Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » graffiti ginie?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
graffiti ginie?
drzefrej

drzefrej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drzefrej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie nudzi sie wam tojuchy? siedzicie i komentujecie siebie nawzajem cytujac, smiejac sie i powtarzajac drzezzi... ludzie ktorzy zaczynaja, pokazuja, ze nie potrafia myslec pytajac o to jak zaczac, jakie markery wybrac, jak je odkrecac, czym malowac, czym markery napelniac... jakby troche pomysleli to by sprawy sami rozwiazali, ale tego nie robia zadajac pytania i liczac, ze ktos za nich to zrobi... poziom graffiti wyznacza wiek i wzrost malujacych? dzieciaki po 13-14 lat, malujace w dzien, na przypal, zaliczajace przypal za przypalem... wypowiadaja sie na forum dzieciaki, a osoby dluzej siedzace nie... dlaczego... moze dlatego, ze poprostu maluja nie robiac sztucznej otoczki wokol siebie... dzieciak bez stylu musi nadrabiac gadka w czasie gdy inni maluja i sraja na forumy bo to nic nie wnosi do zycia... forum ginie, graffiti ginie, bo niemyslace dzieciaki sie biora za cos za co nie powinny... zamiast siedziec na necie usiadzcie dluzej przy kartce i zrobcie pozadny projekt, bez wzorowania sie na gazetach i mierzac sily na zamiary... idzcie na jakas opuszczona hale... dajcie sobie czas na prace... podnoscie poziom... dlaczego tojuchy nie myslicie? jeszcze troche i z forum graffiti stanie sie tak jak z projektami... nie bedzie nic soba przedstawiac wiec pojdzie do zamkniecia... jesli moderatorzy uznaja moja wypowiedz za bezsensowna to temat jest do usuniecia... jesli uznaja, ze zostaje bo ma potencjal to pewnie gnoje nic sobie z tego nie zrobicie, bo kazdy z was ma wyj,ebane ego i uzna, ze to sie jego nie tyczy i dalej bedzie szukac kolegow w internecie plotkujac o go.wnie... bierzcie i jedzcie z tego wszyscy... amen

Napisane Jul 28, 2006, 10:33 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

drzefrej powiedział(a):
wszystkiego bym sie spodziewal po Tobie skarbie ale nie zyczenia smierci... graffiti ma sie w sobie, ale gazety, serwisy pomagaja zobaczyc co sie dzieje na swiecie... w jakim to kierunku zmierza... a podejscie mam jak najbardziej boskie... podejscie by zrobic cos na duza skale, dla innych... buahaha... graffiti ma sie w sobie nie w serwisach... np slawetne 3f ktore jakby nie patrzec tez jest serwisem... masz w sobie graffiti czy w serwisie? myslisz o tworzeniu na plaszczyznie ktorej nie jestes w stanie sobie wyobrazic ani dosiegnac... ale masz plusa za ambicje... ambitna dzioucha z Ciebie... tyle ze na ambicjach sie konczy...

zacytuje to co wrzucał dean (pozdro zią. ;*)

KIM TY JESTEŚ BY OCENIAĆ MNIE ????

co za ...y.

Napisane Jul 29, 2006, 8:54 pm
drzefrej

drzefrej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drzefrej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

i widzisz tu jest Twoj problem... zle znosisz jakakolwiek krytyke... a jestem czlowiekiem jak kazdy inny... i oceniam jak kazdy inny

Napisane Jul 29, 2006, 9:40 pm
szark

szark

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szark zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

WSZYSTKO SIE KIEDYS MUSI (SKUR)WIĆ

Napisane Jul 29, 2006, 11:11 pm
Kropas2

Kropas2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kropas2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szark powiedział(a):
WSZYSTKO SIE KIEDYS MUSI (SKUR)WIĆ

Ja się nigdy nie skur.wie jak i ,moje graffiti i zajawka do tego... jeżeli będzie więcej ludzi z takim podejściem ta kultura nie zginie... wystarczy zebyśmy to czuli
Pozatym robie to dla siebie a nie dla dzieciaków żeby stały obok mojego wrzuta i mówiły że dobre... ich opinia mnie nie obchodzi... robie to dla siebie i wyłącznie dla siebie... Nie ma sensu się o tym wypowiadać bo wszyscy Ci ,,KUMACI" wiedzą dawno o co biega... i z kąd się dowiedziałem ? z wykopalisk ? z forum ? z internetu ? NIE !!! to przyszło dzięki mnie i dzięki mnie będzie trwać puki starczy mi sił...

Napisane Jul 29, 2006, 11:27 pm
fiskus_01

fiskus_01

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fiskus_01 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

już miałem gotową wypowiedź, ale wbrew sobie jej nie zamieszczę...nie ma sensu pisać do 3-4 osób, które i tak widzą co się dzieje i rozumieją to dobrze...więc tylko krótkie aczkolwiek treściwe, do wszystkich planujących napisać coś na publicznym forum: "...pomyśl, jeśli potrafisz...", a dokończenie samo ciśnie się na usta: jeśli nie potrafisz, to siedź cicho! tyle ode mnie, pozdrawiam

Napisane Jul 30, 2006, 2:29 am
szark

szark

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szark zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

część elo neostradek kiedyś do czegoś dodjzie
będą starzy wyjadacze więc do aż tak drastycznych pojęć jak "graffiti ginie" bym sie nie posunęła,
aczkolwiek takie spalone fora jak to uczą dzieci, że można napisać jakiś temat z zapytaniem i wszyscy odpowiedzą i będzie pięknie bo bedzie umiał "przycisnąć szprej"
i to nie chodzi juz w ogóle o graffiti
a o wszelkie umiejętności
i wiecie co zanika?
SAMODZIELNOŚĆ

Napisane Jul 30, 2006, 9:16 am
efente

efente

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to efente zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wRiTer_Ka powiedział(a):

co za ...y.

a Ty kim jestes zeby oceniac tutaj kogokolwiek...? albo zyczyc smierci?

no tak... moderatorka ; o

Napisane Jul 30, 2006, 10:01 am Ostatnio edytowane Jul 30, 2006, 10:04 am przez efente
mati_tychy

mati_tychy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mati_tychy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

;/ ja sam ma 14 lat ale dla mnie graffiti to niejest tylko przelotna "przygoda". Pozdro dla prawdziwych graficiarzy, ktorzy kochaja to co robia a nie trobia tego tylko dla szpanu. POZDRO !
A co do poczatkujacych to ROBCIE NAJPIERW PROJEKTY NA KARTKACH A NIE OD RAZU NA SCIANE ! (niechodzi mi o kilka prokektow... musi byc ich seetki ;p)

Napisane Jul 30, 2006, 11:05 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

efente powiedział(a):
wRiTer_Ka powiedział(a):

co za ...y.

a Ty kim jestes zeby oceniac tutaj kogokolwiek...? albo zyczyc smierci?

no tak... moderatorka ; o

no ups.
Tylko mr. drzefrej wszechmogący ...zna mnie na wylot...uch no zapomniaaaałam.
BEKA [:

Napisane Jul 30, 2006, 11:30 am Ostatnio edytowane Jul 30, 2006, 11:30 am przez wRiTer_Ka
RDSRDS

RDSRDS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RDSRDS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HA HA HA!
czy mi sie zdaje czy nie?
czy znowu ! czy kolejny temat ! skaczy sie kłutnia?
bo na to sie zanosi:D:D:D
hihihi!!!
dalej nie przestawajcie ja to sobie poczytam i sie posmieje:D:D:D

:king:

*Napisane Jul 30, 2006, 12:58 pm
Cheese

Cheese

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cheese zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

efente powiedział(a):
daj sobie spokoj, to forum jest stracone, ja to wchodze tutaj zeby sie posmiac. dzieciaki ktore tu pisza jaraja sie fingerboardami i w ogole wszystkim na raz. za rok beda robic co innego wiec nie ma co sie wczuwac. w sumie to fajnie podsumowales, a wesli mnie roz*****l swoim postem.

mozliwe ze 2 raz sie z toba zgodze bo to prawda...dzefrej dobrze ze to podsumowal. ze ludize wala sie bawic w wakacje w fora i pytac o byle gowno zeby byc "yol elo 12 latek z forum...." wlasnie w wakacje powinno sie malowac jka najweiocej bo jest duzo roboty w okolo mozna  zarobic kase na puchy i wolny czas kory owinno sie poswiecac tlyko malowaniu a nie pisaniu bzdurnych teamtow na forum...zeby nabijac licznik i byc jka juz wspmnialme "yol elo"

Napisane Jul 30, 2006, 2:08 pm
slimbaq

slimbaq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slimbaq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mowicie o 12/13 latkach ktorzy uwazaja sie za Bog wie kogo mowia co im slina na jezyk przyniesie ja mam 16 lat i nadal uwazam sie za dziecko ktore mosi sie jeszcze w zyciu wiele nauczyc w wielu przypadkach sie myle jaram sie graffiti od niespelna pol roku puki co nie mysle o jakims nielegalu bo wiem ze potrzeba czasu prob a przedewszystkim wprawy moje prace do tej pory ogladalo najblizsze grono i chce aby tak zostalo... graffiti nie zginie ale tylko wtedy gdy mlode pokolenie przescignie starsze ale badzmi realistami...a co do samodzielnosci nie istnieje, niektorzy nie poradziliby sobie sami tydzien bez rodzicow w domu nie potrafia podstawowych czynnosci typu wypranie ciuchow a wy wymagacie od nich umiejetnego napelniania markerow itp....byc moze sie myle ale...

Napisane Jul 30, 2006, 2:50 pm
EIC

EIC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EIC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dam cos od siebie
Graffiti w Polsce, a konkretniej napisze o Wroclawiu, ma sie niezle, u nas sporo ekip maluje, wszedzie, doslownie, linie, roof top's itp. Nie jest zle
A to co pisza tojuchy... niech pisza i sie dowartosciuja, mam to gleboko w dupie, i zagladam tu zadko bo to forum dawno zeszlo na psy, przez spamerow i osoby ktore sie musza dowartosciowac bo malowac nie umia.
Popieram autora tematu...

Napisane Jul 30, 2006, 8:45 pm
RDSRDS

RDSRDS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RDSRDS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no to starczy moze zamkniecie temacik???

*Napisane Jul 30, 2006, 9:50 pm
szark

szark

Member
Wyświetl posty

RDSRDS powiedział(a):
no to starczy moze zamkniecie temacik???

co najlepszy jesteś w mieście że z koronką wyskakujesz?

Napisane Jul 31, 2006, 10:01 am
szark

szark

Member
Wyświetl posty

dzefrej poprostu chodźmy do mnie na blokersów i na piwo ...
nie ma co sie przejmować złem tego świata (:

Napisane Jul 31, 2006, 10:15 am
drzefrej

drzefrej

Member
Wyświetl posty

wpadaj do mnie na MIB'y... wodke mam... wez po drodze sok i paluszki... czy ja sie przejmuje?? buahaha... juz wole przemilczec i sie dobrze bawic niz stukac i sobie paluszki niszczyc... jeszcze mi sie na klawiaturze paznokiec zlamie i co wtedy...

Napisane Jul 31, 2006, 10:46 am
raftels

raftels

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to raftels zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie graffiti nigdy nie skonczy sie maluje juz długi czas i mam doświadnie o tym jeśli ktoś myśli że grafiti to jest strata czasu albo nudne to znaczy że niedocenia tej sztyki.

*Napisane Jul 31, 2006, 10:55 am
EIC

EIC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EIC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedys bedziesz miec rodzine i dzieci i 50 lat to juz nie bedziesz chyba chodzil na akcje  :P

Napisane Jul 31, 2006, 10:59 am
uho

uho

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to uho zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Robmy swoje a nie przejmujmy sie innymi. :cyclops:

*Napisane Jul 31, 2006, 11:51 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja