Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » Dziewczyny i graffiti...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dziewczyny i graffiti..., ...to źle czy dobrze? :)
szark

szark

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szark zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Owszem zajmuje sie tym czym się zajmuje [malowaniem]. Jestem dziewczyną i często spotykam sie ze zdzwieiniem :stare:Gapi koleś na mnie i sie pyta czy 'serio?! :O', albo jakiegoś kolesia poznaje na gg i on mi mówi 'Nie wierze, że jesteś laska...' Prawda jest taka, że znaczna część malujących ludzi to chłopy, ale kobietki tez sie zdarzają :rolleyes:Przyklad to slynna na calym portalu PeWu :)A co wy uwarzacie na temat dziewczyny pod ścianą w ręku z montaną? :) 

Napisane Jun 16, 2005, 3:58 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

graFFiti girlS ...yeah!
:rolleyes:
damy radeee ...
laski ne są wcale gorsze od chłopaków ...ja jakoś wyrabiam ...ale fakt jest taki ,że oni myślą o graffiti jak o typowo męskim sporcie i dlatego nawet jak jest sie dobrym trudniej o Szacunek i reSpect ...trzeba naprawde pokazać klaSe żeby traktowali Cie jak równego sobie choć żadko godzą  sie z tym jak okarze sie ,że jesteśmy lepsze ...
...a co do PeWu to sie ne wypowiadam bo jej prace mnie ani nie powalają (pfiii...) :P

Napisane Jun 16, 2005, 6:24 pm
szark

szark

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szark zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie żebym coś do Ciebie miała :),ale w sumie od nie wiem kiedy jedziesz na jednej pracy...kolorowo co prawda, ale może coś wrzucisz jeszcze, bo chciałabym oglądnać czy to był jednorazowy debiut :)???

Co do PeWu to nie bądź facet, nie jest zła :P

:mad:...GiRlS gO pAiNt...:mad:

Napisane Jun 16, 2005, 6:58 pm
tokone

tokone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tokone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heheheheeheheheheheeh :cyclops: fajny temacik  :P oczywiscie co moge powiedziec napewno niezgadzam sie z Writerką z jej wypowiedzia która tu zaprezentowała ja jako ja czyli chłopak napewno nie patrze na to ze dzieczyna maluje z tej strony ze ,, oo laska to juz napewno nie moze byclepsza od kolesia''wcale ze nie dlamnie wystarczy ze pokaze naprawde na co ją stać ... i jesli jej praca bedzie naprawde dobra to miałbym dla niej rónie taki sam szacuneczke jak do goscia który to robi a nawet i lepszy jesli lepiej by to robiła... a i oczywiscie jesli taki temat to pozdrawiam jaknajserdeczniej moje kochane słoneckzo ślimaczka  która sie tym zajmuje i naprawde ją na bardzo dużo stać KC misiaQ! ! ! i pozdro Szark za ciekawy temacik =)) to tyle  :P

*Napisane Jun 16, 2005, 7:30 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wybacz ale co do malowania to jest tak samo jak z kobietą za Qłkiem ...ile ludzi tyle poglądów ...
a co do galerii ...nie wiem czmu ale chyba nie musze być opchana po boki jakiś SHITEM który chce komuś pokazać na siłe i jak by mi bardzoo zalezało by ktoś mnie ocenił ...samoocene man i potrafie powiedzieć co myśle na dany temat ... :P
a ty lubisz sugerować sie tym ,że ja mam jedną prace ...nie musisz mnie szanować nie robi mi to różnicy naprawde ...

peaCe

*Napisane Jun 16, 2005, 7:47 pm
tokone

tokone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tokone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co do Twojego drugiego posta Writerka na ten temat to wogole nie mam pojęcia o co Ci sie rozchodzi.... i nie wiem czego Tyczy sie Twoja wypowiedz... ale okej nie wazne ... chyba sie niezrozumielismy wogóle ale to juz szczegół =//  :stare:

*Napisane Jun 16, 2005, 7:59 pm
slimak

slimak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slimak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm....chetnie sie wtrace w tematosik ;) a wiec...jesli chodzi o dyskryminacje dziewczat to owszem wystepuje nawet bardzo...no ale nie kazdy chlopak tak sadzi. Np kocurek jest innego zdania i...dlatego i nie tylko dlatego go kofam ;* Ogolnie jestem tu poniewaz natrafilam na wlasnie taki chamski koment u jednej z lasek w galerii "jak na dziewczyne to fajne" i to mnie zagielo...zreszta moj byly 4 lata temu tez tak sadzil a wiec jednak mozna spotkac gosci o takim zdaniu na kobiecy temat jak napisala Archa i mozna znalesc tez gosci o jakich pisal Koculek ktorego przypominam ze kofam ;*
nie wiem co jeszcze mam napisac...to wszystko :) KCMSM mla ;*

Napisane Jun 16, 2005, 9:12 pm
CHOK

CHOK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CHOK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hymm ja to widze tak , na wielu Jamach widziałem jak laski malują , czesto od szblonow , czasem im pomagają ich chlopacy (męzowie) itd. widziałem prace dziewcząt na bardzo wysokim poziomie i jak najbardziej jestem za. Laski sie dziwią ze są z góry przekreślane komentami typu ,, jak na dziewczyne to jest spoko" moze gdyby było więcej malujących kobiet to by sie to zmieniło, ale puki co to jest jak jest , ale dziewczyny nie dajcie sie !!! acha i wielki respect dla PeWu bo to jest dizewczyna która konkretnie wie co robi =] 5tka sprejowcy =] gIrLS ruLLez !!

Napisane Jun 18, 2005, 12:03 am
MatLen

MatLen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MatLen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam nikogo nie dyskryminuje, traktuje wszystkich równo i nie ma dla mnie znaczenia czy ktoś jest facetem czy dziewczyną.

*Napisane Jun 18, 2005, 9:02 am
szark

szark

Member
Wyświetl posty

Hehe widze, że i my-laski- damy rade :) Miło słyszeć :)

Napisane Jun 19, 2005, 11:50 am
STIKone

STIKone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to STIKone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ZNAM PARE LASEK I SĄ DOBRE
POZDRO: SOLO, AMYCK !

GIRL POWER YO ! B)

*Napisane Jun 20, 2005, 5:35 pm
aisme8

aisme8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to aisme8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobrze jak robia cos dobrze ale nie dobrze jak nic nie robia bo dobrze by bylo gdyby dziewczyna cos dobrego co jakis czas robila....

*Napisane Jun 22, 2005, 7:04 pm
SpEs69

SpEs69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SpEs69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko temacik  :P Ja tam nie uznaje podzialu facet - kobieta...Writer to writer nie wazne jakiej plci,,jesli kobieta to lubi i robi to dobrze to calkowicie popieram jej dalsze malowanie...jesli praca dziewczyny jest dobra,bardzo dobra, czesto nawet lepsza od tej ktora splodzil w domowym zaciszu (lub na sciance) samiec to nalezy jej sie taki sam respect..Mam nadzieje ze moja kochana Niunia sie zdecyduje pokazac co potrafi,,narazie jej nie moge namowic,,Z tego miejsca bardzo goraco ja pozdrawiam i przesylam miliony buziakow,Kocham Cie Mayka... poza tym pozdrawiam wszystkie malujace dziewczeta!

Spes69

"Resspect i everything"

*Napisane Jun 23, 2005, 1:01 pm
szark

szark

Member
Wyświetl posty

=~>GRILS :thumbsup:  GO :thumbsup: PAINT...

Napisane Jun 29, 2005, 3:49 pm
Streeter

Streeter

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Streeter zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mysle ze kazdy powinien robic to co lubi i nie ma znaczenia czy dziewczyna czy też chłopak maluje, wazne zeby było na co popatrzeć :):D:D:>

Napisane Jul 4, 2005, 10:09 pm
krytyk

krytyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krytyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no i tu sie wypowiem! Otóż najlepszym przykładami na to że dziewczęta nie mają za grosz smykałki do graffiti są:
slimak, PW(sorrry ale prawda w oczy kole chociarz robisz postepy),
o Writerce tródno jest coś powiedzieć bo jakkieś abstrakcje daje,
no i szark oczywiście...Ale nie denerwójcie sie drogie panny bo chłopaków beznadziejnie malujących jest jeszcze więcej(pewnie dla tego że jest ich więcej na portalu heheh)Wszystkich chłopcząt bym nie wymienił bo też jest troche tego. Ogólnie jak sie ma talent to płeć sie nie liczy.

Napisane Jul 6, 2005, 5:34 pm
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w sumie, to ja nie wiem.... trzeba by bylo sie groobo zastanowic... ale ja sie nuie zgadzam z wypowiedzią Writer Ki ..
hoLLa hoLLa!

Napisane Jul 11, 2005, 9:51 am
dzika88

dzika88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzika88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spoko temacik ja tez ise spotykam z krytyka facetów. niestety oni nie wiedza na czym polega graffiti i nie zanaja sie na tej sztuce ale to nei moja wina. ja tam znam wacetów ktrozy sa gorsi od lasek takie bazgroły na kartce to moge zrobic w minute.... ja mam szacunek do laske któe robia graffy... nawet jezeli sa słabe ... wazne ze ktos ma to co kocha i czym sie moze zajac ... chociaz zrobienie tez sie liczy...  :rolleyes: dla mnie wzne jest to zeby Hip Hop nas aczył a nie dzielił przez np tepych ludz włazacych w te klimy tylko dla tego ze HH jest modny.
graffiti can't be stopped .... graffiti is art .... elo

*Napisane Jul 15, 2005, 7:38 pm
efente

efente

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to efente zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzika88 powiedział(a):
spoko temacik ja tez ise spotykam z krytyka facetów. niestety oni nie wiedza na czym polega graffiti i nie zanaja sie na tej sztuce ale to nei moja wina. ja tam znam wacetów ktrozy sa gorsi od lasek takie bazgroły na kartce to moge zrobic w minute.... ja mam szacunek do laske któe robia graffy... nawet jezeli sa słabe ... wazne ze ktos ma to co kocha i czym sie moze zajac ... chociaz zrobienie tez sie liczy...  :rolleyes: dla mnie wzne jest to zeby Hip Hop nas aczył a nie dzielił przez np tepych ludz włazacych w te klimy tylko dla tego ze HH jest modny.
graffiti can't be stopped .... graffiti is art .... elo

To wlasnie faceci zaczęli uskuteczniać tę sztukę... może znasz jakichs gimbusów, którzy probują cos tam robic na karteczkach, tzw 'sezonowi twórcy', ale to co widzisz na ulicach czy na linii robią właśnie faceci. Oczywiscie nie mam nic do malujących panienek ;]
'Bóg dał nam hip-hop by nas zjednoczyć'
ejo

Napisane Jul 16, 2005, 10:37 am
TeDzio

TeDzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeDzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No pewnie że tak!;]dziewczyny moga malować i...Ba...powinny to robić, dziewczyna ma o wiele większe(zazwyczaj)poczucie estetyki, wyrafinowany wybór kolorów, a dziewczyna z taletem moze robic wcale niegorsze prace niz facet:)

*Napisane Jul 18, 2005, 10:01 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja