Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » graffiti ginie?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
graffiti ginie?
drzefrej

drzefrej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drzefrej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie nudzi sie wam tojuchy? siedzicie i komentujecie siebie nawzajem cytujac, smiejac sie i powtarzajac drzezzi... ludzie ktorzy zaczynaja, pokazuja, ze nie potrafia myslec pytajac o to jak zaczac, jakie markery wybrac, jak je odkrecac, czym malowac, czym markery napelniac... jakby troche pomysleli to by sprawy sami rozwiazali, ale tego nie robia zadajac pytania i liczac, ze ktos za nich to zrobi... poziom graffiti wyznacza wiek i wzrost malujacych? dzieciaki po 13-14 lat, malujace w dzien, na przypal, zaliczajace przypal za przypalem... wypowiadaja sie na forum dzieciaki, a osoby dluzej siedzace nie... dlaczego... moze dlatego, ze poprostu maluja nie robiac sztucznej otoczki wokol siebie... dzieciak bez stylu musi nadrabiac gadka w czasie gdy inni maluja i sraja na forumy bo to nic nie wnosi do zycia... forum ginie, graffiti ginie, bo niemyslace dzieciaki sie biora za cos za co nie powinny... zamiast siedziec na necie usiadzcie dluzej przy kartce i zrobcie pozadny projekt, bez wzorowania sie na gazetach i mierzac sily na zamiary... idzcie na jakas opuszczona hale... dajcie sobie czas na prace... podnoscie poziom... dlaczego tojuchy nie myslicie? jeszcze troche i z forum graffiti stanie sie tak jak z projektami... nie bedzie nic soba przedstawiac wiec pojdzie do zamkniecia... jesli moderatorzy uznaja moja wypowiedz za bezsensowna to temat jest do usuniecia... jesli uznaja, ze zostaje bo ma potencjal to pewnie gnoje nic sobie z tego nie zrobicie, bo kazdy z was ma wyj,ebane ego i uzna, ze to sie jego nie tyczy i dalej bedzie szukac kolegow w internecie plotkujac o go.wnie... bierzcie i jedzcie z tego wszyscy... amen

Napisane Jul 28, 2006, 10:33 pm
drzefrej

drzefrej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drzefrej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

i nie jestem Twoim ziomem to po pierwsze, a po drugie konstruktywna wypowiedz...

Napisane Jul 28, 2006, 11:22 pm
estar

estar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to estar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

taa. mimo wszystko uwazam ze pomijając kilka osob to nie jest zle.. jest duzo dobrych crews w polsce i uwazam ze graffiti w polsce jest na dobrym poziomie.
Dzieciaki byly są i bedą i to nie tlyko graffiti... popatrz sobie np na mp3 małe sczyle przy huojwym bicie napierdalają niewiadomo kurwa o czym... nie nalezy dramatyzowac , nalezy sie smiac
i tu podam idealny przyklad
kacpero94 powiedział(a):
ELO.Mam takie pytanie jak odkrecic markera rabeko 50 mm? :thinking:

Napisane Jul 28, 2006, 11:38 pm
efente

efente

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to efente zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

daj sobie spokoj, to forum jest stracone, ja to wchodze tutaj zeby sie posmiac. dzieciaki ktore tu pisza jaraja sie fingerboardami i w ogole wszystkim na raz. za rok beda robic co innego wiec nie ma co sie wczuwac. w sumie to fajnie podsumowales, a wesli mnie rozjebal swoim postem.

Napisane Jul 29, 2006, 12:17 am
drzefrej

drzefrej

Member
Wyświetl posty

estar... najlepszy przyklad dales tego co sie tutaj wyprawia... polski poziom tez spadl w momencie gdy osoby ktore sie dorobily fejmu robia prace dla zabawy ktore sie okazuja klocami... a o hip-hopie sie wypowiadac nie bede... jest stracony... tylko historia jest dobra do posluchania...

efente... ile sie mozna smiac z jednego zartu, z czasem staje sie nudny i bezsensowny... juz bym wolal siedziec na lini gdzies i wychaczyc ta cala dzieciarnie to bym mial sporo farb do malowania...

swoja droga... jest tu jakis wrajter-junior ktory chce sie ustawic na malowanie... na chromy... z czerwonym backline'm... niech kupi 3 chromy, 2 czarne i 1 czerwony i powie gdzie i kiedy malujemy... wpadne

Napisane Jul 29, 2006, 12:32 am
Kropas2

Kropas2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kropas2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DOkładnie... nie zrozumiesz dzieciak czegoś puki sam nie spróbujesz...
Powtarzałem to już tyle razy że żygać mi się chce ale powtórze jeszcze raz :
SAMODZIELNOŚĆ CZŁOWIEKU... podstawa życia i wszystkiego co robisz... za pare lat dzieciaki nie będą umiały odkręcić trucka od dechy bo całymi dniami siedzą przed kompem i jarają się tym że w necie mogą być kimś ,mogą stworzyć swój wizerunek jak tylko chcą... mógłbym wam głąby wmówić że jestem Gangsta Raperem i jeżdże Porszakiem i wy głupie dzieciury byście mi w to uwierzyły...a potem zalatywało by tekstami ,,ja mam audi bo tata mi kupił na urodziny'' a w żeczywistości macie nie więcej niż 15 lat... nie cierpie kłamstwa... nie cierpie niedożeczności i ściemniania...
Jestem jakim jestem i wszędzie staram sie takim pozostać.... nie opowiadam jaki to jestem ładny ,kul i elo....
JESTEM SOBĄ....
Stop z Bezsensownymi tematami typu : ,,jak zrobić" albo ,,Pomóżcie bo nie moge wymyśleć nazwy mojego cru"

SAMODZIELNOŚĆ LUDZIE
Komputer da Ci chleb jak będziesz miał żone i dzieci na utrzymaniu i żadnych perspektyw?? bo zamiast się uczyć ,nabywać doświadczeń ty wolałeś siedzieć przed kompem i pier.do.lić o głupotach...

SAMODZIELNOŚĆ

Napisane Jul 29, 2006, 1:03 am
mati_tychy

mati_tychy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mati_tychy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Swieta prawda... zamiast ruszyc glowa i pomyslec niektorzy pisza bezsensowne tematy i posty :P

Napisane Jul 29, 2006, 10:33 am
szark

szark

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szark zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiesz co rozpisałeś sie kilometrami a te największe tojczki i tak tego nie ruszą
myśle, ze szkoda Twoich nerwów
masz racje, ale to nie nasza wina, że świat co raz bardziej sie (ku)rwi pod każdym względem . Wszystko co piękne zanika..

Napisane Jul 29, 2006, 10:41 am
uho

uho

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to uho zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No masz racje. Ale takie całkowite gowniarze moze dorosna i cos z nich bedzie a narazie jeszcze za bardzo nie wiedza co i jak i potrzebuja czyjejs pomocy. Bron bozy nikogo tu nie bronie ale prubuje na dyskusje zucic nowe swiatlo :P Grafifiti ginie ?? Moim zdaniem nie i nie predko do tego dojedzie a z HH to fatycznie smutne. :stare: Pozdrawiam :rolleyes:

Napisane Jul 29, 2006, 10:54 am
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to się wczoraj wkurzyłem jak przeszedłem się Pabianickimi Bulwarami. Chciałem obejrzeć nowe grafy które niedawno tam powstały, właściwie to nie grafy, bo te coraz bardziej mi się przestają podobać, tylko charaktery. U nas w P-ce Bulwary to jest takie miejsce gdzie można malować o której się chce godzinie i nikt Cię nie zgarnie:D Taki raj dla graficiarzy:P No i ide oglądać, patrze, a na jakimś całkiem, całkiem wrzucie TOY, myśle dobra może ktoś potrafi lepiej. Ide dalej. Następny jakiś wrzut i znowu TOY, znowu ten sam kolor, te same drukowane litery, myśle troszke kogoś pojebało. Przeszedłem przez całe Bulwary i na każdym wrzucie to samo. Myślałem że jebne, ludziom naprawde się w głowach pierdoli. To, to nic, ale kurwa na zwykłych podpisach jakiegoś Cru też ten sam TOY. Aż mnie krew zalała na myśl o tym że takie zjeby chodzą po tym świecie.

Szczytem wszystkiego to jest wrzut we Wrocławie, wrzut który brzmi TOY. To mnie rozjebało. Trzeba być debilem, albo mieć duże poczucie humoru żeby zrobić grafa TOY. Ten świat schodzi na psy...

Cieszy mnie fakt że kolesie nie zTOYowali tych charakterów, które oglądałem, bo to naprawde dobre pracki:)
Za jakiś czas zedytuje posta i wrzuce fotki tych charakterów.
PEACE

Edit Karwan89: Lipa, fotek nie będzie, bo mi się nie chce kom podłączyć do kompa:( Może kiedy indziej dodam:)

*Napisane Jul 29, 2006, 11:14 am Ostatnio edytowane Jul 29, 2006, 6:04 pm przez Karwan89
RDSRDS

RDSRDS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RDSRDS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To sie napisaliscie ale czy to mialo sens?
Nie!!!
Bo chlopiec majacy 12,13,14,15lat nie jest ambitny zeby sam odkrecic flama...
To jak zobaczy post ktory zawiera tyle literek co te wasze to stwierdzi ze niema czasu tyle zeby to przeczytac ... i nie dotrze do niego ten przekaz... a szkoda!
Wiec niema co tlumaczyc...!
Bo to i tak nie ma sensu...
Jak rodzice nie naucza to obcy tym bardziej...!
To jest walka z wiatrakami(toy-mi) :stare:

*Napisane Jul 29, 2006, 12:14 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla dzefreja graffiti ginie bo biedak zasklepił się w tym szczeniackim forum i się tylko bulwersuje :P

jaki ten świat jezt złyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy! :hmm:

Kochanie ...może zamiast rozpatrywać coś na co nie masz wpływu (np. ja sie juz dawno z tym pogodziłam...) kupisz montane ...pójdziesz odreagować...
Bo biorąc pod uwage fakt, że ja mam 11 lat i nie wiem jak się martker odkręca, a będe takich grafficiarzem kiedyś że kurde elo rap ganksta to ...
to nie wiem czy śmiać się czy też płakać :P

nie komentuje tego tematu.

Napisane Jul 29, 2006, 12:33 pm
ddjd

ddjd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddjd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zgodze sie z dzefrejem, ma on racje. TOYE wypowiadają sie na temat pomocy a forumowicze na nich leją. typu: "z kim malujecie" większość odpowiedziała z  BAbcią, z mamą po huj tak piszecie ?? chce malowac niech maluje ale musi miec o tym pojęcie. Też już mnie to wkurza chłopak p[rosi o pomoc a wy mu nie pomagacie...

Napisane Jul 29, 2006, 3:49 pm
drzefrej

drzefrej

Member
Wyświetl posty

wRiTer_Ka powiedział(a):
Dla dzefreja graffiti ginie bo biedak zasklepił się w tym szczeniackim forum i się tylko bulwersuje :P

jaki ten świat jezt złyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy! :hmm:

Kochanie ...może zamiast rozpatrywać coś na co nie masz wpływu (np. ja sie juz dawno z tym pogodziłam...) kupisz montane ...pójdziesz odreagować...
Bo biorąc pod uwage fakt, że ja mam 11 lat i nie wiem jak się martker odkręca, a będe takich grafficiarzem kiedyś że kurde elo rap ganksta to ...
to nie wiem czy śmiać się czy też płakać :P

nie komentuje tego tematu.

taaaak... zasklepilem sie i swiata poza nim nie widze... nic nie robie... moj wklad w graffiti jest zerowy... odpowiem krotko...  www.abovethegrey.com... ssij... za rok druga edycja... w tym roku jeszcze jam street artowy... i najprawdopodobniej album street artowy tez bedzie w tym roku, a jak nie to w przyszlym... a wszystko dlatego, ze siedze w domu przed komputerem i wale na forum post za postem... odbij dziewczynko...

aha... jeszcze jedno... catchme padlo... flixy padlo... grafwizje padaja... bd sie konczy... reasumujac... graffiti pada...

Napisane Jul 29, 2006, 4:29 pm Ostatnio edytowane Jul 29, 2006, 4:39 pm przez drzefrej
Kropas2

Kropas2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kropas2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no nie zupełnie graffiti ale grafficiarze... a raczej Ci którzy zaczynają tak zwwaną ,,przygode z graffiti" która zaczyna się słomianym zapałem a potem jest tylko wspomnieniem i tojowymi kupami na murach...
Kiedyś ludzie mieli inną mentalność... ziomki podchodziły inaczej do graffiti ,jarali sie każdą pracą ,każdym projektem i to było coś... dziś często Ci którzy najbardziej się chwalą że jak oni to nie malują i są Elo KuL ,mają na koncie jedną KUPE i wypowiadają się o czymś o czym nie mają pojęcia...
Zresztą niech mówią tutaj co chcą mnie to szczerze WALI ,jedyne czym się przejmuje to to żeby mi nigdy nei zabrakło sił i motywacji żeby malować i żeby nie zejść na samo dno...
TYLE
Rada : WALIĆ DZIECIUCHY TOY'Uchy forumowe ziomki.... walić TO

Napisane Jul 29, 2006, 4:46 pm
ZEcrew

ZEcrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ZEcrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeszcze troche i będą wrzucać tylko:
dzieciak z dzieciakiem obaj z Deco lakiem....
a Potem będą sie jarac pół roku czego to oni nie zrobili a ludzie szanowani w środowiQ graFFiti gdy to zobaczą poprostu im sie odechce malowania bo przez takich graffiti traci na wartosci bo każdy który widzi tojową kupe coraz bardziej uwaza ze sztuka jaką jest graffiti to czysty wandalizm !! Jjebac tojuchy i tępić bahorów !!
PEACE
!!
:mad:

Napisane Jul 29, 2006, 5:29 pm Ostatnio edytowane Jul 29, 2006, 5:29 pm przez ZEcrew
efente

efente

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to efente zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no jezeli chodzi o Polske to z pismami czy serwisami o tematyce graffiti jest cieniutko... zeby zobaczyc blachy z Polski trzeba wchodzic na eyegasm, a i tak to co tam zamieszczaja bylo juz setki razy. w Slizgu juz dawno to mocno kuleje. powstal tojowy backjump, ktory mial niby byc czyms konkretnym. ale chuj z tym ze catchme padlo i grafwizje czy bd sie zeszmacilo. graffiti nie zginie dopoki beda ci ktorzy to naprawde czuja.

Napisane Jul 29, 2006, 5:31 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

graffiti ma się w sobie a nie w serwisach czy gazetach...

co to kwesti 'ginie'- to powinni chyba tacy jak Ty
z takich boskim podejściem :hmm:

Napisane Jul 29, 2006, 6:42 pm
drzefrej

drzefrej

Member
Wyświetl posty

wszystkiego bym sie spodziewal po Tobie skarbie ale nie zyczenia smierci... graffiti ma sie w sobie, ale gazety, serwisy pomagaja zobaczyc co sie dzieje na swiecie... w jakim to kierunku zmierza... a podejscie mam jak najbardziej boskie... podejscie by zrobic cos na duza skale, dla innych... buahaha... graffiti ma sie w sobie nie w serwisach... np slawetne 3f ktore jakby nie patrzec tez jest serwisem... masz w sobie graffiti czy w serwisie? myslisz o tworzeniu na plaszczyznie ktorej nie jestes w stanie sobie wyobrazic ani dosiegnac... ale masz plusa za ambicje... ambitna dzioucha z Ciebie... tyle ze na ambicjach sie konczy...

Napisane Jul 29, 2006, 6:57 pm
vr0na

vr0na

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to vr0na zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

K***** (||-07-2006 ||:||)

ale jestem ciekaw czy 1 wrzut bedzie w chuj chujowy"D
_________

a do szkicu jaka

koncowke
________

wime ale z pucha to mam takie oswojenie ze

tagowac sie umei i to dobrze juz

i szybko ahahaha

a na akcje

to projekt robi sobie tlyko opwkim nie

zeby byl jak najprostszy

tlyko szkic

nie kolorowac te tego nie

a jak nie umie malowa na scianie

to zrobic srebro nie

Ja (||-07-2006 ||:||)

?

na 1 raz

no jak bede mial robixcc 1 prace w zyciu to zrobic srebro bo najprostsze
_________
zapytalam wkoncu inteligenta czemu chce malować itd:
K*****(||-07-2006 ||:||)

bo chcialbym zeby ktos widzial

moja prace

najlepij jakis writer

i powiedzial o zrobil kawal dobrej roboty

i zeby miec potem taki cos ze stoisz obok swojej pracy a ktos mowi ale zajebiste ten koles co to zrobil ma zdolnosci cos wtym stylu

nie komentujcie, nie ma po co. ocenzurowałam ksywe, zeby elo toyuchowi sie krzywda nie stala.
Panie, widzisz i nie grzmisz?!

Edit wRiTer_Ka:
hyy ???????????????

Napisane Jul 29, 2006, 7:41 pm Ostatnio edytowane Jul 29, 2006, 8:53 pm przez wRiTer_Ka
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja