Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Człowiek który potrafi latać

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Człowiek który potrafi latać
Miau

Miau

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miau zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O kur.....de czy to możliwe?

Ciekawe jak to może być zrobione, może to być coś związane z laserami... hmmmm

edit umf: opcja url

edit tomek; opcja filmu ;)

Napisane Jul 24, 2006, 9:41 pm Ostatnio edytowane Aug 3, 2006, 8:00 pm przez tomeckc
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To jest nie możliwe, jest to też gówno.

Napisane Jul 24, 2006, 9:45 pm
Arthas3

Arthas3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Arthas3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sciema jakas :P ale ciekawe jak to zrobil...  :thinking:

Napisane Jul 24, 2006, 9:57 pm
mlost

mlost

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mlost zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niezly shit ale ciekawi mnie jak to zrobil :D

Napisane Jul 24, 2006, 9:58 pm
kuki

kuki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

e tam.....pewnie ściema... :P

Napisane Jul 24, 2006, 10:00 pm
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mało prawdopodobne....;/ ;)

Napisane Jul 24, 2006, 10:10 pm
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe, prosty przepis na filmik, w który uwierzy 80 % ludzi: wystarczy, żeby film wyglądał jakby był nakręcony amatorsko, a w tle zaskoczonych ludzi było parę przekleństw, wyrażeń typu 'holy shit, no way, oh my God, it's incredible, oh.' i już wszyscy w wierzą. Aha, no i trzeba wymazać liny itp. :D

Napisane Jul 24, 2006, 10:17 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

albo mi sie wydaje alo to byly jakieś takie pasy na których sie idzie i one same ciągną cie do przodu mozliwe ze to bylo to. Napewno jakas sciema

Napisane Jul 24, 2006, 10:23 pm
Avar

Avar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Avar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale shit...ja nie moge-troche mi sie smiac chcialo jak to ogladalem... :D

Napisane Jul 24, 2006, 10:25 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wierzycie w to? hehehehehe, bo ja nie... w boga nie wierze, a w to miałbym uwierzyć?

Napisane Jul 24, 2006, 10:34 pm
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spoko ale to nie mozliwe;] pic;]

Napisane Jul 24, 2006, 10:37 pm
muchomorek

muchomorek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to muchomorek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oj  za dużo wypił red bula :P

Napisane Jul 24, 2006, 10:43 pm
ziomix

ziomix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Thomas04 powiedział(a):

Tez tak mysle!!A takich rzeczy i iluzji bylo juz w ........

Napisane Jul 24, 2006, 10:46 pm
GRAFIT

GRAFIT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRAFIT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gutek101 powiedział(a):
albo mi sie wydaje alo to byly jakieś takie pasy na których sie idzie i one same ciągną cie do przodu mozliwe ze to bylo to. Napewno jakas sciema

Nie wiem nic o takich pasach,ale się z tobą zgodze,to własnie tak wyglądało jak by był na takich pasach.Jak by potrafił latać naprawde to nie latał by cały czas w takiej samej pozycji  ;)

Napisane Jul 25, 2006, 8:33 am
duncon15

duncon15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to duncon15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale sie usmialem hahaha, ruch jednostajnie prostoliniowy hehe przeciez to niemozliwe, nad czym sie tu zastanawiac, niewazne jak to zrobili, wazne, ze to niemozliwe

Napisane Jul 25, 2006, 8:39 am
wrack2

wrack2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrack2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Thomas04 powiedział(a):

no raczej, jakaś ściema....poryte to;]

Napisane Jul 25, 2006, 12:13 pm
Banan002

Banan002

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Banan002 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

strasznie mnie to denerwuje bo wiem ze to nieprawdziwe ze cos sie pod tym kryje ale jednak z drugiej strony mnie to zadziwia i ciekawi

Napisane Jul 25, 2006, 12:20 pm
MalaMi

MalaMi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MalaMi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fotomonter
przecież ludzie nie latają  :)

Napisane Jul 25, 2006, 1:39 pm
kub@

kub@

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kub@ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no co sie czepiacie chłopak zdolny jest

Napisane Jul 25, 2006, 9:59 pm
Jocan

Jocan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jocan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Liny, korekta w programie komputerowym- ot cala sztuka :P

Napisane Jul 25, 2006, 10:06 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja