Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » wasze odczucia

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
wasze odczucia, czyli dzielmy się doświadczeniem
3element

3element

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 3element zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ponieważ każdy rajter ma problemy z pieniążkami, bo zawsze jest za mało hajsu na puchy, proponuje  wspólnymi siłami dojśc do najlepszych rozwiązań ekonomicznych odnośnie  eksploatacji dobra jakim sa keny tudzież kapy.

do zalożenia temtu skłoniły mnie wnioski wyciągnięte na podstawie weloletnich badań oraz doświadczeń;] mianowicie:

1. żółte bleki słabo kryją (easter yellow-maskra, sulphur-wygląda dokładnie jak dekolak, wodnisty pomimo wielkrotnego strząchania, yellow..)

2. niektóre kolory z katalogu (bleka) są kolorami wrednymi tzn. niewiem jak zostały zrobione, ale teoretycznie powinny pasować do innych (porównując je na sucho w katalogu), a na ścianie okazują się kompletnym niewypałem i wyglądają jakby ktoś malował sosem naprzykład.. bądź innym produktem spożywczym. (savanna w katalogu i na donucie przyjemna zieleń khaka, a farba koloru kupy własciwej - nigdy więcej, hazle-podobnie)

3. clockwork orange-jak decydujecie się na pomarańczowy to lepiej halloween, bo ten ma jakiś mydlany odcień i jest znacznie mniej wyrazisty niż w katalogu i na donucie.

4. niewiem czy trafiłam poprostu na taką partie ale miałam kilka puch koloru aqua i stwierdzam że dziadowsko zapychają kapy (cześciej niż inne) pomimo ze są wybitnie dobrze strząchnięte (a szkoda bo git kolor)

5. słabo strząchnięte puchy zapychają kapy częściej (to wie kazdy głupi, ale na wszelki wypadek;))

6. wypełnianie fatem to zbrodnia, zużywa się 3 razy farby więcej.

7. skiny cap black (w moim mniemaniu) jest beznadziejny, nie daje całkiem zwartej linii.

8. zamiast czarnego dobrze jest używać king konga albo forest night czy onyxa, hunter green, albo blue velvet. niby róznica jest minimalna, ale jednak całość pracy wygląda inaczej. czerń nie jest taka płaska.

9. hiszpańskie hardkory (te z donutem wytłacznym) kryją git i sa bardzo wydajne, wydaje mi się ciśnienie mają większe niż bleki.

10. niemieckie hardkory (miałam te same kolory z hiszp i niem) są szczochami zapuszkowanymi w porównaniu do hiszp. kryją znacznie słabiej a niektóre zapychają końcówy jak dziady

Napisane Aug 4, 2006, 11:24 am Ostatnio edytowane Aug 4, 2006, 11:32 am przez 3element
CaseNCW

CaseNCW

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CaseNCW zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie kupuj 750, kup sobie dwie 400 i lepiej na tym wyjdziesz. Przy 750 jakieś 150 farby zostaje na dole i nie chce upiększac scianki. :(

Napisane Sep 6, 2009, 11:57 am
Gumzz1

Gumzz1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gumzz1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co ty gadasz. zawsze farba mi cisnie do konca . problem tylko ze do ziemi ciezko krecha dojechac  :mad:

Napisane Sep 6, 2009, 6:30 pm
neromcncrew

neromcncrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to neromcncrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ueste powiedział(a):
czarna montana maximo 750 ml nie siada na srebrze. kicha
i na dodatek okropnie spływa. tak samo 600ml

Napisane Sep 6, 2009, 7:12 pm
est33

est33

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to est33 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja maximo będę bronił bo to dobra puszka. Najpierw leci taka woda bo musisz rurkę przeczyścić rurkę w KAŻDEJ puszce tak jest tyle że w maximo rurka jest wyjątkowo długa z wiadomego powodu. A jak mówicie o tym że na dole nic nie da się zrobić to pomyślcie o takim czarodziejskim urządzeniu jak pociąg na którym nie ciągniesz kresek do ziemi, chyba że koła chcesz tuningować (ale to już według własnego uznania).

Napisane Sep 7, 2009, 7:48 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Je.bać bleki, kupujcie sabotaze, zakochalem sie ; D. u nas w lodzi sa blacki za 16, w tej samej cenie sabo, więc wiecie co wybrać ; ).

ale je.bie jak benzyna.

Napisane Sep 7, 2009, 8:28 pm Ostatnio edytowane Sep 7, 2009, 8:36 pm przez mikendy
Ueste

Ueste

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ueste zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

malowalem nowymi blakami, nie wiem jak inne kolory biały nie kryje (przynajmniej w moim przypadku), a co do maximo to naprawde długo czekałem aż woda wyleci i przestałem bo bym sie udusił, w piwnicy psikałem. teraz sabotaze przetestuje zobaczymy jak śmigają...

Napisane Sep 7, 2009, 8:56 pm Ostatnio edytowane Sep 7, 2009, 9:44 pm przez Ueste
CaseNCW

CaseNCW

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CaseNCW zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A co myślicie o montanie 94 z niskim ciśnieniem? Do detali lepsza niż Gold?

Napisane Sep 7, 2009, 9:23 pm
cocieto

cocieto

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cocieto zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie to na szybkie bomby najlepszy jest mołotow daja rady równiez farby firmy kobra jest  chrom i kolorki sa wyraziste i mocne innymi kenami nie maluje bo montana to jest kapa takie moje zdanie pozdro B)

Napisane Sep 7, 2009, 10:00 pm
muph22

muph22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to muph22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cocieto powiedział(a):
Jak dla mnie to na szybkie bomby najlepszy jest mołotow daja rady równiez farby firmy kobra jest  chrom i kolorki sa wyraziste i mocne innymi kenami nie maluje bo montana to jest kapa takie moje zdanie pozdro B)
  montana jest kapa??? masz mylne zdanie...

Napisane Sep 8, 2009, 12:12 pm
Gumzz1

Gumzz1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gumzz1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tez preferuje molotowy montan nie ruszam  ;)

Napisane Sep 8, 2009, 1:56 pm
DEFnb

DEFnb

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DEFnb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja bardzo lubie malowac clashami

Napisane Sep 8, 2009, 2:55 pm
1black

1black

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1black zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja nie mam wyboru bo u mnie są same bleki i goldy a czasem zamówię jakąś paczkę z neta, więc nie jest tak źle :P

Napisane Sep 8, 2009, 4:46 pm
siwyowp70

siwyowp70

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siwyowp70 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na molotowie sa jakies tanie farby 8 zl
nie wiem czy dobre ale chyba nie

Napisane Sep 10, 2009, 8:26 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja