Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » graffiti ginie?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
graffiti ginie?
drzefrej

drzefrej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drzefrej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie nudzi sie wam tojuchy? siedzicie i komentujecie siebie nawzajem cytujac, smiejac sie i powtarzajac drzezzi... ludzie ktorzy zaczynaja, pokazuja, ze nie potrafia myslec pytajac o to jak zaczac, jakie markery wybrac, jak je odkrecac, czym malowac, czym markery napelniac... jakby troche pomysleli to by sprawy sami rozwiazali, ale tego nie robia zadajac pytania i liczac, ze ktos za nich to zrobi... poziom graffiti wyznacza wiek i wzrost malujacych? dzieciaki po 13-14 lat, malujace w dzien, na przypal, zaliczajace przypal za przypalem... wypowiadaja sie na forum dzieciaki, a osoby dluzej siedzace nie... dlaczego... moze dlatego, ze poprostu maluja nie robiac sztucznej otoczki wokol siebie... dzieciak bez stylu musi nadrabiac gadka w czasie gdy inni maluja i sraja na forumy bo to nic nie wnosi do zycia... forum ginie, graffiti ginie, bo niemyslace dzieciaki sie biora za cos za co nie powinny... zamiast siedziec na necie usiadzcie dluzej przy kartce i zrobcie pozadny projekt, bez wzorowania sie na gazetach i mierzac sily na zamiary... idzcie na jakas opuszczona hale... dajcie sobie czas na prace... podnoscie poziom... dlaczego tojuchy nie myslicie? jeszcze troche i z forum graffiti stanie sie tak jak z projektami... nie bedzie nic soba przedstawiac wiec pojdzie do zamkniecia... jesli moderatorzy uznaja moja wypowiedz za bezsensowna to temat jest do usuniecia... jesli uznaja, ze zostaje bo ma potencjal to pewnie gnoje nic sobie z tego nie zrobicie, bo kazdy z was ma wyj,ebane ego i uzna, ze to sie jego nie tyczy i dalej bedzie szukac kolegow w internecie plotkujac o go.wnie... bierzcie i jedzcie z tego wszyscy... amen

Napisane Jul 28, 2006, 10:33 pm
ORB

ORB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ORB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ludzie... ja juz napisałem swoje w tym temacie... ale napisze jeszcze raz.....
GRAFFITI NIE ZGINIE!!!!! skończcie ten temat... jak to mówią: o rzeczach oczywistych się nie dyskutuje..... !!!!!!!

Napisane Oct 1, 2006, 1:44 pm
desnoka

desnoka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to desnoka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak jak powiedział ORB graffiti nie ginie , ale to w jaką droge poszło dobre nie jest . Za dużo crossowania się i wrzucania na innych , kiedyś to wyglądało troche inaczej . MAKE GRAFFITI NOT WAR...

Napisane Oct 1, 2006, 3:52 pm
drzefrej

drzefrej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drzefrej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oessssuuu...

troche trudno wam to wszystko pojac co nie?... graffiti ginie bo zaczelo wchodzic, a raczej zaczelo sie wzerac w internet... mamy fotologi ktore coraz czesciej pokazuja graffiti, ludzie zamieszczaja tam zdjecia, bd od ponad 8 miechow nie wychodzi, portale o graffiti poumieraly... wy rozumiecie umieranie graffiti jako znikniecie ze scian... pffff... szpoko oko... graffiti na scianach nie zginie, ale zginie calkowicie opcja w ktorej liczy sie to zeby poruszac sie po miescie i dostrzegac nowe prace... bo siedzacy dzieciak przy komputerze widzi zdjecie na monitorze i rozkmini cala prace az sie zrobi nudna, a mijajac na miescie gdzies ta prace bedzie se myslal" a to to, widzialem na takim a takim portalu albo takim a nie innym fotologu, nudne..." to sie nazywa umieraniem graffiti...

i widze, orb, ze zle mnie zrozumiales i nie jest to jednak oczywiste...

Napisane Oct 1, 2006, 7:29 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

-Jechały trzy tramwaje :
Jeden w prawo, drugi w lewo ...a trzeci za nimi :w00t:

respekt dzefrej ..Ty to jesteś ziąąąą. !
szacun kolega jou. JOU.

graffiti staje sie komerchą- nie ma w nim już swieżości no porażka...
chyba zaczne grać w szachy czy coś bo to nie ma sensuuu );

Napisane Oct 1, 2006, 10:40 pm
azyl

azyl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to azyl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla ludzi ktorzy swoje informacje o graffiti czerpia z netu, tv, gazet itp graffiti moze ginie, dla tych co siedza w tym glebiej ta sztuka nie ginie

Napisane Oct 2, 2006, 12:41 am
drzefrej

drzefrej

Member
Wyświetl posty

wRiTer_Ka powiedział(a):
-Jechały trzy tramwaje :
Jeden w prawo, drugi w lewo ...a trzeci za nimi :w00t:

respekt dzefrej ..Ty to jesteś ziąąąą. !
szacun kolega jou. JOU.

graffiti staje sie komerchą- nie ma w nim już swieżości no porażka...
chyba zaczne grać w szachy czy coś bo to nie ma sensuuu );

o widze, ze grupies daja rade... kocham was... zapraszam na bekstejdrz, a autografy telefonicznie...

kazdy Ci powie, ze internet wypaczyl graffiti... masz kontakty to sie popytaj w innych miastach. tru gangsta 3f graffiti/rap przetrwa... Ty zarzucilas temat, ze to komercha, ja tak nie twierdze, ale w pewnym stopniu komercyjne jest robienie legali na zamowienie i nikomu to nie przeszkadza, bo sa puchy i jest kasa... komerchaaaaaaaAAAA!! tak, w takim razie ok polowy sceny mozemy uznac za komercyjna... łał... naprawde podziwiam Ciebie za poglady i ciagle patrzenie z jednego miejsca... joł małolata...

Napisane Oct 2, 2006, 11:27 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja wiem, wiem juz sie chwaliłes...

to czekaj na drugą edycje i skreślaj sobie w kalendarzu skarbie :kiss:

Na drugi raz poczytaj sobie to...

bo Ci sie przyda -MINUS.

Edit:

oojj..wracam sie bo zapomniałam dodać ''chłopczyku'' hehe :D

Napisane Oct 3, 2006, 6:12 am Ostatnio edytowane Oct 3, 2006, 6:15 am przez wRiTer_Ka
drzefrej

drzefrej

Member
Wyświetl posty

mmmminus? sie znaczy to ma byc ostrzezenie, bo zabrzmialo malo oficjalnie? podwazanie autorytetu wladcy? czy odbieganie od tematu? a moze bluzgi? hmmm... w tym momencie to juz pewnie bedzie podbiegalo pod offtop... czy moze roznica pogladow na forum?

Napisane Oct 3, 2006, 9:20 am
neckuno

neckuno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to neckuno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiem krótko.Trzeba by było toyuchom forumowiczom (poupie)rdalać łapy żeby nie mogli malować swoich słabych prac ani nie pisali nigdy więcej na forach!!Graffiti umiera,ale nie umrze póki prawdziwi gracze trzymają władzę na mieście i na yardach!Sam nie maluję już jakiś czas bo kasy nagle zaczęło brakować,ale poczułem że muszę powrócić i tworzyć swoje razem z innymi,żeby to nie umarło i żeby (p)ierdolić (z)ajebanych toyuchów z farbą z Polmozbytu robiących "grafy" i noszących szerokie spodnie.Ale kto robi swoje i robi to dobrze to Szacunek! Pozdrawiam Prawdziwych,Potępiam Fake`ów!Pamiętajcie o panelach,(j)ebać Buffing!Graffiti nigdy nie umrze! NeckUno1 HSCrew

Napisane Oct 3, 2006, 10:01 am
neckuno

neckuno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to neckuno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Swoją drogą,ciekawe ile toyuchów odezwało się na tym forum.Pomyślcie trochę "Nie potrafisz to nie pchaj się na afisz" Ode mnie tyle,ja wolę działać niż gadać! Peace 4 True Players!!

Napisane Oct 3, 2006, 10:05 am
neckuno

neckuno

Member
Wyświetl posty

Aha,jak ktoś będzie miał wolną chwilkę to niech wrzuci sobie kawałek o malowaniu,napisałem go jakieś 2 lata temu i może nie jest na full wypasie,ale dla mnie liczy się to że wszystko robię sam i nie jestem kserobojem!! \"Wizualny Terroryzm\"

Napisane Oct 3, 2006, 12:33 pm
me4891

me4891

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to me4891 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

za nie edytowanie postow 7 dni odpoczywasz od forum...

Edit W. :
:kiss:

Napisane Oct 3, 2006, 12:38 pm Ostatnio edytowane Oct 3, 2006, 8:44 pm przez wRiTer_Ka
dbc

dbc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dbc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Za takie teksty jak z tym markerem powinni odrazu usuwac z tej strony i blokowac tak zeby juz z wlasnego IP niewszedl na anda. Trzeba miec IQ na minusie zeby niewiedziec jak odkrecic markera!!!! To tak samo jak pytac sie rodzicow z ktorej strony chleba maja smarowac maslem!!!!!!!!!!

Wiem ze polacy sa niepowtarzalni ale dzieci nieprzesadzajcie. :rolleyes:

*Napisane Oct 7, 2006, 3:08 pm
come

come

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to come zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niewiem z czego ty robisz afere .... jest na tym forum i na calym anderze duzo doswiad czonych graficiazy i creW!  a to ze sa takie a nie inne tematy to juz trudno poprostu sa tez tacy co zaczynaja jak tak ne ciebie patrze to s e tak mysle QWA masz pretesje do kogos kto zaczyna i wogule a sam kiedys zaczynales masz jakis bunt do takich kolesi co maja po 13-14 lat umnie z podworka ziomki juz jak mialy 14 lat chodzily na kolejki na miasto wszedzie i zawsze to przynosilo zajebisty effect (ja zaczolem  jak mialem 9 lat i masz racje nie malowale tylko robilem projekty)  NO KRUTKO  KARZDY JEST INNY  ale popieram wypowiedz writer_ki :thinking:

*Napisane Oct 9, 2006, 7:16 am
dani997

dani997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dani997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niekturzy tylko kalaecza ta dziedzine i osmieszaja pawdziwe graffiti masz raje z tym ze powinli poćwiczyc na jakis starych ścianach na spokojnie poprawic styl a nie na odpier..l

Napisane Oct 10, 2006, 9:41 pm
Fubu

Fubu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fubu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

B) B)No jak to Graffiti Ginie,nieeeee Przecież w niektórych miastach Graffiti Dopiero się rozwija.....np u mnie :P :P

Napisane Nov 1, 2006, 1:01 pm
szymonand1

szymonand1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szymonand1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

masz racje graffiti ginie.pomimo ,ze nie zajmuje sie tym zauwazylem ze nagle cos jakby stanelo. nie widze juz idac do szkoly jakis fajnych wrzut na scianach , jezeli juz to jakies stare wyblakle robione przez typow co juz dawno sie tym nie zajmuja. mam nadzieje ze zmieni sie to wkrotce.ludzie cwiczcie swoje talenty i zamiast paru kresek zrobcie cos zarabistego, takie by idace kolo tego mochery stawaly i jaraly sie tym  :P

*Napisane Nov 1, 2006, 1:56 pm
Fubu

Fubu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fubu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A widzisz a gdzie chodzisz po ulicach jakiego miasta jeżeli moge spytac,ja chodze po moich i jest coraz więcej wrzutów....nawet legale ,są pozdro;] B) B) :P

Napisane Nov 3, 2006, 10:29 pm
Erat0

Erat0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Erat0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fubu powiedział(a):
A widzisz a gdzie chodzisz po ulicach jakiego miasta jeżeli moge spytac,ja chodze po moich i jest coraz więcej wrzutów....nawet legale ,są pozdro;] B) B) :P

no jaki Ty spostrzegawczy; brawa za oczy! :w00t:

weź kochany przeczytaj sobie temat i pierwszego posta bo coś czuje ze gadasz od rzeczy

Napisane Nov 3, 2006, 10:55 pm
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ginie, ale wsród tych co sie nim jarali jak to powiedział efente w jednym z pierwszym postów "na raz" .  serdeczny chuj im w oko. ci co malowali bo mieli i mają zajawke, bedą malowac dalej. proste.
pozdro

Napisane Nov 3, 2006, 11:56 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja