Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Adio-Rock

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Adio-Rock
chusio

chusio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chusio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sadzicie o filmie''AdioRock"Jak dla mnie to jeden z najlepszych sv :)!

/edit Karwan89: Dodane do spisu

*Napisane Aug 5, 2006, 8:15 am Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:32 pm przez Karwan89
fated

fated

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fated zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

What You Waiting For? - Gwen Stefani  :P :P

żalowy :)

Napisane Jan 15, 2009, 2:28 pm
Cakupejek

Cakupejek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cakupejek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No u mnie wyszedl srednio. Bama za duzo troche i to nawet smieszne nie bylo. 510

Napisane Jan 15, 2009, 2:59 pm
juhcic

juhcic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juhcic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak po mojemu lewy...

Napisane Jan 15, 2009, 4:53 pm
fated

fated

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fated zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

juhcic powiedział(a):
tak po mojemu lewy...

hehe fajne av co to jest? :)

Napisane Jan 15, 2009, 7:58 pm
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oglądałem ten film już z jakieś 20 razy i moge wciąż ;D
Zawsze daje mi ogromną zajawę.

Napisane Jan 16, 2009, 8:08 am
pawel1995

pawel1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawel1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a mi sie podobał, chociaż widziałem lepsze

Napisane Jan 16, 2009, 3:05 pm
cormax92

cormax92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cormax92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

beznadzieja, tylko anderson miał dobry przejazd

Napisane Feb 2, 2009, 9:08 pm
bulos96

bulos96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bulos96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siamak powiedział(a):
no film spoko ale na ADIO to i tak za mało.... ;) ;) mnie tam kreci najbardziej "one step beyond" najlepszy z produckji ADIO !!!  :rolleyes: :rolleyes:

ej nie chce zakładać nowego tematu mam pytanie jak się ta piosenka nazywa co na początku bama jest jak jadą z tonym hawkiem autem i bam tak trzepie głową? tak w tle leci

edit: chodzi mi o one step beyond

Napisane May 23, 2009, 9:41 pm Ostatnio edytowane May 23, 2009, 9:49 pm przez bulos96
RubiSzubert

RubiSzubert

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RubiSzubert zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film ma fajny klimacik ale najlepsze sv jakie widzialem to black rabbit 3

Napisane Nov 13, 2009, 7:38 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja