Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » Sprzedawczyki....

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Sprzedawczyki...., Zakablowali was kiedyś ??
Bzr

Bzr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bzr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ema !!

Chciałem założyć jakiś temat żeby coś się działo...
Możliwe że był już taki temat ale nie sapać mi tu oto xD  :cyclops:
Oto moje pytanko :
Czy żdażyło wam się kiedyś że po jakimś czasie jak malowaliście ktoś was zakablował ??
I czy udało wam się z tego wywinąć lub nie......??

Napisane Jul 22, 2006, 4:43 pm
efente

efente

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to efente zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sasiadka powiedziala mojej mamie ze widziala mnie jak pisalem mazakiem na klatce i dostalem szlaban na telewizor ale tylko na tydzien!!! wiec chuj na to klade bo i tak dam rade!! ale mowie wam przypal jak chuj

Napisane Jul 22, 2006, 5:43 pm
SKATAN

SKATAN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SKATAN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak mnie za reke nie zlapia to moga mnie w kant chu**a pocalowac

jak zlapia to ci mowie

"to nie moja reka"
je**ne spoleczniaki zawsze sie znajda jak nie trzeba

winny sie tlumczy :)

Napisane Jul 22, 2006, 5:50 pm
Bzr

Bzr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bzr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skatan wiem  i rozumiem oco ci chodzi też bym tak zrobił !!
Niec h inni piszą swoje przypały

Napisane Jul 22, 2006, 7:05 pm
Matsk8

Matsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Malowaliśmy razem na sklepie i złapali mojego kumpla ja uciekłem wykablował na mnie i musieliosmy malwoać sklep <LOL>

Napisane Jul 22, 2006, 7:08 pm
kacpero94

kacpero94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacpero94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie jeszcze nigdy nikt nie zakablował. B)Zreszta nawet gdyby tak sie stało to nie nalezy sie tym zniechecac. B)

*Napisane Jul 22, 2006, 7:19 pm
marekRSN

marekRSN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marekRSN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie nikt jeszcze nie zakablował!!!!! ;)

*Napisane Jul 23, 2006, 11:33 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeszcze nikt mnie nie sprzedał :P

pozdr. Narvil & Szept

Napisane Jul 23, 2006, 12:32 pm
marekRSN

marekRSN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marekRSN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bede miał przypał chyba kolesia jakis gosc zlapal jak sie tagowaliśmy. Jakos sie wymigam.

:mad:

Napisane Jul 23, 2006, 2:57 pm
ORB

ORB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ORB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie ostatnio na mieście społeczniaki o 3 nad ranem wychaczyli.... ;D ale na szczęście juz miałem pracke skończoną...:D I piz(d)y przyjechały na swieżutką prackę...;D!!!!!!!

Napisane Jul 23, 2006, 4:17 pm
Ararrg

Ararrg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ararrg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie miałem żadnych przypałów i ani razu nie zostałem przyłapany jak malowałem

Napisane Jul 23, 2006, 4:55 pm
TZE

TZE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TZE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja miałem taki przypał ze taguje sobie na bloku i podjezdza jaks fura i sie na mnie patrzy ja w tym czasie zdązyłem schowac pysze do kiermany che przydadza sie bardzo szerokie spodnie :rolleyes:i facet odjecha z piskiem po 5min juz kurwa widziałem psy i wroty na szczęście mnie nie zlapali alebyło gorąco!

Napisane Jul 25, 2006, 2:14 am
romek-ziomek

romek-ziomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to romek-ziomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeszcze przypału nie miałem, ale znajomy z innego CREW mi opowiadał, że jak byli jebnąc kolorka na autostradzie, to już skonczyli i odchodza od swieżo skonczonego dzieła, a po 5 minutach patrzą - psy podjechały, bo jakis pijak się szwendał po autostradzie....    Gdyby wprowadzali poprawki i by zostali 5 minut dłużej to by mieli przypał, było z lajta hot :D

:king :king: :king:

Napisane Jul 25, 2006, 2:13 pm
jpc

jpc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jpc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a mnie kiedys jeb*na pies z kryminalnej jak sie tagowalem i mialem lekka jazde od starej  ale nadal to robie tylko taga musialem zmienic i na szczescie nic nie musialem odnawiac ani malowac  :P :P :P

Napisane Jul 26, 2006, 11:07 am
szark

szark

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szark zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

efente powiedział(a):
sasiadka powiedziala mojej mamie ze widziala mnie jak pisalem mazakiem na klatce i dostalem szlaban na telewizor ale tylko na tydzien!!! wiec ***** na to klade bo i tak dam rade!! ale mowie wam przypal jak *****

:crazy: weź bo sie boję co będzie jak moja mama sie dowie :/

Napisane Jul 26, 2006, 1:37 pm
przemele

przemele

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemele zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie kiedys koles z grupki zakablował bo nie dałem mu sie tagnonc a nastepnego wieczoru puk puk atu komornik...pozdro!

*Napisane Aug 4, 2006, 1:06 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szark powiedział(a):
efente powiedział(a):
sasiadka powiedziala mojej mamie ze widziala mnie jak pisalem mazakiem na klatce i dostalem szlaban na telewizor ale tylko na tydzien!!! wiec ***** na to klade bo i tak dam rade!! ale mowie wam przypal jak *****

:crazy: weź bo sie boję co będzie jak moja mama sie dowie :/

:crazy:na telewizor ??!!??!! omg...
to prawie tak jak na powietrze

Napisane Aug 4, 2006, 1:52 pm
estar

estar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to estar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przemele powiedział(a):
mnie kiedys koles z grupki zakablował bo nie dałem mu sie tagnonc a nastepnego wieczoru puk puk atu komornik...pozdro!

Komornik.....?
BUAHAHAHAHAHHAHAHA

Napisane Aug 6, 2006, 8:14 pm
efente

efente

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to efente zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurwa jego mac dzis dostalem znow szlaban i nie moge juz wychodzic na podworko nie bede malowal graffitow mowie wam ja pierdole. nie zrobilem nawet jednego srebra ale i tak dziekuje wam za to ze byliscie ze mna forumowi przyjaciele!!!!
czesc.

Napisane Aug 6, 2006, 9:38 pm
estar

estar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to estar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

efente powiedział(a):
***** jego mac dzis dostalem znow szlaban i nie moge juz wychodzic na podworko nie bede malowal graffitow mowie wam ja *****le. nie zrobilem nawet jednego srebra ale i tak dziekuje wam za to ze byliscie ze mna forumowi przyjaciele!!!!
czesc.

kurwa ja piedole  ten swiat jest niesprawiedluiwy !! nie jest zajefajny ani nic . nie martw sie... jestem z tobą !!!

Napisane Aug 6, 2006, 10:09 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja