Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » Sprzedawczyki....

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Sprzedawczyki...., Zakablowali was kiedyś ??
Bzr

Bzr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bzr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ema !!

Chciałem założyć jakiś temat żeby coś się działo...
Możliwe że był już taki temat ale nie sapać mi tu oto xD  :cyclops:
Oto moje pytanko :
Czy żdażyło wam się kiedyś że po jakimś czasie jak malowaliście ktoś was zakablował ??
I czy udało wam się z tego wywinąć lub nie......??

Napisane Jul 22, 2006, 4:43 pm
DarkOne

DarkOne

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DarkOne zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o rzesz kurde jaki temat bauhahahaahahahah zaganiaczy mamy wzedie i ja na to  chuja  klade bo  i tak mnie  nigdy nie dogonia. a juz  probowali  wezwani w niebieskich mundurkach. po 300 metrach siadaja  biiedaczki  i chu.j im w kapsko pozdro  ryzykanci

Napisane Jan 3, 2007, 5:13 pm
Rof

Rof

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rof zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w ostatnim tygodniu bylem blisko wpadniecia ;/ starszy koles ze szkoly chcial mnie wkopac za wrzut na jego osce. ciezko bylo ale jakos sie wywinalem.

Napisane Jan 14, 2007, 12:34 pm
strugi

strugi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to strugi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podpisywałem się w autobusie i nie zauważyłem kamery!!!!

Napisane Jan 14, 2007, 4:05 pm
Fung

Fung

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fung zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie nigdy nie złapali.. no tylko matka jak malowłem na takiej opuszczonej sciance, ale powiedziala zebym nie malowal wiecej bo nie ladnie sie taguje, no ale nic.. szlismy malowac na linie z kumplem mielismy puszki i zajechaly psy nawet nas nie zrepetowali tylko spisali, mowilem ze 1 raz bede spisywany itp to nas nie repetowali.. dziwne, ze uwierzyli w to, ze nie bylem spisywany nigdy.. ale i tak niezla przygoda  :)

Napisane Jan 17, 2007, 11:35 am Ostatnio edytowane Jan 17, 2007, 11:36 am przez Fung
Spring

Spring

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Spring zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SKATAN powiedział(a):
jak mnie za reke nie zlapia to moga mnie w kant chu**a pocalowac

jak zlapia to ci mowie

"to nie moja reka"

Widzisz, co do takich rzeczy to nie wiem czy w sądzie mówiłbyś to samo. Mnie nie, alo kumpli złapali jak sprayowali eRki Ruchu Chorzów na nowo otynkowanej podstawówce (albo to gimnazjum było?), tz. nie do końca złapali tylko jakieś laski na nich nakapowały. No tyle że oni się w sądzie przyznali, no i mandacik po 150 zł na łeb, dwóch ich było. Tak więc malujcie tak żeby nikt nie widział i nie zrażajcie się mandatami :P. Czasem trzeba... a do pierdla was raczej nie wsadzą, gorzej w szkole bo będziecie mieć prze******

Napisane Jan 17, 2007, 3:07 pm
naks

naks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to naks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

efente powiedział(a):
teleimpact powiedział(a):
Kumpla złapali jak malowaliśmy Pociąg.....
Zwineli go Sprzedawczyki z S.O.K Dla ciemnych- (Służba Ochrony Kolei)

chyba Straz Ochrony Kolei (dla ciemnych)

Edit Erat0: No chyba :hmm: Służba Ochrony kolei to jest to :w000t:

to nie sprzedawczyki i nie zakablowali raczej. poza tematem troszke. Sok nie kabluje tylko łapie bo za to tym sukom płacom

mnie dzisiaj zakablowali ze sie w szkole flamem zatagowałem. Jak dorwe kolesia to go za je be. I wogole jeb ac konfidentów o tak

Napisane Jan 22, 2007, 4:22 pm Ostatnio edytowane Jan 28, 2007, 5:08 pm przez Erat0
artez1

artez1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to artez1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

naszczęście mnie jeszcze nikt nie zakablował ufffff :O.

Napisane Jan 28, 2007, 4:05 pm
DRwA

DRwA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DRwA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na mnie jascze nikt nie doniosl a nawet jesli by tak bylo to by sie nie przyznal chociaz ludzie u mnie na osiedlu i tak wiedza ze maluje i jak tylko sie cos pojawi to odrazu moja robota chociaz czasami to nie ja to i tak jest na mnie ale jak mnie nie zlapia na malowaniu to moga mnie pocalowac nisko

Napisane Jan 29, 2007, 10:25 pm
nigga13

nigga13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nigga13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

marekRSN powiedział(a):
Bede miał przypał chyba kolesia jakis gosc zlapal jak sie tagowaliśmy. Jakos sie wymigam.

:mad:

lol "jak ise tagowalismy"heh jak to jest?

Napisane Feb 4, 2007, 1:25 am
oikoneser

oikoneser

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oikoneser zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak uskutecznialismy bombing na miescie to chlop zlapal mojego ziomka, a ze policja jechala, to ucieklismy, ale dostalismy na niego namiary i jak sprawa ucichla to go okopalismy i teraz jezdzi na wozku, ma nauczke, nie? je.bac konfidentow!

Napisane Feb 6, 2007, 8:27 pm
educk333

educk333

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to educk333 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedyś wyleciałem na bobmbe o 0:00 jak wszyscy spali... wracałem jakoś o pierwszej...   
ciemno ja w kutrce w torebce puste puchy otwieram dzwi a w nich mama stoi w pizamie... szlaban na wszystko B) :mad: :cyclops:

Napisane Feb 7, 2007, 10:49 am
esceta

esceta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to esceta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po co CI puste puchy po bombingu?

Napisane Feb 7, 2007, 11:38 am
Erat0

Erat0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Erat0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

esceta powiedział(a):
po co CI puste puchy po bombingu?

żeby mama nie miała wątpliwości co do jego grafficiarstwa

Napisane Feb 7, 2007, 4:19 pm
desnoka

desnoka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to desnoka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie moge ten szlaban inny co innego kurde ile wy macie lat ludzie... Ja jak wychodze z domu i puszki zaczynają szeleścić to nikt sie nie pyta gdzie ide bo i tak każdy wie . Moja mama tago nie popiera boi sie ze mnie psy zgarną ale nie zatrzyma mnie przecież osiągnołem juz przeciez wiek że nie ma wpływu na moje decyzje podoba :P A w domu mam ponad 200 pustych puszek co naj mniej, później będe miał pamiątki po malowaniu jak skończe to robić  :)

Napisane Feb 7, 2007, 5:28 pm
ziomal501

ziomal501

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomal501 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oikoneser powiedział(a):
jak uskutecznialismy bombing na miescie to chlop zlapal mojego ziomka, a ze policja jechala, to ucieklismy, ale dostalismy na niego namiary i jak sprawa ucichla to go okopalismy i teraz jezdzi na wozku, ma nauczke, nie? je.bac konfidentow!

Jesteś beznadziejny i chwalisz się swoją głupotą :/ Tacy jak ty powinni jeździć na wózku a nie ten koleś. Szkoda mi Ciebie :/

Napisane Feb 8, 2007, 3:06 pm
esceta

esceta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to esceta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

popieram wypowiedz poprzednika. graffiti nie idzie w parze z przemoca. a przynajmniej nie powinno. tylko tojowe drechy szukaja sobie rispektu poprzez przemoc.

Napisane Feb 8, 2007, 10:53 pm
Nasa

Nasa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nasa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

strugi powiedział(a):
Podpisywałem się w autobusie i nie zauważyłem kamery!!!!

Hehehe ja widziałem kamere i nakleiłem na nia wlepe :D

Napisane Feb 9, 2007, 10:05 am
desnoka

desnoka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to desnoka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie nie widziałem w autobusie kamer :) To w jaim mieście mieszkasz ? U nas są tylko monitorowane przystenki podobno ale nie wiem jak to działa heh :D

Napisane Feb 9, 2007, 9:43 pm
esceta

esceta

Member
Wyświetl posty

desnay w autobusach tych nowsszych przewaznie, sa to te ktore zzaliczaja plac dabrowskiego i okolice, sa kamery ( nie we wszystkich rzecz jasna) tak samo w c-runnerach. Ostatnio złapali jakis małolatow na 'demolowaniu' tramwaju.

Napisane Feb 10, 2007, 9:17 am
desnoka

desnoka

Member
Wyświetl posty

kurde a ja ostatnio tagowałem w city runerze :D heh teraz tak szybko te tagi zmywają że na drugi dzień juz nie ma :/ ...

Napisane Feb 11, 2007, 4:04 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja