Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Powody dla których deskorolka...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Powody dla których deskorolka jest lepsza od dziewczyny??, Jak sie nie ma dziewczyny...
PIKMIN

PIKMIN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PIKMIN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tu wymyślamy powody, dla których deskorolka jest lepsza od dziewczyny (czymś sie trzeba pocieszyć). Ja narazie wymysliłem 2:D
1. Nie robi ci awantury, gdy jeździsz na innej
2. Dostępne są części zamienne

Temat nie jest na powaznie, sluzy wymyslaniu powodow ktore trzeba brac na luzno, bez spinki. Oszczedzcie sobie tych super madrych i dojrzalych wypowiedzi, wiadomo ze dla kazdego bliska osoba jest wazniejsza niz deskorolka.

Napisane Aug 4, 2006, 10:14 am Ostatnio edytowane May 13, 2010, 11:39 pm przez Adi21
pudelko

pudelko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pudelko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

3. Nigdy Cie nie zdradzi
4. Możesz na niej jeździć kiedy tylko chcesz ^^) a jej to pasuje... i nie piszczy :stare:

Napisane Aug 4, 2006, 10:25 am Ostatnio edytowane Aug 4, 2006, 10:26 am przez pudelko
NyggaSs

NyggaSs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NyggaSs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

7. Nie odzywa sie xD
8. Nigdy Cie nie zostawi :)

Napisane Aug 4, 2006, 10:29 am Ostatnio edytowane Aug 16, 2006, 11:19 pm przez NyggaSs
L0rdShad0w

L0rdShad0w

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to L0rdShad0w zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

9 na desce można zawsze jezdzić a na dziewczynie NIE

10 Na desce można się switnie bawić :D I połamać się

Napisane Aug 4, 2006, 10:34 am
gumen7

gumen7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gumen7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

11 nie bieże kasy za jeżdrzenie na niej

12 skaczesz poniej a ona nawet nie piśnie  :cyclops:

13 możesz ja wszedzie złapać

edit tomek; edytuj posty !

Napisane Aug 4, 2006, 10:35 am Ostatnio edytowane Aug 4, 2006, 10:48 am przez tomeckc
L0rdShad0w

L0rdShad0w

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to L0rdShad0w zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gumen7 powiedział(a):
13 możesz ja wszedzie złapać

Dobre  B)
14 deske można rzucac o podłoge a dziewczyny nie :D  ^^)

Napisane Aug 4, 2006, 10:42 am Ostatnio edytowane Aug 4, 2006, 10:42 am przez L0rdShad0w
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

15 nie lata  do sklepu i nie kupuje przez caly dzien róznych ciuchów;p

16 nigdy sie nei zmęczy i nie siedzi w kiblu przez godzine zeby sie umalować

Napisane Aug 4, 2006, 10:42 am Ostatnio edytowane Aug 4, 2006, 10:48 am przez tomeckc
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

17. deskę można pożyczyć kumplowi
18. deskę można pożyczyć od kumpla
ha

Napisane Aug 4, 2006, 10:47 am Ostatnio edytowane Aug 4, 2006, 10:49 am przez tomeckc
mariasz90

mariasz90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oto dlaczego laska a deska to co innego kolego :
1)zły na nia moge połamać ciskać po beton
2)wiem ze nigy mnie niezostawi
3)wyslucha mnie :P
4)nigdy do mnie niewyjedzie z textem ze niemam dla niej czasu 

^^)

Napisane Aug 4, 2006, 10:49 am
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

18. jak Ci się znudzi to możesz bezproblemowo wymienić na inny (pro) model :P:P
19. Nie musisz z niej nic zdejmować żeby pojeździć bo już jest goła! :P:P

Napisane Aug 4, 2006, 10:51 am
volcom

volcom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to volcom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

20.Zawsze zwarta i gotowa :D
21.nie zlamie mi serca:P
22.mozna bez opamietania drzec sie i klnac na nia a ona nie ma nic przeciwko.
23.mozna ja z buta pociagnac :D:P
(24) "z checia skoczy ze mna na browara" ktos juz napisal ale to mi sie podoba i pisze jeszcze raz :P:)
25. zawsze mozesz miec inna a jej to wisi :D
(26) mariasz90 napisal : nigdy do mnie niewyjedzie z textem ze niemam dla niej czasu  :D zgadzam sie hehe

Napisane Aug 4, 2006, 11:02 am
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

27. Jak sie zlamie w poł to mozna powiesic na scianie, a dziewczyne trzeba bylo by pochowac <cyclops>

Napisane Aug 4, 2006, 11:07 am
Ulla

Ulla

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ulla zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja składam protest !!! Czemu tu jest tylko mowa o dziewwczynach ??!! Od chłopaków tesh jest lepsza :P

Napisane Aug 4, 2006, 11:21 am
howie

howie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to howie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

28. lubi ostra jazde
29. śmiga po rurach
30.możesz sie rozebrac wskoczyć i po 36flipować (wiadomo o czym mowa B)
31.nie strzela "foh"
32.zawsze swietnie wyglada
33.kazda deskorolka na świecie uwielbia wosk (tez wiadomo o czym mowa)
34.mozesz się kochać na niej z dziewczyną ale nie mozesz kochać sie z deską na dziewczynie bo chyba będzie zła a desce to wisi
35.itd.

("pamietaj wszystko to było dla śmiechu")

Napisane Aug 4, 2006, 11:28 am
KonoSss

KonoSss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KonoSss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dziewczyna jest lepsza :)

Napisane Aug 4, 2006, 11:33 am
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

30. jak ja zrugasz to nie dostaaniesz w twarz z liscia
31.mozesz jej sie zwierzac ze wszystkiego a ona nikomu o tym nie powie nawet jak z nia skonczysz;]
32.z dziweczyna chodzisz na zakupy kilkugodzinne i nie masz nic do powiedzenia co ona kupuje, z deska jak pojdziesz na zakupy to jest kikma minut i ty kupujesz co chcesz dla NIEJ;]

Napisane Aug 4, 2006, 11:44 am
gumen7

gumen7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gumen7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

36 deske mozna szybko rozkręcić
37 nieda  ci liścia jak nanią wskoczysz
38 nietrzeba jej podrywac
39 można na niej jeździc od rana do rana
:cyclops:

Napisane Aug 4, 2006, 11:54 am
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

- pojedzie z tobą wszedzie gdzie tylko zechcesz
- możesz nią rzucać
- każda chwila spedzona z nią jest wspaniała
- nie boi sie hardcore'ów

Napisane Aug 4, 2006, 12:04 pm
tomo666

tomo666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomo666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

40.Mozna ja zabrac Wszedzie :D

Napisane Aug 4, 2006, 12:04 pm
Avar

Avar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Avar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

41. deska ladniej kreci okraglymi czesciami xD

Napisane Aug 4, 2006, 12:15 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja