Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Najpierw PiS teraz Lipton Ice...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Najpierw PiS teraz Lipton Ice Tea!!
zabol93

zabol93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zabol93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ludzie niewiecie co sie dzieje?? czemu ciagle w telewizji wize deske... w pierw w reklemie PiS a tearz ice tea koles robi kickflipa... Ja p***E. LUDZIE ZACZNIJMY STRAJKOWAC!! Za jedna reklame w której jest skateboard powinnismy dostac po 50 zł :P!! :mad: :mad:

Napisane Aug 3, 2006, 8:51 pm
teamelement

teamelement

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to teamelement zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

i co przeszkadza Ci to ? po za tym ice tea jest dobre:) A i nie wskocz pod pociąg z tego powodu...

*Napisane Aug 3, 2006, 8:53 pm
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

i dobrze bo Ice Tea jest dobre, chociaż Pepsi od Nestea Coca-coli zgapiło, haha. ale fajnie że w tej reklamie chociaż, ale w PISIE to lipnie troche, elo

Napisane Aug 3, 2006, 8:54 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w reklami RBK też był gostek który jakiegoś flipa kręcił i co z tego? pis ssie, ice tea rlz, a rbk nie dla mnie :)  a przypominam sobier że jeszcze był gostek na reklamie parti zielonych czy cuś który robił 180 i wrzycał plastikowom butelke to pojemnika :) pozdr :)

Napisane Aug 3, 2006, 8:59 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
Najpierw PiS teraz Lipton Ice Tea!!

Reklamy PiSu jeszcze nie widzialem w TV, a ice tea z 3 tygodnie temu B)
Chronologia sie komus porabala :P
A tak poza tym ta reklama bardzo mi sie podoba, jest spoko zrobiona... I nie zawiera podtekstow politycznych  ^^)

Napisane Aug 3, 2006, 9:00 pm
mikel1994

mikel1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikel1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dexter93 powiedział(a):
i dobrze bo Ice Tea jest dobre, chociaż Pepsi od Nestea Coca-coli zgapiło, haha. ale fajnie że w tej reklamie chociaż, ale w PISIE to lipnie troche, elo

nie wiem czy wiesz ale pepsi jest produkowane przez Coca-Cole

Napisane Aug 3, 2006, 9:03 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mikel1994 powiedział(a):
dexter93 powiedział(a):

lol!! hahahah chyba Ci sie popierdzieliło siem.... sprite jest produkowany przez coca-cole a pepsi jest odzielną, konkurencyjną  firmą.

Napisane Aug 3, 2006, 9:04 pm
dimix

dimix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dimix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dexter93 powiedział(a):

ice tea byla szybciej na rynku niz nestea

Napisane Aug 3, 2006, 9:08 pm
teamelement

teamelement

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to teamelement zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kancio powiedział(a):
mikel1994 powiedział(a):
dexter93 powiedział(a):

lol!! hahahah chyba Ci sie popierdzieliło siem.... sprite jest produkowany przez coca-cole a pepsi jest odzielną, konkurencyjną  firmą.

ale ice tea lipton jest przez coca cole robione...

Napisane Aug 3, 2006, 9:08 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe najpierw bylo w Ice Tea i to juz dawno a potem dopiero w reklamie PiS'u
A tak wogole przeszkadza ci to cos, wogole rozumiesz sens tej reklamy?

Napisane Aug 3, 2006, 9:16 pm
tomo666

tomo666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomo666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ice tea wymiata , ja deskorolke widizlem tez w reklamie Reeboka

Napisane Aug 3, 2006, 9:24 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zabol93 powiedział(a):
Za jedna reklame w której jest skateboard powinnismy dostac po 50 zł :P!! :mad: :mad:

Skateboarding to Twoja własność żeby Ci płacić? Bardzo dobrze, że trafia do mediów pod różną postacią - może w końcu chore stereotypy "chuligana z deską pod pachą" znikną w mentalności ludzi starszych... wrzuć na luz chłopie :)

Napisane Aug 3, 2006, 9:29 pm
zabol93

zabol93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zabol93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale sie zrobiło zamieszanie z tym co jakas firma produkuje  :P :P A co myslicie o tym zebym pogadał z siostra która jest dziennikarka w Gazecie wyborczej zeby pogadała (pow.) z redaktorem i moze zamiescili by reklama " Deskorolka to nie przestępstwo!!" ?? co wy na to?

Napisane Aug 3, 2006, 9:33 pm
kuki

kuki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zabol93 powiedział(a):
Ale sie zrobiło zamieszanie z tym co jakas firma produkuje  :P :P A co myslicie o tym zebym pogadał z siostra która jest dziennikarka w Gazecie wyborczej zeby pogadała (pow.) z redaktorem i moze zamiescili by reklama " Deskorolka to nie przestępstwo!!" ?? co wy na to?
ooo to jest dobre... pogadaj z siostrą! hehe....  :P

Napisane Aug 3, 2006, 9:48 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tomo666 powiedział(a):
ice tea wymiata , ja deskorolke widizlem tez w reklamie Reeboka

bo reebok jest producentem czy tam kimśtam DGK :) to daltego o ile sie nie myle na tej reklamnie jest STEVE WILLIAMS

ICE TEA było wsześniej i jest to reklama dość ogólna...gość skleja kicka i po nim koles w piłke gra...pozniej skaczą jakies dziecioki  :PP Ja obowiązkowo ICE TEA LUB NESTEA LEMON na deche :PP

co do reklamy PiSu...jest zeby przyciągnąc zwolenników itp...SKEJBORDING się robi coraz bardziej popularny i ludzie to wyczaili...i wabią na to ludzi ;/ hmmm ja jestem raczej zwollenikiem metody PURE SKATEBOARDING i zeby nie mieszali ludzie którzy nie maja z tym nic wspólnego. Takie moje zdanie. ELo

Napisane Aug 3, 2006, 9:55 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no..........iiiiiiiiiiii......."dobżę"

Napisane Aug 3, 2006, 10:06 pm Ostatnio edytowane Jan 5, 2008, 11:40 pm przez soad534
Macho92

Macho92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Macho92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi to nie przeszkadza. poza tym deska dzięki temu jest promowana i może dzięki czemus takiemu wten sport bedzie szbcij ewoulował w Polsce.

SOAD

Napisane Aug 4, 2006, 1:02 am
rachoolak

rachoolak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rachoolak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ice tea ... bardzo ladne ujecie i pokazanie deskorolki nie wiem do czego sie przyczepiacie...

PIS... dobra bez komentarza gowno gowno gowno

Napisane Aug 4, 2006, 8:34 am
edzio

edzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co do reklamy ice tea nic nie mam ale co do rejklamy pisu mam miesznae uczucia bo w jakis sposob promoje ona deske ale niestesty jest tak tylko w reklamie, a dosc czesto jest tak ze policja i straz miejska nie sa przychylne skateboardingowi w polsce.

Napisane Aug 4, 2006, 9:49 am
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

edzio powiedział(a):
co do reklamy ice tea nic nie mam ale co do rejklamy pisu mam miesznae uczucia bo w jakis sposob promoje ona deske ale niestesty jest tak tylko w reklamie, a dosc czesto jest tak ze policja i straz miejska nie sa przychylne skateboardingowi w polsce.
heh a co byśchciał? jakby jakiś miejski albo pies podszedł do mnie i wywalił text :"a może troszeczkę wosku żeby lepiej się grindowało?" to bym pomyślałże jest nienormalny i uciekł z domu bez klamek :P

Napisane Aug 4, 2006, 10:04 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja