Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » Sprzedawczyki....

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Sprzedawczyki...., Zakablowali was kiedyś ??
Bzr

Bzr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bzr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ema !!

Chciałem założyć jakiś temat żeby coś się działo...
Możliwe że był już taki temat ale nie sapać mi tu oto xD  :cyclops:
Oto moje pytanko :
Czy żdażyło wam się kiedyś że po jakimś czasie jak malowaliście ktoś was zakablował ??
I czy udało wam się z tego wywinąć lub nie......??

Napisane Jul 22, 2006, 4:43 pm
czapek

czapek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czapek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie zakapowali w niemczech 8) jakis stary smiec i zgarnelu mnie i qmpla (12 gR0szY) niemieckie psy ale nam odpuscili nie bulilismy (a bylo by duzo) i skafiskowali mi czerwony marker :/ -> jestem notowany w Deutchlandzie =)

Napisane Nov 26, 2006, 2:33 pm
HonikKOP

HonikKOP

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HonikKOP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie niee zdazylo jeszcze zeby ktos mnie sprzedal albo cosik :D:D;p;p

Napisane Dec 1, 2006, 1:34 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie pare razy takie frajery sprzedaly...  JEden bardzo tego pozalowal .... Z frajerami nie trzeba sie bawic...

Napisane Dec 1, 2006, 1:39 pm Ostatnio edytowane Dec 1, 2006, 1:48 pm przez danlancher
HonikKOP

HonikKOP

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HonikKOP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

doklladnie danlacher jak by mnie tez jakis sprzedal to by tak pozalowal ze nigdy by juz nic niee powiedzial  ;)

Napisane Dec 1, 2006, 2:03 pm
teleimpact

teleimpact

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to teleimpact zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kumpla złapali jak malowaliśmy Pociąg.....
Zwineli go Sprzedawczyki z S.O.K Dla ciemnych- (Służba Ochrony Kolei)
Przesłuchiwali go 8h. Bo ktoś z naszego CREW. Wjebał się do pociągu i zwinoł wieszak!
Nie wykablował choć go męczyli... Dostał Sprawe w sądzie... Sędzia dała mu 600zł mandatu!
Mało!!!! Słyszałem że nawet 5000zł mogą dać!!!

Złożyliśmy się na te 600zł... Wkońcu ziomek nie wykablował.... 10osób!!! :cyclops:

*Napisane Dec 1, 2006, 5:24 pm
efente

efente

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to efente zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

teleimpact powiedział(a):

chyba Straz Ochrony Kolei (dla ciemnych)

Edit Erat0: No chyba :hmm: Służba Ochrony kolei to jest to :w000t:

Napisane Dec 3, 2006, 11:35 am Ostatnio edytowane Dec 3, 2006, 11:42 am przez Erat0
was17

was17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to was17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

teleimpact powiedział(a):
Przesłuchiwali go 8h. Bo ktoś z naszego CREW. W*****ł się do pociągu i zwinoł wieszak!
Nie wykablował choć go męczyli... Dostał Sprawe w sądzie... Sędzia dała mu 600zł mandatu!
Mało!!!! Słyszałem że nawet 5000zł mogą dać!!!

Złożyliśmy się na te 600zł... Wkońcu ziomek nie wykablował.... 10osób!!! :cyclops:

I to jest za***ty skład. Szacun dla takich ludzi. Nie nawidze sprzedawczyków.

Napisane Dec 12, 2006, 5:02 pm Ostatnio edytowane Dec 12, 2006, 5:02 pm przez was17
kubiszon

kubiszon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubiszon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedyś malowałem z kumplem na murze i mnie  wykablował tak dl JAJ i powiedział że on tylko sie patrzył

Napisane Dec 12, 2006, 8:00 pm
adi11

adi11

Guests
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adi11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja sąsiadka że maluje komuś OBOK drzwi

Napisane Dec 12, 2006, 8:48 pm
STEEZ

STEEZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to STEEZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie raz ktoś zakablował jak malowałem i pozniej pały przyjechały no i niestety...:/

Napisane Dec 15, 2006, 8:09 pm
STEEZ

STEEZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to STEEZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale sie tym nie zrarzam specjalnie HWDP!!!

Edit Erat0: To się ZRAŻAJ dalej :hmm:
Edytuj posty!

Napisane Dec 15, 2006, 8:10 pm Ostatnio edytowane Dec 15, 2006, 9:35 pm przez Erat0
Simpsons

Simpsons

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Simpsons zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie nikt nie sprzedał ale dopiero zaczynam
a narazie z jednym gościem chodzę na malowanko ale gościu jest warty zaufania

Napisane Dec 15, 2006, 8:44 pm
uho

uho

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to uho zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja mialem taka akcje. Kolo glownej ulucy w BB Piastowskiej(jak ktos jest z bielska to wie gdzie to) wbilem sie na kiosk i zaczalem se tagowac taki murek do ktorego przylegal. 2 kumpli stalo na dole i czekalo bo oni nie malowali.Powiedzieli ze przypał bo psy jada w nasza storene. Zeskoczylem i zaczelismy biec. Krzyknalem ze skrecamy w 1  lewa. Skrecilismy a tam psy jada fura. Zatrzymuja sie otwieraja drzwi i krzycza stac policja. :cyclops: Bieglem pierwszy i krzyknalem NIE! i ich ominalem i pobjeglem do parku. Obrucilem sie dopiero po tym jak wyjebalem puszke.Przykitralem sie chwile. I zaraz dostalem eska od ów kumpli gdzie jest ustawka B) Pozniej jak gadalismy palarze mysleli ze sie do kiosku chcielismy wlamac.a na pytanie czemu biegli odpowiedzieli ze im sie spieszy na impreze i juz sa spoznieni. A ''Tego trzeciego'' to on nie znal.piisss

*Napisane Dec 16, 2006, 11:15 am
efente

efente

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to efente zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to ciezka historia koluniu z falistej tektury. ale dobrych ziomkow masz. 

Napisane Dec 16, 2006, 10:27 pm
mendelek

mendelek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mendelek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie jesxcze nie  złapali

Napisane Dec 16, 2006, 10:34 pm
uho

uho

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to uho zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

efente powiedział(a):
to ciezka historia koluniu z falistej tektury. ale dobrych ziomkow masz. 

O co ci biega z ta tektura? A ze ziomkow mam dobrych to wiem.Elo

Napisane Dec 16, 2006, 11:11 pm
Erat0

Erat0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Erat0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przyjacielu mojej zdechłej pszczoły

Napisane Dec 17, 2006, 10:59 am
SADIK

SADIK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SADIK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Więc ja miałem raz przypał,  próbuje z kumplem szblony na ziemi (NA ZIEMI) nagle wyskakuje koleś z klatki i ryczy cytuje: Ja wam k**** dam ja Wam k***** zaraz pomaluje . Ja w tym momęcie podnosze głowe patrze sie na gościa on na mnie. więc olałem go a koleś poszedł. Później przez połowe wieczoru jak już z  innym kumplem szwędałem sie jak co wieczór po dworze patrole jeździły.
Jaki z tego morał : Na H******* koleś sie odzywał??? przecież próbowałem na aswalcie rozumiem jak bym mu po aucie malował albo po nowo pomalowanym bloku . Ludzie też nie mają sie czego czepiać. pozdro. ^^)

Napisane Dec 20, 2006, 4:54 pm
BeatBox

BeatBox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BeatBox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie naszczęscie dotychczas nikt nie sprzedał. Ale jak ktos by mnie sprzedał to bym go chyba zabil... B)

Napisane Dec 25, 2006, 4:23 pm
KisieLZBM

KisieLZBM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KisieLZBM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A moja historia: malujemy z ziomami po klatkach, i gosciu co tam mieszkał znam mojego zioma, oczywiście kiedy poszli do niego ten wsypał mnie i reszte, malowanie całej klatki schodowej wyniosło 900 zł ;/ na trzech to po 300 zeta na łeb ;/ tyle by montan było ;/ bylem wkur*** oczywiście do tego policja ;/ no i starzy ;/ ehh szkoda gadac ;/ POZDRO !! NIE PODDAWAJCIE SIE MIMO NAJWIĘKSZYCH PORAŻEK !!

Napisane Jan 2, 2007, 3:07 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja