Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Przyjazn miedzy chlopakiem a ...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Przyjazn miedzy chlopakiem a dziewczyna? , Istnieje czy nie?
slimbaq

slimbaq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slimbaq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ciekawa jestem co sadzicie na temat przyjazni miedzy chlopakiem a dziewczyna? Istnieje czy nie? (jesli temat byl to sory:))

Napisane Aug 1, 2006, 6:28 pm
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Istnieje ... ja sie przyjaznie z kolesiowa i nic niema miedzy nami oprocz przyjazni i jest spoko ;)

Napisane Aug 1, 2006, 7:27 pm
FastFinger

FastFinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FastFinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oczywiście, że istnieje^^ Ja mam dwie super przyjaciółki na ktorych moge zaaawsze polegac-powiem wiecej są nawet lepsze do pogadania niż niektorzy koledzy ^^) ^^) ^^)

*Napisane Aug 1, 2006, 7:30 pm
EwIIkA

EwIIkA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EwIIkA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wg mnie istnieje..sama mam przyjaciela od wielu lat....bawilismy sie w tej samej piaskownicy :P

Napisane Aug 1, 2006, 7:31 pm
gumen7

gumen7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gumen7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dziewczyna jest brzydka to przyjaźni istnieje:D

Napisane Aug 1, 2006, 7:50 pm
ziomix

ziomix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wg mnie tak jak i wg was istnieje mam wiele kumpel z ktorymi moge pogadac o wszystkim...tak jak FastFinger tez sie zgodze ze nieraz sa lepsze od kumpli:P

Napisane Aug 1, 2006, 7:54 pm
EwIIkA

EwIIkA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EwIIkA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ziomix powiedział(a):
Wg mnie tak jak i wg was istnieje mam wiele kumpel z ktorymi moge pogadac o wszystkim...tak jak FastFinger tez sie zgodze ze nieraz sa lepsze od kumpli:P
...a najlepszym przyjacielem dla kobiety jest facet :D laski są wredne i zazdrosne i w ogóle..a z facetem można pogadać...pośmiac się...poszydzić :D i w ogóle ;)

Napisane Aug 1, 2006, 7:57 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siedzę już trochę na tym forum a niektóre tematy wciąż wywołują u mnie zdziwienie i śmiech...

wracając do tematu, skoro istnieje przyjaźń pomiędzy człowiekiem i np. psem, kotem to dlaczego miałaby nie istnieć przyjażń między dwoma ludzmi odmiennej płci????

Napisane Aug 1, 2006, 8:06 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No, popieram przedmówców i uwazam , ze istnieje przyjazn miedzy mężczyzną a kobietą. Oczywiście, zdarza sie, że któraś z osób sie zakocha i wtedy bum, koniec... Albo zaczną szalec hormony i wylądują w łóżku...  :stare: Mimo tego, wierze, ze istnieje taka przyjazn i nie chce zeby kazdy moj kolega myslal ze jestesmy parą :rolleyes:
Bo chłopcy są spoko.

Napisane Aug 1, 2006, 8:10 pm
EwIIkA

EwIIkA

Member
Wyświetl posty

pitr powiedział(a):
siedzę już trochę na tym forum a niektóre tematy wciąż wywołują u mnie zdziwienie i śmiech...

wracając do tematu, skoro istnieje przyjaźń pomiędzy człowiekiem i np. psem, kotem to dlaczego miałaby nie istnieć przyjażń między dwoma ludzmi odmiennej płci????
bo bardzo często taka przyjaźń przeradza się w sympatie...jedno lub obustronną no i koniec przyjaźni a początek głębszego uczucia...a jak nie wyjdzie, to ciężko wrócić do pierwotnej przyjaźni....nie wiem czy się zgadzacie czy nie...to takie moje skromne zdanie :)

Napisane Aug 1, 2006, 8:12 pm
Tomek23

Tomek23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomek23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sam mam kolezanki i jest super (a wiec przyjazn jest na 100%) :rolleyes: :)

Napisane Aug 1, 2006, 8:13 pm
19MeLoN90

19MeLoN90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 19MeLoN90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gumen7 powiedział(a):

jest w tym troche prawdy ^^)albo nawet duzo przynajmniej  w moim przypadku  :Pkiedys sie podobala a teraz przyjazn :P

Napisane Aug 1, 2006, 8:18 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

EwIIkA powiedział(a):
pitr powiedział(a):

bo bardzo często taka przyjaźń przeradza się w sympatie...jedno lub obustronną no i koniec przyjaźni a początek głębszego uczucia...a jak nie wyjdzie, to ciężko wrócić do pierwotnej przyjaźni....nie wiem czy się zgadzacie czy nie...to takie moje skromne zdanie :)

no dobra ale zanim przerodzi się w sympatię to przez jakiś czas jest przyjaźnią czyli: PRZYJAŹŃ POMIĘDZY DZIEWCZYNĄ I CHŁOPAKIEM ISTNIEJE

Napisane Aug 1, 2006, 8:24 pm
Dopalacz

Dopalacz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dopalacz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja myśle,ze nie poniewaz wiadomo po co chlopak sie kreci kolo laski no chyba,ze sie znaja od czasow pieluchy ale roznie to bywa. nie wierze w to a jesli tak jest to nie chce wierzyc-dziwne takie dla mnie, moze dlategoz,e nie mialem takich "przyjaciolek"

Napisane Aug 1, 2006, 8:57 pm
gumen7

gumen7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gumen7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem jesli dziewka jest ładna to zprzyjaźni i tak wynikinie byzykanko  :cyclops:

Napisane Aug 1, 2006, 9:23 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gumen7 powiedział(a):

zycze ci z całego serca zebys miał zaje.bista, piekna kobiete ale tak głupia i poje.bana ze ci sie odechce takiego myslenia...

a przyjazn istnieje... ale jesli jest przyjazn to kiedys moze byc cos wiecej... nawet jesli wczesniej sie o tym tak nie myslało...

Napisane Aug 1, 2006, 9:23 pm Ostatnio edytowane Aug 1, 2006, 9:24 pm przez Guliwer
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oczywiscie ze istnieje ja mam przyjaciółke, lubie ja ale np chodzic bym z nia nie chcial  :P wiec istnieje przyjazn

Napisane Aug 1, 2006, 9:29 pm
5element

5element

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 5element zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze i jest ale ja w takie cos nie wierze,przynajmniej nigdy nie doswiadczylem.jak tylko zaczynam poznawac jakas laske lepiej,chce sie zaprzyjaznic,to zaczyna mi sie ona coraz bardziej podobac i zazwyczaj konczy sie to...zle,albo tez niezle,ale potem sa komplikacje...bo jak tu sie pryjaznic z kims z kim sie spalo???

Napisane Aug 1, 2006, 9:32 pm Ostatnio edytowane Aug 1, 2006, 9:33 pm przez 5element
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sam nie wiem....wydaje mi sie że z przyjaźni może wyniknąć miłość wiec chyba takowa prawdziwa przyjaźń nie istnieje...może być koleżeństwo i nic wiecej ;) ;)

Napisane Aug 1, 2006, 9:38 pm
raftels

raftels

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to raftels zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

IStnieje i to bardzo duża  :P

Napisane Aug 1, 2006, 9:39 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja