Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprz皻 » 這篡ska maszynowe

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
這篡ska maszynowe , nie wiem czy by ten temat
Jacol1

Jacol1

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Jacol1 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

elo, macie jak捷 opinie o 這篡skach ze sklepow specjalizujacych sie w sprzedawaniu lozysk do maszyn np. rolniczych? czy te lozyska mog byc lepsze od lozysk, ktore produkuj firmy deskorolkowe?

Dodany

Napisane Jul 31, 2006, 11:10 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:12 am przez bydlak
soad534

soad534

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to soad534 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

szczurzo m闚i帷 w徠pie w to
my郵e ze bed jak abec1 no name
ale to moje zdanie
jak chcesz to kup jesli nikt i nie ma lub nie mia
nie s one chyba drogie

Napisane Jul 31, 2006, 11:18 pm
Jacol1

Jacol1

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Jacol1 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

s jakies czeskie 這zyska cx'y moze bed lepsze od jakiegos japonskiego albo chinskiego shita :P:P

Napisane Jul 31, 2006, 11:25 pm
theduke

theduke

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to theduke zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

608zz - abec5 - super lozyska jezdzilem na nich w zeszlym roku

Napisane Jul 31, 2006, 11:26 pm
tomo666

tomo666

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to tomo666 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Kiedys jezdzilem na takich ale wg.mnie sa slabe ;)

Napisane Aug 1, 2006, 9:40 am
mikisk8

mikisk8

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to mikisk8 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

υzyska maszynowe no sa nawet dobre kosztyja jakies 2 zl za sztuke ale sa bardzo dobre ja kiedys sobie kupilem ze sklepu 1 sztuke za 10z najdroszsze jakie bylo jakiejs w這skiej firmy pft czy jakos tak to pozostale lozyska ktore mialem abec to mi sie rozlecialy a to nadal trzymalo ogolnie polecamn

Napisane Aug 1, 2006, 9:42 am
twardy90

twardy90

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to twardy90 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

hahaha, to jest to samo co macie w pude趾ach firm skejtobrodwych, z tym ze sobie np. wyryje "element". jak 這篡sko mo瞠 by inne, takie s najlepsze i najsolidniejsze. najlepiej japoskie. elo

Napisane Aug 1, 2006, 10:25 am
AAJ

AAJ

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to AAJ zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Najlepsze sa te 這zyska ze skate shopu i koniec .  :)

Napisane Aug 1, 2006, 10:29 am
Karwan89

Karwan89

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

AAJ powiedzia(a):
Najlepsze sa te 這zyska ze skate shopu i koniec .  :)

Wida 瞠 siedzisz ju w sk8boardingu d逝go:P:P:P S tak samo dobre jak inne, nie ma r騜nicy, to jest tak jak z zapa趾iami, jedne s Ruch, a inne jakie ruskie dziwne, a pal si tak samo. I z cenami jest tak samo, czasami ta雟ze, a czasami tyle samo. Kiedy chcia貫m kupi 這篡ska takie, wygl康a造 super, bo jeszcze mia造 kolory:D Kole m闚i 瞠 kilka os鏏 kupuje je do decka i naprawde sobie chwal, ale jak wyliczy貫m, 瞠 wyniesie mnie to 80 z to sobie odpu軼i貫m:P:P

Napisane Aug 1, 2006, 10:37 am
Puniesher

Puniesher

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Puniesher zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

to jak oplaca sie kupic takie lozyska czy nie bo jak tak to ja tez sobie kupie ; p

Napisane Aug 3, 2006, 9:30 pm
witek32

witek32

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to witek32 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

twardy90 powiedzia(a):
hahaha, to jest to samo co macie w pude趾ach firm skejtobrodwych, z tym ze sobie np. wyryje "element". jak 這篡sko mo瞠 by inne, takie s najlepsze i najsolidniejsze. najlepiej japoskie. elo

popieram! sam teraz je盥ze na japonskich 這篡skach i lepiej mi sie je寮zi ni na tych ze skateshopu

Napisane Aug 4, 2006, 1:09 pm
radziklpm

radziklpm

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to radziklpm zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja mam takie, sa kozackie i tanie ;] mistrz

Napisane Aug 5, 2006, 9:10 am
Gregotto

Gregotto

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Gregotto zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Eh moim zdaniem to wszystko to samo te wszystkie elementy sa na sile ozdabiane (niektore) . Ja tam jak kupuje lozyska to jakies ze skate shopu raczej chcociaz maszynowe napewno podobnej jakosci  B)

Napisane Aug 5, 2006, 9:49 am
Kancio

Kancio

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Kancio zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Gregotto powiedzia(a):
Eh moim zdaniem to wszystko to samo te wszystkie elementy sa na sile ozdabiane (niektore) . Ja tam jak kupuje lozyska to jakies ze skate shopu raczej chcociaz maszynowe napewno podobnej jakosci  B)
lol..... ju na 這篡ska rzydzi kase i kombinowa犚o chyba tylko Polacy potrafi..... ale je郵i ju to kupujcie made by Poland bo podobno mamy jedne z czo這wych na 鈍iecie 這篡sk, przynajmniej mi tak powiedzia brat kt鏎y studiuje na wydziale kt鏎y si tam po cz窷ci tym zajmuje (in篡nieria jaka tam) pozdro  ^^)

Napisane Aug 5, 2006, 10:44 am
raftels

raftels

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to raftels zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

υ篡ska maszynowe s bardzo dobre ja mam w rowerze suport na 這篡skach maszynowych polecam je do deski !!!

Napisane Aug 6, 2006, 1:40 pm
Markes

Markes

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Markes zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja mam maszynowe abec 7 i powiem wam ze albo s ostro wolne albo trzeba je jeszcze rozje寮zi :D

Napisane Aug 15, 2006, 10:34 am
diablo16

diablo16

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to diablo16 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

przeciez te ze sklepow to jest to samo ... co z tego ze np flipa sa czerwone ... a te ze sklepu normalnego jakiegos z roznymi pierdolami sa koloru metalicznego ?? ... i tak tyle samo wytrzymaja przynajmniej  w moim przypadku tyle samo trzymaja :P

Napisane Aug 15, 2006, 10:53 am
krzynowek

krzynowek

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to krzynowek zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

na 這zyskach Mafii jest - " CX 605zz abec 7"
to sa normalne maszynowe lozyska tylko ze w opakowaniu Mafii,elementa lub innych firm...

Napisane Sep 30, 2006, 9:57 pm
Macho92

Macho92

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Macho92 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

POwinny by w porz康ku chyba :thinking:  To tak samo jak proszki do prania. Wiekszo嗆 jest produkowane w jednej fabryce tylko pakowane w inne opakowanie :thinking:

Napisane Sep 30, 2006, 11:52 pm
Lapa07

Lapa07

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Lapa07 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Nie wiem bo nie je寮zi貫m ale starszy chce mnie zaopatrzy t takie s tam po 60 gr sztuka.

EDIT :
S jak najbardziej kozackie. kupi貫m se takie przez neta u znajomego w sklepie z upustem i s zajefajne.Najlepsza alternatywa kiedy sie nie ma kasy na porz康ne 這篡ska. Sa nawet szybkie i wytrzyma貫 [ TEST CASE ]

Napisane Oct 1, 2006, 9:21 am Ostatnio edytowane Feb 3, 2007, 6:09 pm przez Lapa07
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja