Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » graffiti ginie?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
graffiti ginie?
drzefrej

drzefrej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drzefrej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie nudzi sie wam tojuchy? siedzicie i komentujecie siebie nawzajem cytujac, smiejac sie i powtarzajac drzezzi... ludzie ktorzy zaczynaja, pokazuja, ze nie potrafia myslec pytajac o to jak zaczac, jakie markery wybrac, jak je odkrecac, czym malowac, czym markery napelniac... jakby troche pomysleli to by sprawy sami rozwiazali, ale tego nie robia zadajac pytania i liczac, ze ktos za nich to zrobi... poziom graffiti wyznacza wiek i wzrost malujacych? dzieciaki po 13-14 lat, malujace w dzien, na przypal, zaliczajace przypal za przypalem... wypowiadaja sie na forum dzieciaki, a osoby dluzej siedzace nie... dlaczego... moze dlatego, ze poprostu maluja nie robiac sztucznej otoczki wokol siebie... dzieciak bez stylu musi nadrabiac gadka w czasie gdy inni maluja i sraja na forumy bo to nic nie wnosi do zycia... forum ginie, graffiti ginie, bo niemyslace dzieciaki sie biora za cos za co nie powinny... zamiast siedziec na necie usiadzcie dluzej przy kartce i zrobcie pozadny projekt, bez wzorowania sie na gazetach i mierzac sily na zamiary... idzcie na jakas opuszczona hale... dajcie sobie czas na prace... podnoscie poziom... dlaczego tojuchy nie myslicie? jeszcze troche i z forum graffiti stanie sie tak jak z projektami... nie bedzie nic soba przedstawiac wiec pojdzie do zamkniecia... jesli moderatorzy uznaja moja wypowiedz za bezsensowna to temat jest do usuniecia... jesli uznaja, ze zostaje bo ma potencjal to pewnie gnoje nic sobie z tego nie zrobicie, bo kazdy z was ma wyj,ebane ego i uzna, ze to sie jego nie tyczy i dalej bedzie szukac kolegow w internecie plotkujac o go.wnie... bierzcie i jedzcie z tego wszyscy... amen

Napisane Jul 28, 2006, 10:33 pm
Fubu

Fubu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fubu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak To Nieczytam Postów i tematu!! :mad: :mad:tylko odpowiedziałem na poprzednią wypowiedz!w Czym problem.......a ogólnie już wypowiedziałem się co do graffiti czy ginie czy nie....napisałem jak jest u mnie w mieśćie,easy dogg!!hehe B) B)

Napisane Nov 4, 2006, 10:09 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

...Dobra
Graffiti może się spopularyzowało i za mało jest przykładów dobrych artów żeby ludzie to szalowali...
Ale jeśli ktoś coś robi/ reprezentuje/ wierzy w to kocha i stwierdza iż to ginie przez jakaś medialność czy mode to chyba troche sam jest wbrew sobie...
Bo jak malujesz dla siebie, a potem dopiero dla innych to jedyne co powinno tu zginąć to poczucie próźni w swoich postępowaniach...
''Jeszcze Art.y nie zgineły póki my żyjemy'' -i jeeeeebać jakieś dzieciaki, które chcę być fajne... oni nie mają z tym nic wspólnego, one się tego nie nauczą...tego nie da się nauczyć to trzeba znaleść...
żeby tak naprawde wiedzieć co to zajawa
...żeby się jarać tylko białą, pustą ścianą...
...żeby na zwykłych zniszonych murach widzieć na codzień powieszchnie, której się nie ogarnie, którą można okiełznać i nazwać imiennie...pokonać kolorem..oswoić...którą można poznać i zostawć na niej kawałek siebie...

To jest piękne...
...i to nigdy we mnie nie zginie.
i jeśli są ludzie, którzy więcej niż patrzą żeby widzieć...
zawsze tak będzie.
* i możesz mnie nie szanowac, możesz mówić że nie mam o tym pojęcia...i tak zdania nie zmienie... :hmm:

Zamiast patrzeć na innych patrz na siebie
-Czy w Tobie graffiti umarło?
..wyrosło z Ciebie i sie wypaliło?

...bo jeśli NIE to sam widzisz
...że to żyje dalej.

jou.

Napisane Nov 4, 2006, 2:37 pm Ostatnio edytowane Nov 4, 2006, 2:41 pm przez wRiTer_Ka
EIC

EIC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EIC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skończcie tę plontaninę... gówno już tu powiecie, każdy nabił po 2 posty łącznie ze mną i tylko się teraz można spinać bo wszystko zostało napisane... Pozdrawiam

Napisane Nov 4, 2006, 10:34 pm
GRINlisciu

GRINlisciu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRINlisciu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no to ja Ci romku powiem tak:

Czy zagineły takie epoki w sztuce jak klasycyzm, romantyzm czy każda inna ?
Oczywiście że nie
a dlaczego?
ponieważ mimo że oświecenie to 18 wiek to ludzie dalej tworzą w tym stylu chociaż oczywiście w mniejszym natężeniu. Napewno za jakiś bliżej nieokreślony czas wejdzie moda na inny rodzaj sztuki ale częsć ludzi będzie kontynuowała graffiti.
Tak samo jakby powiedzieć że kurwa rzeźby nie będą robione bo robiono je w antycznej grecji tak dawno temu ze o je ba ne a rzeźba przetrwała i tak samo każda inna dziedzina która ostro sie jarali ludzie dawno żyjący.
Tamte dziedziny były w pewnym okresie na szczycie a jak moda sie zmieniała to one nie znikneły tylko mniej osób sie tym jarało.
Myśle ze z graffiti będzie to samo.
Amen.

Napisane Nov 5, 2006, 1:04 pm
RubeNonE

RubeNonE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RubeNonE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem graffiti nigdy nie zginie!!
Dajac przyklad mlode crew zastepuje stare...
Walka z palami ,zawsze duzo ludzi przyciaga...  :P :P
pzdr. 4 all  :cyclops:

Napisane Nov 5, 2006, 11:30 pm
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RubeNonE powiedział(a):
Moim zdaniem graffiti nigdy nie zginie!!
Dajac przyklad mlode crew zastepuje stare...
Walka z palami ,zawsze duzo ludzi przyciaga...  :P :P
pzdr. 4 all  :cyclops:

tu nie chodzi o walke z pałami, do u know ?!  tu chodzi o prawdziwa zajawke, a ty ziomus postrzegając to tylko jako walka z pałami to zajdziesz w CHUJAAAAA daleko. ;]
tyle ode mnie
pozdro

Napisane Nov 7, 2006, 8:51 pm
klocek1

klocek1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to klocek1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cóż rzec mogę na temat topicu ...

No text fajny, tylko jest jeden problem ....  Wszędzie gdzie jestem na jakimś forum, czy to o graffiti, czy o innych pozytywnych zajawkach, zawsze spotykam sięz grupką ludzi jeżdżącą po małolatach (12, 13, 14, 15 lat). Troszke mnie to w.kurwia muszę przyznać, bo nie wszystkie małolaty są takie cofnięte jak się wam wydaje. A co z 13-latkiem, który swojego pierwszego wrzuta zrobił na swoim domq i dopiero po 2 miesiącach dowiedział się, że zrobił white-style'a ? Są takie talenty, i nie możemy zapomnić, że w nich (czyt. nas :P ) jest teraz nadzieja graffiti w Polsce. Nie zawyżam poziomu graffiti w moim mieście (Kraków), ale też go nie zaniżam (tak bardzo :D żart). Ważne jest jednak to, żeby mieć zajawkę, bo cóż nam z tego, gdy zrobimy jakiegoś z.ajebistego wrzuta, a nie będzie z tego żadnej satysfakcji, bo zrobiliśmy to dla szpanu ? Żadnej niestety. Jednych jarają chociażby najprostsze rzeczy (czyt. dobry tag itd.), a innych te większe wyczyny (wrzut w jakimś hardcore'owym miejscu).

Jestem tu nowy, zaliczam się do małolatów, ale nie powiem ile mam lat, chcę to usłyszeć od was.

Dlatego zacytuję teraz motyw z www.krkpk.com - PO PROSTU TRENUJ ! (wbrew pozorom ten cytat tyczy się wszystkiego co robimy :D).

Pozdrowionka,
.:KioseK:. 

Napisane Nov 7, 2006, 9:50 pm
Roll

Roll

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Roll zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
A co z 13-latkiem, który swojego pierwszego wrzuta zrobił na swoim domq i dopiero po 2 miesiącach dowiedział się, że zrobił white-style'a ?

to jeszcze nic, co by bylo jakby sie dowiedzial ze zrobil WILD-style'a? to byla dopiero hardkorowa akcja grafffity!

Napisane Nov 8, 2006, 5:16 pm
sqlejciq14

sqlejciq14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sqlejciq14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

powiem jedno: to prawda

Edit Erat0: a ja powiem, ze malo kto przeczytal dzefreja i piszecie jakies pierdoły nie majace zadnego zwiazku z tematem, a sam temat wartosciowy. zamykam

*Napisane Nov 9, 2006, 1:56 pm Ostatnio edytowane Nov 9, 2006, 2:59 pm przez Erat0
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja