Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Adio-Rock

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Adio-Rock
chusio

chusio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chusio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sadzicie o filmie''AdioRock"Jak dla mnie to jeden z najlepszych sv :)!

/edit Karwan89: Dodane do spisu

*Napisane Aug 5, 2006, 8:15 am Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:32 pm przez Karwan89
ptaszek8

ptaszek8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ptaszek8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie najlebsszy ale ziomalski fajne sie zaczyna fajna muzyka podem gozej i gorsza muzyka nikt nic nie pokazał ale ja oglądałem go z miłością bo miałem wersie dvd i gittez sie go oglądało czysty ekran i wogóle bojsowo :majonez:

Napisane Aug 5, 2006, 11:00 pm
mati98

mati98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mati98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to dla mnie też jeden z najlepszych [sv] bardzo przyjemnie sie ogląda :D :)

Napisane Aug 6, 2006, 2:59 pm
krystek44

krystek44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystek44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi się film nie podobał, jakoś go nie strawiłem miejscami owszem był niezły, ale ogólnie to dla mnie lipa. beznadziejna muza (britnej spirs w sv - myslałem, że to jest niemożliwe, a jednak), w filmie nie ma takiej zajawki, po co pokazują jak rozdają autografy, wielkie gwiazdy, i to ma mi dać zajawke????? pfffff

Napisane Aug 7, 2006, 9:36 am
eryk1231

eryk1231

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eryk1231 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

e tam nie podniecam sie nim :bounce:

Napisane Aug 7, 2006, 10:32 am
damsatan

damsatan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to damsatan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przejazd Stevego Nessera jest niczego sobie...reszta jakoś nie porywa, wielkie gwiazdy..heh
.......::::::::S I C:::::::........

*Napisane Aug 7, 2006, 10:36 am
lplukasz1

lplukasz1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lplukasz1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hhehe Tak się składa że ja chciałem też założyć ten temat  :) mi się podobał tylko ta muzyka  :thinking: na poczatku była fajna ale potem to już lipa ... zna moze ktoś tytuł tej piosenki co leci na początku ? B)

*Napisane Aug 7, 2006, 10:39 am
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no film spoko ale na ADIO to i tak za mało.... ;) ;) mnie tam kreci najbardziej "one step beyond" najlepszy z produckji ADIO !!!  :rolleyes: :rolleyes:

Napisane Aug 7, 2006, 10:43 am
witomino

witomino

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to witomino zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nawet nie dorsta do pięt nowemu digitalowi ''get the or die tryin
B) B) B) B)

Napisane Aug 7, 2006, 3:12 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

od Adio spodziewalam sie czegos wiecej niz tego co pokazali. jakos filmu jaka mialam byla zadowoalajaca ale muzyka przerazajaca. do tego te ich "gwiazdorstwo" :/ lekka przesada. chyba zapomnieli co wazne jest w sv

Napisane Aug 7, 2006, 3:22 pm
popcornik

popcornik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to popcornik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poziom bardzo dobry, dvd darmowe, i.... z tą britney to miałem ochote rozwalić dvd!!! a poza tym to film był bardzo fajny

Napisane Aug 8, 2006, 5:28 pm
mihalek

mihalek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mihalek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie widziałem, jak ktos ma link do filmu, to niech poda

Napisane Aug 8, 2006, 6:59 pm
buzy

buzy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to buzy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szału nierobi a takie gwiazdy wystepuja........

Napisane Aug 9, 2006, 12:02 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam to Adio Rock`n Roll. Kupiłem jakieś wydanie ślizga i tam było. Film spoko, fajna muza i tricki na poziomie. No i oczywiście BAM MARGERA!

Napisane Oct 22, 2006, 12:49 pm
jakos

jakos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niec specjalnego a nawet nudny film po prostu mi się nie podoba pierwszy filmik adio był wręcz mistrzowski a ten to jedna wielka lipa;/

Napisane Oct 22, 2006, 2:45 pm
koston15

koston15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koston15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

taki sobie ujdzie w tlumie :cyclops:

Napisane Oct 22, 2006, 4:17 pm
FLOREKsk8

FLOREKsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FLOREKsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adio rock rooxxxx ale mam pytanko szukałem wszędzie ale nigdzie nie ma plis pomocy bo chodzi mi o soundtrack do dodatkowego przejazdu Joeya Brezinskiego nie jest on w filmie bezposredinio ale w bonusach.Jak ktos wie to prosze powiedzcie mi

Napisane Apr 25, 2007, 9:48 pm
ZooYork12

ZooYork12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ZooYork12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ile trwa ten film no bo ściągam i jestem ciekawy
:P :P :P :P :P :P

Napisane Aug 12, 2007, 9:18 pm
tutek

tutek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tutek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tezmyśle że jest najlepszy  ;)

Napisane Aug 14, 2007, 9:53 am
Tomo794

Tomo794

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomo794 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Genialne... nic ujac!

Napisane Dec 8, 2007, 10:58 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja