Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » wasze odczucia

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
wasze odczucia, czyli dzielmy się doświadczeniem
3element

3element

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 3element zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ponieważ każdy rajter ma problemy z pieniążkami, bo zawsze jest za mało hajsu na puchy, proponuje  wspólnymi siłami dojśc do najlepszych rozwiązań ekonomicznych odnośnie  eksploatacji dobra jakim sa keny tudzież kapy.

do zalożenia temtu skłoniły mnie wnioski wyciągnięte na podstawie weloletnich badań oraz doświadczeń;] mianowicie:

1. żółte bleki słabo kryją (easter yellow-maskra, sulphur-wygląda dokładnie jak dekolak, wodnisty pomimo wielkrotnego strząchania, yellow..)

2. niektóre kolory z katalogu (bleka) są kolorami wrednymi tzn. niewiem jak zostały zrobione, ale teoretycznie powinny pasować do innych (porównując je na sucho w katalogu), a na ścianie okazują się kompletnym niewypałem i wyglądają jakby ktoś malował sosem naprzykład.. bądź innym produktem spożywczym. (savanna w katalogu i na donucie przyjemna zieleń khaka, a farba koloru kupy własciwej - nigdy więcej, hazle-podobnie)

3. clockwork orange-jak decydujecie się na pomarańczowy to lepiej halloween, bo ten ma jakiś mydlany odcień i jest znacznie mniej wyrazisty niż w katalogu i na donucie.

4. niewiem czy trafiłam poprostu na taką partie ale miałam kilka puch koloru aqua i stwierdzam że dziadowsko zapychają kapy (cześciej niż inne) pomimo ze są wybitnie dobrze strząchnięte (a szkoda bo git kolor)

5. słabo strząchnięte puchy zapychają kapy częściej (to wie kazdy głupi, ale na wszelki wypadek;))

6. wypełnianie fatem to zbrodnia, zużywa się 3 razy farby więcej.

7. skiny cap black (w moim mniemaniu) jest beznadziejny, nie daje całkiem zwartej linii.

8. zamiast czarnego dobrze jest używać king konga albo forest night czy onyxa, hunter green, albo blue velvet. niby róznica jest minimalna, ale jednak całość pracy wygląda inaczej. czerń nie jest taka płaska.

9. hiszpańskie hardkory (te z donutem wytłacznym) kryją git i sa bardzo wydajne, wydaje mi się ciśnienie mają większe niż bleki.

10. niemieckie hardkory (miałam te same kolory z hiszp i niem) są szczochami zapuszkowanymi w porównaniu do hiszp. kryją znacznie słabiej a niektóre zapychają końcówy jak dziady

Napisane Aug 4, 2006, 11:24 am Ostatnio edytowane Aug 4, 2006, 11:32 am przez 3element
3element

3element

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 3element zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pisz normalnie dani. i daruj sobie lanie wody w postach.

Napisane Aug 14, 2006, 5:21 pm
ZEcrew

ZEcrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ZEcrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dani997 powiedział(a):
sóyszałem ze to sprawia sie kozacko ja juhs nie maluje ale jesszcze keidys wruce i napewno sprubuje;p<LOL> baku baku

Baku baku - dałes każdemu zrozumieć ze palisz traffke z elo graffitowcami ??  :cyclops:
ja już nie maluje - no jo bo ostatni raz elo kul graffy malowałeś farbkami plakatowymi nie udawaj niewiadomo jakiego kozaka bo i tak kazdy wie ze noob z Ciebie jakich mało  :O Cioo zdziwiłes sie ze wiem jaki palant internetowy z Ciebie

Napisane Aug 14, 2006, 6:52 pm
HDS147

HDS147

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HDS147 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A mam takie pytanie... jaka farba najlepiej kryje chroma ??? Malowałem kiedyś srebro i musiałem kontur poprawiać 3 raz bo chrom wychodził na wierzch :/ Zwykły czarny black, połysk.
Jaka czarna najlepiej kryje chroma... wystarczy czarna m.black mat czy jakieśinne ??? Nie chce słyszeć o bitexie :/

Napisane Aug 21, 2006, 1:18 pm
soltys

soltys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soltys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HDS147 powiedział(a):
A mam takie pytanie... jaka farba najlepiej kryje chroma ??? Malowałem kiedyś srebro i musiałem kontur poprawiać 3 raz bo chrom wychodził na wierzch :/ Zwykły czarny black, połysk.
Jaka czarna najlepiej kryje chroma... wystarczy czarna m.black mat czy jakieśinne ??? Nie chce słyszeć o bitexie :/

Mtn Terror black...

Napisane Aug 21, 2006, 3:05 pm
HDS147

HDS147

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HDS147 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soltys powiedział(a):
Mtn Terror black...

Qrde u mnie niema zabardzo terrora :/
A np. ta Montana Black ???
http://pl.skate-europe.com/details/32926-farba_montana_black.html
To co pisze: "nadaje sie do chromów i nie "gryzie" sie z nimi" - to prawda czy tylko zwykły "chuit materkidody" ???

Napisane Aug 22, 2006, 12:07 pm
soltys

soltys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soltys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HDS147 powiedział(a):
soltys powiedział(a):
Mtn Terror black...

Qrde u mnie niema zabardzo terrora :/
A np. ta Montana Black ???
http://pl.skate-europe.com/details/32926-farba_montana_black.html
To co pisze: "nadaje sie do chromów i nie "gryzie" sie z nimi" - to prawda czy tylko zwykły "chuit materkidody" ???

Jak najbardziej działa....

Napisane Aug 22, 2006, 2:14 pm Ostatnio edytowane Aug 22, 2006, 2:16 pm przez soltys
ZEcrew

ZEcrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ZEcrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli chrom przebija czarny to ciągnij lajy bitexem to jest "kupa" czarna i gęsta z taki kryciem ze h0h0

Kupa nie znaczy ze  farba jest do bani tylko ze jest gesta i brudząca !!

Napisane Aug 26, 2006, 1:30 pm Ostatnio edytowane Aug 26, 2006, 1:31 pm przez ZEcrew
3element

3element

Member
Wyświetl posty

malowalam i bitexem i terror blekiem i obie farby sa identyczne prawie. podobnie pachną mają podobny odcień brązowawy i obie sa tłuste.  myśle że terror black to jest bitex ze znaczkiem mtn;]

Napisane Aug 27, 2006, 12:44 pm
HDS147

HDS147

Member
Wyświetl posty

Bitexem jeszcze nie malowałem... ale skoro go tak zachwalacie to chyba bede musiał sproobować ;P

Napisane Aug 28, 2006, 9:19 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HDS147 powiedział(a):
Bitexem jeszcze nie malowałem... ale skoro go tak zachwalacie to chyba bede musiał sproobować ;P

zachwalać to ja go moge tylko pod tym wzgledem, że nie jest farbą lecz dosłownym smarem w areozolu i nie wsiąka...
ogółem to cieknie masakrycznie brudzi i się zatyka...
ile to mozna piac o tym bitexie ?

Napisane Aug 29, 2006, 12:04 pm Ostatnio edytowane Aug 29, 2006, 12:06 pm przez wRiTer_Ka
soltys

soltys

Member
Wyświetl posty

3element powiedział(a):
malowalam i bitexem i terror blekiem i obie farby sa identyczne prawie. podobnie pachną mają podobny odcień brązowawy i obie sa tłuste.  myśle że terror black to jest bitex ze znaczkiem mtn;]

Tylko że mtn terror black nie cieknie tak jak bitex i nie zatyka capa...

Napisane Aug 29, 2006, 12:19 pm
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szark powiedział(a):
skoro już jesteśmy w temacie farb i ich krycia to powiem tak:
nie warto kupować
- pastelowej różowej monatny hardcore nie pamiętam jaki ma numerek ale chodzi mi o jasną pastelową i jedyne co jest w stanie pokryć to kartka..
-fluora w kolorze kurteczki pana policjanta bo też siada jakby bardzo chciała, a nie mogła
[odrazu mówie, że możliwe, że ja miałam pecha do nich. w każdym razie nie zanosi sie na to, żebym jeszcze kiedyś te kolory testowała]

to czego jeszcze nie należy robić to wciskanie banana na mołotowa.
efekt: puszka samodzielnie miotająca farbą, a banana sie ciężko ściąga :hmm:

w ogóle jesli już jesteśmy przy mołotovie boski okazuje się pink fat ;] amen!

molotov i pink fat - klasyka. zajebiscie gruba krecha.

Napisane Sep 1, 2006, 8:44 pm
3element

3element

Member
Wyświetl posty

mtn nitro tez bitex jak dla mnie żadnej różnicy niema terror zatyka tak samo jak bitex i nitro.

Napisane Sep 7, 2006, 7:14 pm
soltys

soltys

Member
Wyświetl posty

3element powiedział(a):
mtn nitro tez bitex jak dla mnie żadnej różnicy niema terror zatyka tak samo jak bitex i nitro.

Ja ostatnio prawie cały czas do chromów używam mtn terror black i jak dobrze się wymiesza to jakoś mi nie zatyka capa...

Napisane Sep 7, 2006, 7:27 pm
Users

Users

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Users zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak naprawde to ja nie mam problemów z kasą na puchy :)

Napisane Nov 13, 2006, 1:10 pm
ZEcrew

ZEcrew

Member
Wyświetl posty

Users powiedział(a):
tak naprawde to ja nie mam problemów z kasą na puchy :)

i chuj to kogo obchodi w tym temacie miałeś pisac o swoich doświadczeniach związanych z kryciem , wydajnościa farb itp itd... a jak nie masz hajsu na puszki to zacznij sobie zbierać nie śłysząłes powiedzenia "grosz do grosza a bedzie montana"
^^)

Napisane Nov 14, 2006, 8:08 pm
klocek1

klocek1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to klocek1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe moge powiedzieć jedno do wszystkich rajterów ...

DOBRZE MIESZAJCIE FARBY ... Wiem, to proste co mówie i każdy niby to wie, ale to jest prawda. Kiedyś przed wrzutem miałem dwa kolorki pink i black bodajze niepamietam ... ale chuj jedna zmieszalem a drugiej niestety nie ..... i na bombingu z tej niewymieszanej mtn'ki zaczely mi sie lac ... SPIKI !! Nie zaczal sie spray z puchy wydostawac, tylko takie 10-15 cm'etrowe spiki, jakby nitki. Dlatego mieszajcie, bo potem na bombingu sie okaze ze musisz poswiecic 30 sekund swego cennego czasu podczas bombowania na napierdalanie puszką :D

Napisane Nov 14, 2006, 9:36 pm
mendelek

mendelek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mendelek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

można obramowywać mazakami

Napisane Dec 16, 2006, 10:38 pm
Fubu

Fubu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fubu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No To Tak,Kiedyś Poszedłem Sobie Zrobić 1-sze Moje Srebro,Dobra Zrobiłem kontury,Wypełniłem,i jechałem King-Kongiem(czarny kolor)i tak aptrze a on wogóle niepokrywa :cyclops: :cyclops:tzn.pokrywał ale trochę....czapa jak nic straciłem chyba z pół farby na poprawianiu :mad:

P.S- Doczytałem Się Tutaj Na Forum Że Trzeba Zostawić Na Jakiś Dłuzszy czas tego grafa ok 30.a potem robić kontury,chcą niechcąc zgłebiłem swoją wiedze ;) ;)z Andera

Napisane Dec 22, 2006, 9:47 pm
efente

efente

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to efente zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam czuje lekki niedosyt

Napisane Dec 22, 2006, 11:31 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja