Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » zrobiłem sobie eurollta...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
zrobiłem sobie eurollta..., kółko z metalu
fujitsu

fujitsu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fujitsu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zrobiłem coś w rodzaju eurollta

GIF:
http://img100.imageshack.us/img100/8483/eurolltnn7.gif

http://img221.imageshack.us/img221/7405/eurolltkb8.th.jpg

Napisane Aug 1, 2006, 1:30 pm Ostatnio edytowane Aug 1, 2006, 2:18 pm przez fujitsu
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

daj jakiejs lepszej jakosci bo tu nic nie widac ...

Napisane Aug 1, 2006, 1:33 pm
Hejniak

Hejniak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hejniak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mob powiedział(a):
daj jakiejs lepszej jakosci bo tu nic nie widac ...

dokladnie, albo daj foty...

Napisane Aug 1, 2006, 1:34 pm
Tritron

Tritron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tritron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wultanskaj powiedział(a):
Gówno na tym widać...

właśnie ale jak zrobiłeś:D

Napisane Aug 1, 2006, 1:38 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o ja ale fajne szkoda tylko ze nie widze

Napisane Aug 1, 2006, 1:45 pm
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mogles kilka fotek zrobic lepiej by bylo

Napisane Aug 1, 2006, 1:56 pm
fujitsu

fujitsu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fujitsu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

za 5 min. bedą fotki

EDIT:

http://img221.imageshack.us/img221/7405/eurolltkb8.th.jpg

Napisane Aug 1, 2006, 2:09 pm Ostatnio edytowane Aug 1, 2006, 2:19 pm przez fujitsu
Avar

Avar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Avar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ciekawe...tlyko sie zastanawiam-czy nie wpoinno byc tak,ze ta dziurka przez ktora bedzie rpzechodzic oska w jednym miejscu powinna byc o wiele szersza-inaczej nie smiesci sie glowka subokreta, by przykrecic  srubke :(

Napisane Aug 1, 2006, 2:19 pm
fujitsu

fujitsu

Member
Wyświetl posty

ale tam jest taka srednica tego otworu ze wchodzi kluczyk ;)

Napisane Aug 1, 2006, 2:23 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kółko giteś, powiedz jak i z czego zrobiłeś :excl: :)

Napisane Aug 1, 2006, 2:26 pm
fujitsu

fujitsu

Member
Wyświetl posty

wziąłem metalowy pręt uciąłem kawałem 5mm i napunktowałem na środku, ścisnąłem w imadle i wywierciłem dziurke 1,6mm a potem większym wiertłem tyle żeby zmieścił sie kluczyk (nie pamietam dokładnie ile mm) no i to tyle troche wyszlifowałem i koniec :)

Napisane Aug 1, 2006, 2:30 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a gdzie guma ?  :cyclops:

Napisane Aug 1, 2006, 2:38 pm
ziomix

ziomix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no to mamy kolejnego odkrywce w polskim fingerboardingu ;) pomysl ciekawy moze sprubuje cos wykonac ale watpie ze mi wyjdzie tak jak tobie, ale gratulacje!!

Napisane Aug 1, 2006, 2:49 pm
dimix

dimix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dimix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zdjec to ty nie potrafisz robic :P Jeszcze tylko guma i mozesz sprzedawac po cenie hurtowej ")

Napisane Aug 1, 2006, 3:04 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ziomix powiedział(a):
no to mamy kolejnego odkrywce w polskim fingerboardingu ;) pomysl ciekawy moze sprubuje cos wykonac ale watpie ze mi wyjdzie tak jak tobie, ale gratulacje!!

odkrywce hahaha LOL :w000t: człowieku zejdz na ziemie hahaa

Napisane Aug 1, 2006, 3:23 pm
ziomix

ziomix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
ziomix powiedział(a):

mozesz juz skonczyc i odwal sie ode mnie czlowieku!!A tak apropo to co ten post mial miec do tematu??Zamiast mowic o tych a la euroltach to znowu masz wonty do mnie!! :mad:

Napisane Aug 1, 2006, 3:33 pm
Przemo11

Przemo11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Przemo11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gume zrob z detki od roweru:D teraz to wymyslilem:D

Napisane Aug 1, 2006, 3:35 pm
m1xer

m1xer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to m1xer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gume mozesz zrobic jeszcze z tego od dlugopisu zeby sie nie wyslizgiwal, niedawno mialem krotkopis gdzie byla guma identycznego koloru jak ta guma z eurolltow

Napisane Aug 1, 2006, 3:37 pm
dimix

dimix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dimix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
ziomix powiedział(a):

wojtass ma racje

Napisane Aug 1, 2006, 3:49 pm
-Hakro-

-Hakro-

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to -Hakro- zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ktoś kto miał Eurollt w łapie mówi, że 'można owinąć dętką lub nałożyć wężyk z czegoś tam' jest dla mnie śmieszny.
To co jest na kółkach Eurollt nie wygląda / nie zachowuje się nawet jak gumopodobne tworzywo - wkońcu to koszulka termokurczliwa.. czy inne tam gówno

Jeśli owiniesz to dętką to zawsze zostanie Ci szpara pomiędzy jednym a drugim końcem, w dodatku ogólna estetyka i grubość 'powłoki' będzie zupełnie inna

kombinujcie sobie dalej..

Napisane Aug 1, 2006, 6:15 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja