Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » dylemat (agresywne czy rekrea...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
dylemat (agresywne czy rekreacyjne) ?
krzyzyta

krzyzyta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzyzyta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:stare:zastanawiam się nad zakupem rolek. no i potrafie dobrze jezdzic na normalnych ale zastanawiam sie na agresywnymi. mam pytanie? czy one są odpowiednie dla dziewczyn? czy upadki 'bolą' i jakie byly Wasze najgoźniejsze? i czy trudno jest sie nauczyc trików? i które Waszym zdaniem jest lepiej kupic?

*Napisane Jul 30, 2006, 3:39 pm
KAPSiO

KAPSiO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KAPSiO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dla mnie  moim zdaniem lepiej jest kupic agresywne . trików szybko sie nauczysz np 180,skok z 3 schodków

pozdro!

Napisane Jul 30, 2006, 3:45 pm
sk8spinacz

sk8spinacz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8spinacz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zalezy co umiesz np 180 mozesz sie uczyc na tych rolkach co masz a jak juz umiesz takie tricki jak graby i takie inne to kup agresywne bo jak umiesz tylko jezdic to naucz sie skakac 180 i dopiero kup a upadki to zalerzy jak sie upadnie ale sa ochraniacze ;)

Napisane Jul 30, 2006, 9:05 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

głupie pytanie naprawde skoro siedzisz na tym portalu i piszesz w takim forum to mozesz byc pewny ze chodzi o jazdę agresywna a nie figurową nie?? ;)  więc powinnieneśzainwestować w agressive inline

Napisane Aug 1, 2006, 6:30 pm
CineczQ

CineczQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CineczQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ojojoj.... na tym forum ten temat jest troche nie pasujacy :D no ale dam odpowiedz.. ,,Agresywne" na agresywnych mozesz jezdzic po ulicach jak i skakac.. no chyba ze chcesz sie scigac na rolkach to wtedy juz inna sprawa.. ale ja proponuje agresywne
Pozdro

Napisane Aug 1, 2006, 9:00 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To od Ciebie zależy, co My mamy powiedzieć Ci jakie rolki, to ja powiem kup rower!
Zamykam.

Napisane Aug 1, 2006, 9:03 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja