Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » Sprzedawczyki....

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Sprzedawczyki...., Zakablowali was kiedyś ??
Bzr

Bzr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bzr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ema !!

Chciałem założyć jakiś temat żeby coś się działo...
Możliwe że był już taki temat ale nie sapać mi tu oto xD  :cyclops:
Oto moje pytanko :
Czy żdażyło wam się kiedyś że po jakimś czasie jak malowaliście ktoś was zakablował ??
I czy udało wam się z tego wywinąć lub nie......??

Napisane Jul 22, 2006, 4:43 pm
ReggaeBoy

ReggaeBoy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ReggaeBoy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Matsk8 powiedział(a):
Malowaliśmy razem na sklepie i złapali mojego kumpla ja uciekłem wykablował na mnie i musieliosmy malwoać sklep <LOL>

na twoim miejscu bym zmienił kumpla "...przemilcz jak masz pierd.oln.ąć kumpla"(jamal) a ja nie mialem przypału

Napisane Oct 2, 2006, 3:58 pm
skejcik17

skejcik17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejcik17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo!!!!!!!
Ludze ale akcja taguje se na bloku a tu nagle wybija sie mocher i drze ryja cytuje"Wandale!!!Policja!!!Wandale,łobuzy!!Policja" ja z ziomkiem z osiedla puchy w plecaki i dzida.Mam nadzieje że mnie nie spszeda na psy albo moim starym bo to k***a odemnie z bloku.
"sie okaże, czas pokaże"

*Napisane Oct 2, 2006, 6:41 pm Ostatnio edytowane Oct 2, 2006, 6:43 pm przez skejcik17
GRINlisciu

GRINlisciu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRINlisciu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skejcik17 to po chuja na swoim bloku malujesz? taki małe miasto masz? szkoda że jeszcze twoja mama z klatki nie wychodziła i Cie nie zauważyła

Napisane Oct 8, 2006, 3:07 pm
come

come

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to come zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiekszego przypalu nie bylo ale raz pamietam rozklejaem  vlepki na pobliskiej podstawuowce i mazalem srebrem to te qwa szczyle z podwurka zakafily ale nic psy nie przyjechaly XD B)

*Napisane Oct 8, 2006, 10:16 pm
Bzr

Bzr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bzr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

GRINlisciu powiedział(a):
skejcik17 to po *****a na swoim bloku malujesz? taki małe miasto masz? szkoda że jeszcze twoja mama z klatki nie wychodziła i Cie nie zauważyła

Ej przeczytaj uważnie...On pisze że na bloku się taguje ale nie na jego on pisze że ta kórwa(mocher czy tam ten jego ziomek) z jego bloku może go zakablować

Napisane Oct 10, 2006, 8:45 pm
dani997

dani997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dani997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jak narazie nie miałem żadnych wiekszych pzypałow tyylko raz gosciu poztraszyłm mnei z kumpolami ze na pały zadzwonił my spieroliliscimy ale pał nie bylo chyba nas w C**** zrobił

Napisane Oct 10, 2006, 9:35 pm
anteXone

anteXone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to anteXone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie naszczescie nikt nie sprzedal... a byla ciekawa akcja... malowalismy na garazach szkoly srebrem, a cale drzwi szkoly zatagowalismy. niestety ktos znajomy nas widzial. psy przyjechaly do 2 moich kumpli (było nas 5), zabrali ich do schroniska i przesluchiwali. mieli dochodzenie i sprawe w sadzie (kumple 14,15 lat). nie sypneli mnie, chociaz grozil im wyjazd ze szkoly jak nie kapna. musieli pomalowac cala szkole (oczywiscie na farby sie zlozylismy). sprawe umozono...

Napisane Oct 11, 2006, 5:23 pm
Tettek

Tettek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tettek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dawno dawno tempu.. około 5 lat temu w podstawówce z kumplem podpisywaliśmy się na koszu i akurat szedł "stopek" ( taki kolo co dzieci przez ulice przeprowadza) i coś tam do nas gadał ja zpierdoliłem a kumpla chciał wziaść do dyry. A on na mnie nakablował a moja mama uczy tam maty i sie dowiedziała, ale nic mi nie zrobiła:D
i jeszcze:

Dawno temu jakieś 3 lata wstecz była moda na robienie tagów na sraganach na targowisku no i od czasu do czasu coś tam szkryfłem a takie głupie laski pisaly tam non stop i w końcu ich straż miejska chwyciła i oczywiście one takie teksty:
- to nie tylko my bo jeszcze.... ( i jechały nazwiskami w tym ja)
mnie to tam jeb ie bo i tak nic se z tego nie robiłem ale jak szłem tam podziabać na deske to widziałem kumpla z starą jak pucowali gąbką stragany HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA ale miałem polew :D aha i nie wiem dlaczego kiedyś szłem na targowisko patrze a tam moje imie nazwisko i adres napisany na takiej drewnianej desce , do dzisiaaj nie wiem po co i kto to tam napisał:D

Oczywiście grafficiarzem nie jestem:D kiedyś troche malowałem ale na ścianach to tylko jakieś podpisy na szybko:D
Teraz wcale..

Napisane Oct 11, 2006, 5:41 pm
GRINlisciu

GRINlisciu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRINlisciu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

- to nie tylko my bo jeszcze....
ej bo to wogule mam wysype z takich ludzi. każdy pisze to ija nie? a zaraz sie na przypał wpiierdoli pffff i wtedy cztery kilo w majtach pff i sprzedaje kogo może pff ludzie to mają na bani

edit umfbiker::: edytuj posty !!

Napisane Oct 11, 2006, 7:40 pm Ostatnio edytowane Oct 12, 2006, 8:33 am przez umfbiker
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kolega zobaczyl ze maluje kredeczkami bambino na lekcji fizyki, i było grubo, bo pan X zabral kardke, i wezwal mama... ale bylo hardkorowo w domu....juz NIE mam moich kredek...a kolega stał sie sprzedawczykiem... ale i tam jest ELO bo i tak bede rajterował na lekcjach

Napisane Oct 11, 2006, 9:15 pm
dbc

dbc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dbc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie, a nawet jakby to mam chate czysta i jak wpadna moga szukac!!!!!! I nie znajda ani jednego projekcika hehehe trzeba myslec juz przyszlosciowo!!!!!!!!

Napisane Oct 21, 2006, 1:18 pm
Users

Users

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Users zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie nikt nie nakablował nigdy

bo by koleś miał przejebane :)

;d

Napisane Oct 31, 2006, 9:08 am
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

efente powiedział(a):
***** jego mac dzis dostalem znow szlaban i nie moge juz wychodzic na podworko nie bede malowal graffitow mowie wam ja *****le. nie zrobilem nawet jednego srebra ale i tak dziekuje wam za to ze byliscie ze mna forumowi przyjaciele!!!!
czesc.

no a co ja mam kurwa powiedziec ?! mi skonfiskowali moje kredki!! niejednego hardkora nimi walnąłem.. i juz ich nie mam ! co ja teraz zrobie ?

Napisane Nov 4, 2006, 12:18 am
Bloodolej

Bloodolej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bloodolej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Taaa, powiem wam tyle, jak kupujecie puszki w jakimś szmelcshopie tzn. w zwykłym sklepie to bądźcie przygotowani że możecie zostać "sprzedani" psiarni. Ale jak kupicie puchy np. w andegrandzie :) czy innym skateshopie wasza anonimowość dla stróży zostanie napewno utajniona ;)

Napisane Nov 4, 2006, 5:00 pm
12Gr0SzY

12Gr0SzY

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 12Gr0SzY zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak byłem w niemczech na wakacjach to tagowaliśmy z kumplem w jakiejs mieścinie a po 15min. naszego spacerku podjechała do nas lodówa... wysiadło z niej dwóch szkiełów i zaczęło sapać... po dwóch godzinach na komisariacie wypuszczono nas biednijszymi o markery i z upomnieniem.... JE*** SZWABÓW!!!

*Napisane Nov 4, 2006, 10:59 pm
RubeNonE

RubeNonE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RubeNonE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ema :D
Ja to mam zawszse problemy... Maluje sobie na legalu a tu mi k... psy wpadaja i na komisarjat ... A to jakis frajer zadzwonil jak przy lini kolejowej ktos sie szwenda... Tych wszystkich spolkow trzeba niszczc!! pzdr.  B)

Napisane Nov 5, 2006, 11:41 am
GRINlisciu

GRINlisciu

Member
Wyświetl posty

t2k powiedział(a):
no a co ja mam ***** powiedziec ?! mi skonfiskowali moje kredki!! niejednego hardkora nimi walnąłem.. i juz ich nie mam ! co ja teraz zrobie ?

o huj.
no to kondolencje w twoją stronę.
Już nigdy nie zostaniesz sławnym rajterem.
Ja to bym sie powiesił chyba.
Przegrałeś swoje życie poprostu.

Napisane Nov 5, 2006, 12:37 pm
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

marekRSN powiedział(a):
Mnie nikt jeszcze nie zakablował!!!!! ;)

Mbie również

Napisane Nov 7, 2006, 8:11 pm
krytyk

krytyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krytyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie zakablowała własna matka:) i wtrąciła do lochu:)

Napisane Nov 8, 2006, 11:44 am
kostuch185

kostuch185

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kostuch185 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie rozumiem co w tym temacie smiesznego....frajer sprzeda policja wpada wycieczka na dolek, standardowo wpierdol po lapach i liscie zeby nie bylo sladow a potem popisowy proces i fart albo lipa-czyli koniec kariery. Na miescie bardziej oje sie spolecznych niz psow, natomiast jesli chodzi o ekipe to nie ma opcji zadnego ubectwa, TO PEWE JAK AMEN W PACIERZU. Trzeba wiedziec z kim sie maluje bo akcja to zawsze hazard...

Napisane Nov 8, 2006, 12:02 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja