Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Jaki będzie świat? Do czego z...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jaki będzie świat? Do czego zmierza?, The Future
7Revol7

7Revol7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 7Revol7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak wam sie wydaje, jak będzie w przyszłości? Czy nadal USA będzie potęgą? Czy w Polsce nadal będzie źle? Czy wybuchnie III wojna światowa? A może czeka nas zagłada z naszych własnych rąk? Pytań do tego tematu może być sporo, a odpowiedzi również, więc zadawajcie i odpowiadajcie.

Ja odpowiem, jak mi się maluje świat tak za 20-30 lat

USA potęgą będzie raczej zawsze. Jak zawsze USA jest żądne forsy i nawet zapłaci śmiercią wielu ludzi, żeby dostac górę zielonych. Wydaje mi się, że w Ameryce Południowej wybuchnie rewolucja i zwycięży w co najmniej dwóch krajach (tak jak zapowiadał Che, partyzantka w Boliwii była tylko etapem). W Ameryce Południowej cały czas są ruchy partyzanckie, gdyby był taki ruch, co umiałby namówic lud do rewolucji i do zbrojnego buntu, to kraj by wszedł na dobrą drogę. Na drogę, gdzie amerykańscy kapitaliści nie wywłaszczają ich i nie wyzyskują jak juczne muły.
Jednak Ameryka będzie nadal próbować dobrać swoje tłuste palce do zbuntowanych krajów, nie da im spokoju (np. Kuba). O rewolucji wypowiem się na pewno jeszcze dużo, dużo więcej. Myśle, że w Polsce, dopóki będzie ostro rządził kapitalizm, to będzie źle, a nawet coraz gorzej, dopóki Polacy nie zrozumieją, że tak już nie może być to Polska popadnie w totalne gówno, raczej już wpadła. Politycy są bliżsi biznesmenom niż wodzom politycznym, jest wyzysk wielkich korporacji i grubych kapitalistów. Opowiem wam trochę faktów z mojego życia  :P a raczej z moich akcji politycznych. Jak rozwieszałem plakaty antykapitalistyczne z kolegą (Rastuchem), to podszedł do nas pewien stary człowiek, powiedzielismy, że to są  plakaty przeciw kapitalizmowi, a on na to
- przecierz sami chcieliście kapitalizm
7Revol7- nie nie chcieliśmy
- teraz to każdy mówi, że nie chciał
I odszedł...

Podać drugi przykład? Proszę bardzo

Jestem sam, rozwieszam plakaty po DDZ i dostrzegam mężczyznę i kobietę, podchodze do nich, daję im do przeczytania plakat. Mówią, że dużo racji tu jest i że szczerze nie lubią kapitalizmu. Mili państwo, rozmawiałem z nimi chyba z pół godziny o polityce.
Życzyli mi powodzenia w obaleniu kapitalizmu, dali kilka rad i poszedłem dalej wykonywać swój rewolucyjny cel. Wydaje mi się, że coraz więcej ludzi będzie otwierać oczy i buntować się przeciwko temu antyludzkiemu systemowi. W Polsce jest coraz więcej komunistów, pokazują to pochody pierwszo majowe.
Więc może...

Co do III wojny światowej, hmmm, wydaje mi się że nie wybuchnie (przynajmniej w granicy 20-30 lat), dla mnie wojna jest cały czas. Ludzie umierają dlatego, bo jakiś gruby koleś z fajką i cylindrem chce coraz wiecej.

Jak mówiła moja polonistka w podstawówce, człowiek ma destrukcyjny rodzaj inteligencji, wszystko niszczy, co napotka, a w końcu zniszczy siebie samego, w Matrixie było porównanie człowieka do bakterii. Ale przypuszczenie, że człowiek zniszczy planetę jest raczej wielce daleki i w najbliższych 200 latach raczej do tego nie dojdzie. Dobrą inteligencje mają delfiny

Napisane Jul 29, 2006, 3:19 pm
suchypg

suchypg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchypg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po co sie glowic nad tym co bedzie kiedys ?? czlowieku ,zyj terazniejszoscią !!

*Napisane Jul 29, 2006, 3:24 pm
ziomix

ziomix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

suchypg powiedział(a):

Zgdazam sie po co myslec po przyszlosci przeciez nigdy nie widomo co bedzie nastepnego dnia!!Czy wiesz, moze jutro bedize koniec swiata, tego nikt nie wie oprocz JEDNEJ OSOBY^^A moze bnedzie cupelnie inaczej niz napisales, moze na Ameryke jakies plugastwo czy cokolwiek nikt tego nie wie!! :thinking:

Napisane Jul 29, 2006, 8:13 pm
7Revol7

7Revol7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 7Revol7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chiodzi o to żeby poprzypuszczać co może być. Mozna także coś wywnioskować z faktów.

Napisane Jul 30, 2006, 10:30 am
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w przyszłosci będzie złoooooooooooooooooo !:devil:

Napisane Jul 30, 2006, 10:36 am
nof

nof

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nof zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

suchypg powiedział(a):
no racja. Ja tam proroków nie lubie. będzie jak ma byc.

Napisane Jul 30, 2006, 10:41 am
duncon15

duncon15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to duncon15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nof powiedział(a):
suchypg powiedział(a):

pozowle sobie uzyc cytatow:
"pomyslcie czasem o zyciu, bo latwo byc doroslym za hajs rodzicow"
"przeciez dziecka nie nakarmie kiedys wdychanym powietrzem"
kazdy mowi, ze nie mysli o tym co bedzi ekiedys, a pozniej czesto widac skutki pod monopolowym lub w parku...
i kto wtedy wychodzi na tym lepiej..??

Napisane Jul 30, 2006, 10:57 am
Pshemek00

Pshemek00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pshemek00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Świat zmierza do końca świata....a tak na serio to będzie coraż gorzej...dzieci w wieku 5 lat juz beda palić papierosy, pić itp.....

Napisane Jul 30, 2006, 11:02 am
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

duncon15 powiedział(a):
nof powiedział(a):
suchypg powiedział(a):

pozowle sobie uzyc cytatow:
"pomyslcie czasem o zyciu, bo latwo byc doroslym za hajs rodzicow"
"przeciez dziecka nie nakarmie kiedys wdychanym powietrzem"
kazdy mowi, ze nie mysli o tym co bedzi ekiedys, a pozniej czesto widac skutki pod monopolowym lub w parku...
i kto wtedy wychodzi na tym lepiej..??

zle mowisz. mi wlasnie wiele osob mowi "dlaczego nie idziesz sie zabawic? trzeba korzystac z zycia". a ja nie korzystam- nie pije, nie pale i nie laze na wielkie imprezy.

Napisane Jul 30, 2006, 11:06 am
duncon15

duncon15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to duncon15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla wielu napewno zle mowie, ale ja martwie si eo przyszlosc, co bedzie jak skoncze liceum? bede dalej sie uczyl? moze trafie do woja? moze nie dozyje do teg czasu? jesli bede mial rodzine to za cos bede musial ja utrzymac, albo niewiadomo co los jeszcze moze splatac... wiec ja martwie sie o to jak bedzie w przyszlosci, ale nie tak zeby tez nie pozwalac sobie zyc beztrosko teraz, i tak jak inni zyje cytatem carpe diem ale rowniez memento mori

Napisane Jul 30, 2006, 11:15 am
7Revol7

7Revol7

Member
Wyświetl posty

*****!!! Nie rozumiecie tematu! Nie każe wam mażyc co będzie w przyszłości tylko chce sie zapytac jak wam sie wydaje! Czy USA zaatakują Iran, czy w Polsce będzie coraz gorzej, czy...

Jeszcze raz. Nie każe wam życ przyszłością! Zyjcie teraźniejszościaa! Ale przypuszczenia mozna dawać! Np. są mistrzostwa świata w piłce nożnej, i  przypuszczasz, że wygra Brazylia, Argentyna itd. Tak samo jest z tym tematem! Po niektórych faktach można np. przypuścić, że USA zaatakuja Iran.

Napisane Jul 30, 2006, 11:16 am
7Revol7

7Revol7

Member
Wyświetl posty

Pshemek00 powiedział(a):
Świat zmierza do końca świata....a tak na serio to będzie coraż gorzej...dzieci w wieku 5 lat juz beda palić papierosy, pić itp.....

O takie wypowiedzi mi chodzi!!! Chyba pierwszy post na temat

Napisane Jul 30, 2006, 11:17 am Ostatnio edytowane Jul 30, 2006, 11:18 am przez 7Revol7
duncon15

duncon15

Member
Wyświetl posty

temat zrozumialem, ale chcialem podsunac rowniez inna jego interpretacje,
czy w Polsce bedzie jeszcze gorzej?  w Polsce jest tak zle, ze gorzej juz byc nie moze, moze byc juz tylko lepiej albo caly czas tak samo...(zart sytuacyjny:P) a tak na powaznie, wszystko zalezy od tego jak to bedzie sie toczyc, wiadomo, ze np wpolityce w sejmie, urzedach itd wszystko jest z gory ustalone, tak samo jak zminnicy poslow itd, wszystko zalezy od tego kto ich zastapi za np 10 lat, jacy beda ci ludzie, czy tak jak Bush beda proadzic do "pokoju":/ poprzez wojne...
zalezy komu wladza uderzy do glowy...

Napisane Jul 30, 2006, 11:21 am
7Revol7

7Revol7

Member
Wyświetl posty

duncon15 powiedział(a):
temat zrozumialem, ale chcialem podsunac rowniez inna jego interpretacje,
czy w Polsce bedzie jeszcze gorzej?  w Polsce jest tak zle, ze gorzej juz byc nie moze, moze byc juz tylko lepiej albo caly czas tak samo...(zart sytuacyjny:P) a tak na powaznie, wszystko zalezy od tego jak to bedzie sie toczyc, wiadomo, ze np wpolityce w sejmie, urzedach itd wszystko jest z gory ustalone, tak samo jak zminnicy poslow itd, wszystko zalezy od tego kto ich zastapi za np 10 lat, jacy beda ci ludzie, czy tak jak Bush beda proadzic do "pokoju":/ poprzez wojne...
zalezy komu wladza uderzy do glowy...
Kolejny post na temat!!!
Myśle podobnia jak ty, ale wydaje mi się że jest coraz gorzej!!! Ja uważam, że to przez kapitalizm. Politycy w polsce myślą tylko o władzy i pieniądzach np. Lepper, kiedys walczył przeciwko kapitalizmowi, ludzie mu ufali, blokował droge na rzecz protestu, a teraz jak dostał sie do czołówki to stał się liberałem (jest za kapitalizmem), morał z tego taki: Polityk będzie oszukiwał społeczeństwo jak tylko się da, bedzie mówił śliczne słówka, pieknie się uśmiechał, mówił że to dla Polski, a to gówno prawda, to tylko dla jego kieszeni. Śmieszy mnie że Samoobrona antykapitalistyczna partia, ma najbogatszych posłów w Polsce, widocznie tak jak Rydzyk znakomicie zwodzą.

Napisane Jul 30, 2006, 11:30 am
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

he he szczurzo mówiac mam to gdzies
jak dedne to moze sie wszystko walic
moim zdaniem bedzie coraz gorzej
jush jest zle a co bedzie za 50lat
wole o tym nie myslec
jak narazie mam zamiar wyjachac z kraju
do niemiec mam
znam kilku milionerów (serio)wiec na co czekac
jak skoncze studia odrazu pakuje sie w jedna walizke i wyjezdzam
z cała rodzina
mysle ze za 30lat wszyscy wykształceni i ci
posiadajacy troche zaradnosci wypupca z tego kraju
zostana politycy i najwieksi nieudacznicy

wiec dam wam rade
ociekajcie z tego kraju

politycy bede chcieli wyciagnac pieniadze od nich
a oni od polityków
ale wole o tym nie myslec
dam wam rade

Napisane Jul 30, 2006, 11:44 am
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

troche nie na temat sie rozpisałem

Napisane Jul 30, 2006, 11:46 am
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
Jaki bedzie swiat?

bedzie tak samo ch.ujowy
Cytuj:
Do czego zmierza?

do AutoDestrukcji

Napisane Jul 30, 2006, 12:27 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Guliwer powiedział(a):
Cytuj:
Jaki bedzie swiat?

bedzie tak samo ch.ujowy
Cytuj:
Do czego zmierza?

do AutoDestrukcji

jush jest ch.ujowy

tesh tak mysle z tą autodystrukcją

Napisane Jul 30, 2006, 12:33 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soad534 powiedział(a):
Guliwer powiedział(a):
Cytuj:
Jaki bedzie swiat?

bedzie tak samo ch.ujowy
Cytuj:
Do czego zmierza?

do AutoDestrukcji

jush jest ch.ujowy

tesh tak mysle z tą autodystrukcją

ale przecierz on napisał ze bedzie taki sam jak teraz to co piszesz ze "jush" jest ?

Napisane Jul 30, 2006, 12:35 pm Ostatnio edytowane Jul 30, 2006, 12:39 pm przez michal92
7Revol7

7Revol7

Member
Wyświetl posty

soad534 powiedział(a):
he he szczurzo mówiac mam to gdzies
jak dedne to moze sie wszystko walic
moim zdaniem bedzie coraz gorzej
jush jest zle a co bedzie za 50lat
wole o tym nie myslec
jak narazie mam zamiar wyjachac z kraju
do niemiec mam
znam kilku milionerów (serio)wiec na co czekac
jak skoncze studia odrazu pakuje sie w jedna walizke i wyjezdzam
z cała rodzina
mysle ze za 30lat wszyscy wykształceni i ci
posiadajacy troche zaradnosci wypupca z tego kraju
zostana politycy i najwieksi nieudacznicy

wiec dam wam rade
ociekajcie z tego kraju

politycy bede chcieli wyciagnac pieniadze od nich
a oni od polityków
ale wole o tym nie myslec
dam wam rade

Właśnie, wszyscy wykształceni ludzie emigruja za granice! Nie maja czego szukać w Polsce bo za prace dostają marne pieniądze. Ten kraj się rozpada, jest tylko jedno wyjście, zniszczyć kapitalizm...

Możemy tez podyskutować o sprawach światowych, np. co bedzie jak zabraknie ropy? Czy będzie wtedy jakieś inne paliwo? Słyszałem, że już coś wymyślili.

Napisane Jul 30, 2006, 5:44 pm Ostatnio edytowane Jul 30, 2006, 5:46 pm przez 7Revol7
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja