Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » Najlepszy przebój podczas wrz...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Najlepszy przebój podczas wrzucania
szark

szark

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szark zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chciałabym was spytać jaka "przygoda" podczas malowania szczególnie odbiła swój ślad na waszej pamięci ?

Jeśli chodzi o mnie to kiedyś podjechała towarówka, maszynista prawdopodobnie poszedł sie odlać, no to co sie będe chrzanić. Skoczyłam pod jeden z wagnów no i wyindywindualizowałam flama z rozentuzjowanej kieszeni mojej kurtki. Jadymy kolejno literki, a tu se słysze trzas i odgłos kroków. Przypał? trzeba sie zwijać. Wkładam głowe pod podwozie wagonu, żeby przejść pod nim na drugą stronę. Chciałam już wleźć a tu nagle towarka rusza. Odskoczyłam do tyłu, zjadłam kubeł adrenaliny. Od tego czasu boje sie podchodzić do wagonów. I jak patrze jak jedzie towar, to mnie to wciąga w trans i gdyby nie ziomek z którym zawsze chodze wlazłabym w sznur pędzących metalowych skrzynek. Coś z moją psychiką nie tak. Trudno, ale żyje, i chyba o to chodzi (-:

http://img142.imageshack.us/img142/8642/towls1.png

Napisane Jul 28, 2006, 11:01 am Ostatnio edytowane Jul 28, 2006, 11:34 am przez szark
ZEcrew

ZEcrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ZEcrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie raz koles przy malowaniu podszedl i powiedzial ze mam mu pomóc wyjac taie cos z bagaznika mowie dobra pomoge ide ide a koles mnie złapał za rece w czesci miedzy barkiem a łokciem i do mnie cos takie : i co ładnie tak kurwa malowac Zaczełem sie wywijaci sie wyrwałem to jak dostalem spida to hój biegłem chyba 2 kim na pół spidzie i wiem ze tacy huje po 40 lat to najgorsze scierwo !! ;)

*Napisane Jul 28, 2006, 11:30 am
lupaVdupa

lupaVdupa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lupaVdupa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie jak malowalem na albercie (ktowice) w nocy zaczol jakis dres gonic no to co  spierdalam ile sie da ale mnie zlapal w brzuch przyjebal i puchy zabral! :mad:

*Napisane Jul 28, 2006, 12:49 pm
Cama

Cama

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cama zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

raz mi cos odbiło i w dzień w centrum miasta, coś malowałam na jakimś pomniku :P kumpela miała patrzyć czy ktos widzi :rolleyes: stała za mną, nagle podchodzi do mnie staruszka :thinking: a za nią policjant :O a my w nogi :rolleyes:

Napisane Jul 28, 2006, 12:54 pm
szark

szark

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szark zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie obchodzi mnie to kto, kiedy i jak was gonił

proszę przeczytać moją historyjkę, może oświeci was o co b

*Napisane Jul 28, 2006, 12:59 pm
Kropas2

Kropas2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kropas2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pozdro dla Kumatych....
W-U
ahh ten Czilllll

Napisane Jul 28, 2006, 1:21 pm
Adam.355

Adam.355

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adam.355 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe....;] dobze ze cie towar niepzejechal...uff....tzeba uwazac ..jak kolejka chodzi albho cos... bo czasem ruszaja niepostzezenie..i lepiej sie  niehcowac pod wagonem...pozdro..;d dziopko <LOL>

Napisane Jul 28, 2006, 3:47 pm
ZEcrew

ZEcrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ZEcrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szark powiedział(a):
Chciałabym was spytać jaka "przygoda" podczas malowania szczególnie odbiła swój ślad na waszej pamięci ?

Jeśli chodzi o mnie to kiedyś podjechała towarówka, maszynista prawdopodobnie poszedł sie odlać, no to co sie będe chrzanić. Skoczyłam pod jeden z wagnów no i wyindywindualizowałam flama z rozentuzjowanej kieszeni mojej kurtki. Jadymy kolejno literki, a tu se słysze trzas i odgłos kroków. Przypał? trzeba sie zwijać. Wkładam głowe pod podwozie wagonu, żeby przejść pod nim na drugą stronę. Chciałam już wleźć a tu nagle towarka rusza. Odskoczyłam do tyłu, zjadłam kubeł adrenaliny. Od tego czasu boje sie podchodzić do wagonów. I jak patrze jak jedzie towar, to mnie to wciąga w trans i gdyby nie ziomek z którym zawsze chodze wlazłabym w sznur pędzących metalowych skrzynek. Coś z moją psychiką nie tak. Trudno, ale żyje, i chyba o to chodzi (-:

http://img142.imageshack.us/img142/8642/towls1.png

A to hujowo bo mogł cie rozjechac !! Nie no zart !!

Napisane Jul 28, 2006, 5:46 pm
szark

szark

Member
Wyświetl posty

Mógł mnie rozjechać. Sekunda i by mnie nie było. Ale jestem i chyba to sie liczy. (;

Napisane Jul 28, 2006, 8:05 pm
Kropas2

Kropas2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kropas2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szark powiedział(a):
Mógł mnie rozjechać. Sekunda i by mnie nie było. Ale jestem i chyba to sie liczy. (;

No i dobrze.... że jesteś ^^ jakby Ciię nie było było by nie szarkowo ,kul i Elo na tym portalu ^^

Napisane Jul 28, 2006, 9:47 pm
estar

estar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to estar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kropas2 powiedział(a):
szark powiedział(a):

No i dobrze.... że jesteś ^^ jakby Ciię nie było było by nie szarkowo ,kul i Elo na tym portalu ^^

Hie hie hie jak sie koleś podlizuje xD

Napisane Jul 28, 2006, 9:57 pm
Kropas2

Kropas2

Member
Wyświetl posty

estar powiedział(a):
Kropas2 powiedział(a):
szark powiedział(a):

Hie HIe tto moje śmianie grrrrr

NIe podlizuje się tylko sam przyznaj że nie było by tak Dżeziiiiii....
Pozatym po co mam się podlizywać...mam z tego jakieś kożyści ? NIE ^^
Dobra i tak tego nie skumasz bo nie czaisz bazy jak czający czajnik....
POZDRO

Napisane Jul 28, 2006, 10:00 pm
szark

szark

Member
Wyświetl posty

estar powiedział(a):
Kropas2 powiedział(a):
szark powiedział(a):

on jest MÓJ
nie czepiać mi sie go!
bo będe gryźć !
hihihihi ^^

i Estar morda !
bo będziesz spiasny na starty!
bez offtopów mi tu misie i kotki!
no! (:

Napisane Jul 29, 2006, 11:04 pm Ostatnio edytowane Jul 29, 2006, 11:07 pm przez szark
sz0p

sz0p

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sz0p zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lupaVdupa powiedział(a):
mnie jak malowalem na albercie (ktowice) w nocy zaczol jakis dres gonic no to co  s*****am ile sie da ale mnie zlapal w brzuch przy*****l i puchy zabral! :mad:

łoł prawdziwy hard z ciebie!!!!!!!1 haha czyatlem gdzies tam ze mash 12 lat i takie akcje nocne oblatujesz?!?! HAH... ehh te dzieci....

Napisane Jul 31, 2006, 1:53 am
romek-ziomek

romek-ziomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to romek-ziomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No to krzywa akcje miałaś : D

Napisane Aug 8, 2006, 1:49 pm
szark

szark

Member
Wyświetl posty

romek-ziomek powiedział(a):
No to krzywa akcje miałaś : D

krzywą? było fajnie
+adrenalina

Napisane Aug 9, 2006, 9:53 am
volciaa

volciaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to volciaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kiedys malowalam na takiej jakby fabryce czy cos w tym stylu i weszlam sobie nma taki cienki murek i ucieszona zaczynam malowac ;] ale z moim 'szczesciem' cos sie oczywiscie musialo stac... zeslizgnela mi sie noga i spadlam sobie na ten murek jak na konika  :rolleyes:  m-dzy nogami bolalo jak cholera juz nie mowiąc o tym ze sobie pol nogi zdarlam :/ Koniec smutnej i bolesnej dla mnie historii :P

Napisane Aug 9, 2006, 3:06 pm
estar

estar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to estar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

volciaa powiedział(a):
Ja kiedys malowalam na takiej jakby fabryce czy cos w tym stylu i weszlam sobie nma taki cienki murek i ucieszona zaczynam malowac ;] ale z moim 'szczesciem' cos sie oczywiscie musialo stac... zeslizgnela mi sie noga i spadlam sobie na ten murek jak na konika  :rolleyes:  m-dzy nogami bolalo jak cholera juz nie mowiąc o tym ze sobie pol nogi zdarlam :/ Koniec smutnej i bolesnej dla mnie historii :P

ciesz sie ze jestes dziewczyną :P

Napisane Aug 9, 2006, 5:46 pm
volciaa

volciaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to volciaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
ciesz sie ze jestes dziewczyną 

Hmm jakos nie specjalnie sie z tego ciesze ale w tej sytuacji to chyba jednak wyszlo mi na dobre ;]

Napisane Aug 10, 2006, 12:14 pm
szark

szark

Member
Wyświetl posty

volciaa powiedział(a):
Cytuj:
ciesz sie ze jestes dziewczyną 

Hmm jakos nie specjalnie sie z tego ciesze ale w tej sytuacji to chyba jednak wyszlo mi na dobre ;]

czemu nie jesteś dumna z tego, że jesteś kobietą
przecież tyle w tym radości i piękna (;
no i patrz jaki fart (;
gdybyś była kolegą bolało by podwójnie (;

Napisane Aug 10, 2006, 2:07 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja