Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Deskorolka w Klipach

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Deskorolka w Klipach, Co o tym sadzicie ??
tomo666

tomo666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomo666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ostanio ogladajac MTV zauwazylem , ze deskorolka coraz czesciej pojawia sie w teledyskach ,  jednak tylko hip-hopowych czy rapowych - jeden ciul.
Widzialem na teledysku Tedego gosc robil sekwe i jakis tam Lupe Fiasco mial piosenke gdzie przez caly teledysk jezdza na deskach.
Mi osobiscie to nie przeszkadza ale wydaje mi sie ze jesli deska bedzie wystepowac tylko w klipach hip-hopowych czy rapowych to kazdy deskarz bedzie postrzegany za hip-hopowca , juz i tak wiekszosc ludzi uwaza deskarzy za hip-hopow.A przeciez nie wszyscy deskarze to hip hopowcy...
Tak wiec co o tym sadzicie ??

*Napisane Aug 3, 2006, 9:29 pm
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No.. mi to ze deskorolka w teledyskach nie przeszkadza, tylko wlasnie. Zaraz rap, i sie głębi ten stereotyp... W kazdym bądź razie, bede zawsze z deska na dobre i na złe.
Podsumowując, niby na to leje, ale szkoda że rap.

Napisane Aug 3, 2006, 9:34 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przeciez zawsze ludzie kojarzyli rap z dechą i bedą kojarzyc...

Tede deche miał w 2 klipach

"Jak Żyć"
"To jeszcze nie koniec"

połowa ludzi jezdzących na dechach nosi szerokie spodnie, bluzy z kapturem i słucha rapu ale tez niekoniecznie. ja ubieram się "na szeroko" ale słucham i rapu i rocka...
Moim zdaniem skejterzy z lat 92/93 wylansowali takie myślenie u osób które w dzisiejszych czasach są "Starsi" bo czy ktos kto ma 20-30 lat zwrócił wam uwage ze jezdzicie na desce? Mi się to nie zdarzyło ale zdarza się i to częsciej i nie tylko mnie ze osoby starsze zwaracją uwage nam "skejterom". Tak jest i cięzko bedzie to zmienic...Mnie to osobiscie nie przeszkadza.Niby deche wynalezli PUNKI ale to rap się przywiązał do deski.TAK BYŁO JEST I MOŻLIWE ŻE BEDZIE. Pozdrawiam

Napisane Aug 3, 2006, 9:43 pm
piottrekk11

piottrekk11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piottrekk11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tomo666 powiedział(a):
Mi osobiscie to nie przeszkadza ale wydaje mi sie ze jesli deska bedzie wystepowac tylko w klipach hip-hopowych czy rapowych to kazdy deskarz bedzie postrzegany za hip-hopowca , juz i tak wiekszosc ludzi uwaza deskarzy za hip-hopow.A przeciez nie wszyscy deskarze to hip hopowcy...

skate to co innego niż skater...ale ludzie tego nie odróżniają:/

Napisane Aug 3, 2006, 10:59 pm
Banan69

Banan69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Banan69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Alex_HuStLa powiedział(a):
Niby deche wynalezli PUNKI

DESKOROLKI NIE WYNALEZLI PUNKI TYLKO SERFERZY KTORZY W POGODE KIEDY NIE BYLO FAL CHCELI SMIGAC NA "TWARDEJ NAWIERZCHNI"

a wracajac do tematu..to prawda ze wielu ludzi kojarzy skateboardnig z kultura hip hop'owa ale uwazam ze nie slusznie..ale wlasnie ten poglad pogłebia sie przez teledyski,"u ciebie w miescie 2" takze byl urywek w ktorym jakis gosc smigal na desce.PEACE

Napisane Aug 3, 2006, 11:08 pm
howie

howie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to howie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi to nie przeszkadza bo TeDe wychował się wsumie na desce a Lupe Fiasco mozna napisać ,że oddaje hołd deskorolce (jak posłuchalibyście dobrze słów to wiedzielibyście) na której jeździł całe ,życie. A jeżeli chodzi o styl to spoko może nawet w utworze Metalica'i  albo mansona może jeździć Jamie Thomas albo TNT. Peace
P.S. te 2 kawałki Tede'go i Lupe Fiasco mam na odtwarzaczu i mi sie tam dobrze przy nich śmiga wiec polecam. No i jeszcze The Streets który uwielbiam i ubóstwiam...polecam

Napisane Aug 3, 2006, 11:52 pm
Rykus9

Rykus9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rykus9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tomo666 powiedział(a):

Ja osobibście nie słucham hip hopu i zgadzam sie ze nie wszyscy deskarze to hip hopowcy.Większość ludzi myli Skate z Skaterami:P
Co do teledysków ja przez przypadek trafilem na teledysk Avril Lavigne i tam widziałem gości jak na desce jezdzilii czy to jest hip hop:P

Napisane Aug 3, 2006, 11:57 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Banan69 powiedział(a):

DESKOROLKI NIE WYNALEZLI PUNKI TYLKO SERFERZY KTORZY W POGODE KIEDY NIE BYLO FAL CHCELI SMIGAC NA "TWARDEJ NAWIERZCHNI"

a wracajac do tematu..to prawda ze wielu ludzi kojarzy skateboardnig z kultura hip hop'owa ale uwazam ze nie slusznie..ale wlasnie ten poglad pogłebia sie przez teledyski,"u ciebie w miescie 2" takze byl urywek w ktorym jakis gosc smigal na desce.PEACE

którzy słuchali PUNK ROCKA...

Napisane Aug 4, 2006, 10:44 am
L0rdShad0w

L0rdShad0w

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to L0rdShad0w zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deska się rozwija w Polsce to dobrze  :rolleyes:

Napisane Aug 4, 2006, 10:49 am
360skates

360skates

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 360skates zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U tedego jaga robi 260 flipa i flipa na stylówie ;] a jest on tam za względu na tekst

Napisane Aug 4, 2006, 10:52 am
360skates

360skates

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 360skates zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Banan69 powiedział(a):

świerzaki w chuj.....
Na teledyskach punk rockowych sa też skaterzy, na teledyskach hip-hopowych sa skaterzy równierz
Wiąże sie to czasem z tekstem piosenki albo również z tym żę jakiś kurwa tede jeździł na desxce i wspomina sobie "za czasów deskorolek[...]wagarów pod campitolem...." to se wstawił Jage jak coś tam robni na desce aight ??????

Napisane Aug 4, 2006, 10:56 am
mlost

mlost

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mlost zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie tylo w hip-hopwych w punkowych tez ;P np. millencolin

Napisane Aug 4, 2006, 9:16 pm
FastFinger

FastFinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FastFinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tomo666 powiedział(a):

Mi osobiscie to nie przeszkadza

A mnie to po prostu baaardzo wkurza x/ ale nie tylko w Hip-Hopowych teledyskach jest pokazana deskorolka-w "Jesus Of Suburbia" Green Daya też jest-i bardzo dobrze, bo uparcie jestem przy tym że deskorolkę wymyśliły punki. ;)

*Napisane Aug 4, 2006, 9:22 pm
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To się staje naturalne. Ale cholera mnie bierze na myśl o stereotypie... Co prawda jestem już słuchaczem rapu od 2001r to bardzo nie lubię jak deskę kojarzą z rapem. Wiele osób nie ma o tym pojęcia, ale to smutna prawda...

Napisane Aug 4, 2006, 9:24 pm
chusio

chusio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chusio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Juz coraz czesciej widze deskorolke w reklamach jakis teledyskach!!!Poprostu deska staje sie coraz bardzie popularna!!!I tak ma byc :rolleyes:!!!

Napisane Aug 4, 2006, 9:39 pm
Banan69

Banan69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Banan69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

360skates powiedział(a):
Banan69 powiedział(a):

świerzaki w *****.....
Na teledyskach punk rockowych sa też skaterzy, na teledyskach hip-hopowych sa skaterzy równierz
Wiąże sie to czasem z tekstem piosenki albo również z tym żę jakiś ***** tede jeździł na desxce i wspomina sobie "za czasów deskorolek[...]wagarów pod campitolem...." to se wstawił Jage jak coś tam robni na desce aight ??????

"świerzaki w *****....." --- ( nie wiem o co ci z tym chodzilo tak to idiotycznie napisales ) a po drugie .. to co napisales kazdy wie i nie wiem po co cytowales mnie i alexa ? hmmmm .... OO wiem po to zeby sie popisac swoja glupota i nabic kolejny post ... all right sucker ?

Napisane Aug 5, 2006, 9:54 pm Ostatnio edytowane Aug 5, 2006, 9:55 pm przez Banan69
Real151

Real151

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Real151 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

N.e.r.d ma w wielu teledyskach ladnie pokazano deskorolke mysle ze przez takie ukazywanie skatingu moze kogos zajarac . To dobre jest hah

Napisane Aug 5, 2006, 10:09 pm
krystek44

krystek44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystek44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a mnie to wali. tak jak kolega powiedział wcześniej, ktoś moze się przez to zajarać dechą. a czy to będzie deska w klipie hip hopowym czy punk rockowym to chyba nie ma większego znaczenia, bo to jest ta sama deska  ;) owszem denerwuje mnie stereotyp, to że ludzie patrzą na mnie, kumpli i komentują: "o skejty". ale sram na takich ludzi, kto się orientuje w desce to potrafi odróżnić skejta od skatera, nie będzie kojarzył deski tylko z rapem i szerokimi ciuchami. całego świata nie przekonasz, nie wmówisz do głowy całemu światu, że deska to również rock, punk rock, waskie spodnie itp  ;) hehe. a wracając do tematu to fajnie czasem zobaczyć dechę w klipie, to jest jakiś sposób popularyzacji deskorolki i powinniśmy się z tego cieszyć, a nie narzekać, "że w tle gra rap i to jest złe"  :P

Napisane Aug 6, 2006, 9:24 am
Robels

Robels

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robels zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tomo666 powiedział(a):
Ostanio ogladajac MTV zauwazylem , ze deskorolka coraz czesciej pojawia sie w teledyskach ,  jednak tylko hip-hopowych czy rapowych - jeden ciul.
Widzialem na teledysku Tedego gosc robil sekwe i jakis tam Lupe Fiasco mial piosenke gdzie przez caly teledysk jezdza na deskach.

nastepny kretyn któremu przeszkadza hip hop:/ co ty kurwa myslisz ze to jest dobre czego tylko ty słuchasz?? jest chyba z 10 tematów o desce i hip hopie a wy ciagle rozgrzebujecie ten temat dajcie sobie spokójn co wam do chuja ten hip hop i deska przeszkadza??

Napisane Aug 6, 2006, 10:26 am
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Real151 powiedział(a):
N.e.r.d ma w wielu teledyskach ladnie pokazano deskorolke mysle ze przez takie ukazywanie skatingu moze kogos zajarac . To dobre jest hah

No wlasnie, chociazby w "Can i Have It Like That" B)

Napisane Aug 6, 2006, 3:11 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja