Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Autografy skejcików - macie j...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Autografy skejcików - macie jakieś ?:)
Mazi_

Mazi_

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mazi_ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak jak w temacie? Masz autograf lub kilka jakiegos deskorlkarza ?:)

Napisane Jul 24, 2006, 11:28 am
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak śmigałem w sprite parku to mogłem mieć autograf Krzysia Poskrobko , Michała Zabielskiego  , ale nie potrzebne mi to... ^^) ^^)

Napisane Jul 24, 2006, 11:58 am
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siamak powiedział(a):
jak śmigałem w sprite parku to mogłem mieć autograf Krzysia Poskrobko , Michała Zabielskiego  , ale nie potrzebne mi to... ^^) ^^)

dokladnie ja tez moglem jak bylem w poznaniu na towntourze kotrycha,kojło,wrzoska i jeszcze wielu innych tylko poco mi to;]

Napisane Jul 24, 2006, 12:05 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja moglem miec jedynie pawłowskiego i skrobana :D

Napisane Jul 24, 2006, 12:21 pm
Mazi_

Mazi_

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mazi_ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To moja kolekcja :)

http://img206.imageshack.us/img206/4158/autografy21ea2.th.jpg

Napisane Jul 24, 2006, 2:18 pm
skejcikkk

skejcikkk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejcikkk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Autografy skejcików?
Hmmm Chce ktos moj ?? ; p

Napisane Jul 24, 2006, 2:24 pm
mikolaj_skate

mikolaj_skate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikolaj_skate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

noto taki chłopak kiedys w info wygrał oruginalny podpis mullena

Napisane Jul 24, 2006, 2:26 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam chrisa astroma i george akonkaguin'a.
fotki mam z astromem (2), akonkaguin, jose rojo i joey brezinski'm!  bijacz!!!!!!!

Napisane Jul 24, 2006, 2:30 pm
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mazi_ powiedział(a):

Nie myślisz o żadnym biznesie?

Napisane Jul 24, 2006, 2:32 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jose rojo, agunkin czy chuj wie kto, jojo brezinski, robert lim, i cos jeszcze

Napisane Jul 24, 2006, 2:39 pm
Mazi_

Mazi_

Member
Wyświetl posty

wultanskaj powiedział(a):
Mazi_ powiedział(a):

Nie myślisz o żadnym biznesie?

tzn. ? Chodzi Ci o to zeby to sprzedac? Hmm jak tak to raczej nie, jezeli juz to za pokaźną kwote :P Ale raczej nie :D

Napisane Jul 24, 2006, 2:49 pm
sekora992

sekora992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sekora992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Artoo Sarii przez 2 tygodnie  byłem taki podjarany :P

*Napisane Jul 24, 2006, 3:03 pm
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[quote=Mazi_][quote=wultanskaj][quote=Mazi_]To moja kolekcja :)

[URL=http://img206.imageshack.us/my.php?image=autografy21ea2.jpg][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/4158/autografy21ea2.th.jpg[/IMG][/URL][/quote]

Nie myślisz o żadnym biznesie? [/quote]

tzn. ? Chodzi Ci o to zeby to sprzedac? Hmm jak tak to raczej nie, jezeli juz to za pokaźną kwote :P Ale raczej nie :D[/quote

Gdybym mial taki arsenal, to bym to sprzedał.

Napisane Jul 24, 2006, 3:08 pm
radney

radney

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to radney zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam autografy skrobana pochylskiego grzywacza i pijewskiego(jeżdziło sie po świecie co?:))

Napisane Jul 24, 2006, 3:13 pm
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skaterzy znani to nie hollywoodzkie gwiazdy zeby sie tam tym podniecać... autograf. phi

Napisane Jul 24, 2006, 3:16 pm Ostatnio edytowane Jul 24, 2006, 3:16 pm przez dexter93
Gangsta

Gangsta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gangsta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha  autografy od deskorolkowców hahahaha  jak patrze na jakiegoś sflustrowanego dzieciaka  któy podbiega do gutka  ii błaga o autograf ...  według mnie jest to takie troche idjotyczne postępowanie....  potem za kilka lat  jak juz będziesz lepiej jeżdził i  bedziesz bardziej znany nei w sensie sławny ale wsyzscy deskorolkowcy  ci sponsorowani będą twoimi ziomkami  to licz sie z tym ze będe sie z ciebie brechtac ze wziełeś autograf od gutka czy od kogoś innego.  ja  tych sponsorowanych prosów polskich jak i amerykańskich traktuje tak sama jak każdego innego deskorolkowca  .  przychodze na vitosa  siedzą wszyscy gutek kotrych np. ostatnio brezinsky rojo  i inni to witam sie z każdym  a nie omijam z daleka siadam i skrycie patrze sie jak jeżdzą.. wiadomo mam większą zajawke  jak sa prosie z ameryki ale bez przesady autgorafy .. może jeszcze witać ich na lotnisku kwiatami...??  to jest moje zdanie . a każdy ma swoje inwidualne  zdanie iw łasną opinie na ten temat :]

Napisane Jul 24, 2006, 3:25 pm
rosal23

rosal23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosal23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gangsta powiedział(a):
haha  autografy od deskorolkowców hahahaha  jak patrze na jakiegoś sflustrowanego dzieciaka  któy podbiega do gutka  ii błaga o autograf ...  według mnie jest to takie troche idjotyczne postępowanie....  potem za kilka lat  jak juz będziesz lepiej jeżdził i  bedziesz bardziej znany nei w sensie sławny ale wsyzscy deskorolkowcy  ci sponsorowani będą twoimi ziomkami  to licz sie z tym ze będe sie z ciebie brechtac ze wziełeś autograf od gutka czy od kogoś innego.  ja  tych sponsorowanych prosów polskich jak i amerykańskich traktuje tak sama jak każdego innego deskorolkowca  .  przychodze na vitosa  siedzą wszyscy gutek kotrych np. ostatnio brezinsky rojo  i inni to witam sie z każdym  a nie omijam z daleka siadam i skrycie patrze sie jak jeżdzą.. wiadomo mam większą zajawke  jak sa prosie z ameryki ale bez przesady autgorafy .. może jeszcze witać ich na lotnisku kwiatami...??  to jest moje zdanie . a każdy ma swoje inwidualne  zdanie iw łasną opinie na ten temat :]

Zgadzam się w 100%
Wogóle autografy to coś dziecinnego... nie chodzi mi już nawet o autograf deskorolkowców... człowiek jest człowiekiem i tyle...

Napisane Jul 24, 2006, 3:50 pm
Mazi_

Mazi_

Member
Wyświetl posty

Gangsta powiedział(a):

a kto ci kaze witac kogos kwiatami ?:D Kurwa dałeś przykład zajebisty :D

Napisane Jul 24, 2006, 4:13 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
ja moglem miec jedynie pawłowskiego i skrobana :D

michał mogliśmy miec skrobana :P hehe ale niestety nie mamy ;(

Napisane Jul 24, 2006, 6:47 pm
jakos

jakos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

autografy - dzicinada zwłaszcza polskich skaterów z którymi się nie rqaz jeździło na jednym parku

Napisane Jul 24, 2006, 6:56 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja