
patrych

patrych

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patrych zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trik bezsensowny bardzo i nadodtak deska sie niszy

Napisane Jul 22, 2006, 8:03 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

patrych powiedział(a):
trik bezsensowny bardzo i nadodtak deska sie niszy

dlatego robi sie go na starej desce, przynajmniej ja tak robie, na desce bez taila i bez nose :) no moze jkis maly nose ma

Napisane Jul 22, 2006, 8:13 pm
Matsk8

Matsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nigdy go nie robi bo to demny trik

Napisane Jul 22, 2006, 8:22 pm
criteria

criteria

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to criteria zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie mam odpowiednich schodów ...

Napisane Jul 22, 2006, 8:27 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajnie to wyglada jak masz np. 10 schodow i 6 skaczesz a cztery przejezdzasz;)

ps. nigdy tego nie probowalem

Napisane Jul 22, 2006, 9:20 pm
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajny to trick - ale boje sie ze se skręcę kostke robiąc coś bezsensownego;p wiec prawie wogóle tego nie robię

Napisane Jul 22, 2006, 9:27 pm
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pshemek00 powiedział(a):
trik bezsensowny.....

Ty bezsensowny
zrób go z kilku schodów to pogadamy;]
jak dla mnie,świetny trick;]

Napisane Jul 25, 2006, 12:34 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja