Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Złamania

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Złamania, Złamania
Matsk8

Matsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ile jeździcie na desce i co mileiście złamane, pęknięte itp.

Ja jeżdze 3 miesiące i miałem złamaną ręke w nadgarstku 3 tygodnie szyna :)

Napisane Jul 22, 2006, 4:26 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w zyciu nei mialem na sobie gipsu ani nic takiego :D

Napisane Jul 22, 2006, 4:30 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

złamania zadnego...
jakis rok temu gdy zaczynałąm przygode z deska przy probie nosemaualna skrecilam kostke, ale wsadzili w szyne gipsową. jednka nie moglam jezdzic i dopiero niedawno gdy wzielam sie znowu za deske znow mi sie cos przytrafilo.. ale tak ostatnio to trzy dni temu. wybilam sobie reke ze stawu łokciowego.. ruszac nie moge, ale na szczescie nie musze mecyzc sie z gipsami itd :)

Napisane Jul 22, 2006, 4:34 pm
rosal23

rosal23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosal23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nigdy sobie niczego nie złamałem, ale mój kolega odpychając się nieumiejętnie postawił noge i złamał sobie kręgosłup teraz niestety ma ubytki, ...na mozgu... :(

Napisane Jul 22, 2006, 4:43 pm
komora22

komora22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to komora22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zerwana torebka stawowa oraz peknieta kosc w kostce:thinking: gips mailem 4 tyg. :/ a bez gipsu jestem juz 2 tygodnie :)

Napisane Jul 22, 2006, 4:45 pm
Grzybo

Grzybo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grzybo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeżdże około 2 lata (3 miesiące w roku xD) i jeszcze sobie nic nie złamałem, ale potwornie dokucza mi bół mięśni i pięty w prawej nodze (jeżdże na regular)

Napisane Jul 22, 2006, 5:02 pm
criteria

criteria

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to criteria zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie lubie o tym pisac i wogóle ręke z łokciem , a potem palec porządnie ale nie bede sie streszczał ^^

Napisane Jul 22, 2006, 8:25 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiec rozumiem, ze kosci to SPRZĘT, ktory sie czasem lamie? :P
W zyciu nie mialem na sobie gipsu, a temat proponuje przeniesc do skateboard -> pozostale....

Napisane Jul 22, 2006, 8:32 pm
Tettek

Tettek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tettek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zobacz był już taki temat ja go założyłem. Ale wypowiem sie. Miałem złamaną szyjke kości ramiennej. A gipsu miałem tyle co na obojczyk .. (snowboarding)

Napisane Jul 22, 2006, 8:37 pm
Tritron

Tritron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tritron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gips noga i ręka i po co grindowałem po cegłach nie sklejonych.........ale gips to nic zlego tylko swendzi okropnie/.... :mad:

Napisane Jul 22, 2006, 8:50 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak byłem mały, ale naprawdę mały to sobie kupiłem deske, taką kompletną w skateshopie i złamałem wtedy ręke, a rok temu jak zaczynałem tak poważniej jeździć to 3 razy skręciłem tą samą nogę, za 3 razem było obrócenie kostki i zerwanie ścięgna jakiegoś tam no i na 3 tygodnie noga w gipse, ale po 2 ściągnąłem sobie sam gips.

EDIT: przenieście to

Napisane Jul 22, 2006, 11:09 pm Ostatnio edytowane Jul 22, 2006, 11:37 pm przez Kroolik182
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeszcze nie mailem nic zlamane, gorsze jest zlamanie deski :P zart :P

Napisane Jul 22, 2006, 11:25 pm
konrad22

konrad22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konrad22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

napiesze tak samo jak w temacie "tricki przy ktorych sie najbardziej potlukliscie???" 

Pod koniec ostatnich wakacji na paderewie przeskoczyłem sobie śmietniczek i źle wylądowałem, efekt: miałem tzw. pawia z ręki (czyli przedramie w kształcie litery S), zabrała mnie karetka i ręka do teraz nie jest do końca w porządku  (bardzo niemiłe wspomnienia )

Napisane Jul 23, 2006, 12:12 am
Krystian04

Krystian04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krystian04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
ja w zyciu nei mialem na sobie gipsu ani nic takiego :D
ja te znie a jezdze 5 miesiecy

Napisane Jul 23, 2006, 7:57 am
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie ma sie tu co chwalic kto co miał złamane... ja miałem jedynie kilka razy skrecona kostke... najgorzej jak sie cois zrobi z noga... bo np ze złamanym nadgarstkiem da sie jeszcze jezdzic... a noga boli nawet po wyleczeniu...

Napisane Jul 23, 2006, 8:56 am
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja ani jednego złamania, ale koledzy mówią, że dziwią się, że jeszcze nic sobie nie złamałem. Skręceń miałem dużo, najczęściej w lewej kostce. Stale boli mnie lewa ręka od upadków, nie nadgarstek, ale kość przed nadgarstkiem. Jest ona już chyba bardzo zbita...

Napisane Jul 23, 2006, 9:05 am
marekRSN

marekRSN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marekRSN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdzę już 2 lata i nic nie miałem złamanego. Na początku to miałem łokcie, kolana, poobdzierane, teraz to mi sie prawie nie zdarza. POZDRO DLA WSZYSTKICH Z SIEMIATYCZ I NIE TYLKO.  ^^)

*Napisane Jul 23, 2006, 11:17 am
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nalegam jednak, aby przeniesiono ten temat  ;)

Napisane Jul 23, 2006, 1:27 pm
Matsk8

Matsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Coś mi sie pokręciło chciałem w pozostałem :D

Napisane Jul 23, 2006, 1:33 pm
Matsk8

Matsk8

Member
Wyświetl posty

^^) ee a jak przenieść temat ? bo nie wiem :D

*Napisane Jul 23, 2006, 1:34 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja