Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » co dla was jest łatwiejsze no...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
co dla was jest łatwiejsze nolie shovit czy shovit
gumen7

gumen7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gumen7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie dużo prostrze jest nolie shovit niz normalnie a dla was ??????????? :cyclops:

Napisane Jul 30, 2006, 8:42 pm
kubas121

kubas121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubas121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie tez chociaz nizej wychodzi i czasem na dupe upadam :)

Napisane Jul 30, 2006, 8:48 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a dla mnie fakie shove-it:P:D normalnego nie potrafie zrobić:P na nollie nie próbowałem, bo nollie nie umiem:P

Napisane Jul 30, 2006, 8:59 pm
Krzyssk8

Krzyssk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzyssk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zależy jak robisz takie gówno ze sie tailem nie odbijasz to nolie

Napisane Jul 30, 2006, 9:01 pm
TeX

TeX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fakie Shove ita robie ale zwykły jest łatwieszy Popek :)

Napisane Jul 30, 2006, 9:06 pm
MatiKstaw

MatiKstaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MatiKstaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Napewno nollie shuvit bo ja tak zawsze przerzucam deskę na drógą stronę

Napisane Jul 30, 2006, 9:07 pm
lplukasz1

lplukasz1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lplukasz1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po pierwsze o jakiego shove- it'a chodzi pop shovt'a zrobię normalnie bez problemów a na nollie zrobię moze przez przypadek :P ale fs shove- it'a normalnie nie zrobię a na nollie lightowo.... ^^)  B)  :P

*Napisane Jul 30, 2006, 9:18 pm
damaster

damaster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to damaster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm z nollie łącze to z jakimis combosami a ze zwyklego shuvita to rzadziej . no i prędzej robilem z nollie niz normalnego, ale jeszcze wczesniej z fakie  ;)

Napisane Jul 30, 2006, 9:27 pm
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Krzyssk8 powiedział(a):
zależy jak robisz takie gówno ze sie tailem nie odbijasz to nolie

HAHA dokladnie

Napisane Jul 30, 2006, 9:27 pm Ostatnio edytowane Jul 30, 2006, 11:28 pm przez tomeckc
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlatwiej sie robi fakie pop shove-it.... Normalnie trudniej mi sie robi :P
A nollie shove-it dopiero sie ucze....

Napisane Jul 30, 2006, 11:19 pm
Miau

Miau

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miau zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

robie  popshovita, fakie popshovita, nollie popshovita i sw popshovita i nie sprawia mi to żadnej trudności

Napisane Jul 30, 2006, 11:22 pm
chusio

chusio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chusio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie obydwa sa łatwe!!! Ale łatwiejszy jest shovit bo go pierwszego zrobiłem a potem dopiero fakie i na koncu nollie!!!

Napisane Jul 31, 2006, 8:57 am
DeskaS

DeskaS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DeskaS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zdecydowanie nollie shove it...

Napisane Jul 31, 2006, 9:04 am
kkrzysiek

kkrzysiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kkrzysiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

każdy shove-it jest tak samo łatwy...

Napisane Jul 31, 2006, 9:12 am
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

shove-ity są łatwe... :D xD

Napisane Jul 31, 2006, 9:19 am
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kkrzysiek powiedział(a):
każdy shove-it jest tak samo łatwy...

ale dla masz normalny fs shove-it i fakie fs shove-it to czarna magia :) ( a na nollie i switch robie)

Napisane Jul 31, 2006, 10:42 am
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zwykły shov it i ewentualnie na fakie

Napisane Jul 31, 2006, 2:36 pm
AAJ

AAJ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AAJ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zdecydowanie nollie shove it

Napisane Jul 31, 2006, 2:36 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dlamnie wszystkie tak samo shove-ity sa proste

Napisane Jul 31, 2006, 2:46 pm
PawliQs

PawliQs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PawliQs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja się nauczyłem najpierw Fakie FS Shove-ita, potem fakie FS Pop shove-ita, później FS Shove-ita...

teraz będę się uczył FS Pop shove-ita...

Dziwny ten mój post...
Pozdrawiam

Napisane Jul 31, 2006, 3:56 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja