Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Adio-Rock

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Adio-Rock
chusio

chusio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chusio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sadzicie o filmie''AdioRock"Jak dla mnie to jeden z najlepszych sv :)!

/edit Karwan89: Dodane do spisu

*Napisane Aug 5, 2006, 8:15 am Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:32 pm przez Karwan89
barkaw

barkaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barkaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nawet fajny ale lepszy moim zdaniem był adio sv

Napisane Dec 9, 2007, 5:22 pm
BAM96

BAM96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BAM96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlebszy byl przejazd Bama Margery  :) i koncowka filmu ale reszta tez super przejazdy  :)

Napisane Dec 9, 2007, 7:38 pm
Homer99

Homer99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Homer99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajny Film według mnie.

Napisane Dec 10, 2007, 8:17 pm
detekflip3

detekflip3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to detekflip3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oglądałem tydzien temu i nie jest fajny tak naprawde to mi sie niepodobal  |*_*|

Napisane Dec 10, 2007, 9:46 pm
cartoon

cartoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cartoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ZooYork12 powiedział(a):
a ile trwa ten film no bo ściągam i jestem ciekawy
:P :P :P :P :P :P

ten tu trwa 28 min. nie wiem ile ten z płytki bo nie chce mi się odtworzyć na kompie. (nie mam programu)
też go mam z gazety jakiejś, taki... średni.

http://www.skatevideosonline.net/skate-videos/556/adio-footwear/rock/

Napisane Dec 10, 2007, 10:35 pm
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KOCHAM TEN FILM!
ogladalem go z 20 razy i sie nim dalej jaram...
Errnie Torres i Joey Brzezinski na Bonusach...WYMIOT!

Napisane Dec 12, 2007, 8:18 pm
Tomo794

Tomo794

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomo794 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Most sk8ers travel 5000 miles to sk8 in Barcelona. I travel 5000 miles to barf on parades!" - ukochany cytat :)

Napisane Dec 16, 2007, 1:57 pm
TheButcher

TheButcher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TheButcher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Całkiem fajny film...
taki na letnią zajawkę
Polecam

Napisane Jan 9, 2008, 9:24 pm
teckey

teckey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to teckey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi się ten film  podoba :) :) :) B) :cyclops: :) :rolleyes:

Napisane Mar 18, 2008, 3:57 pm Ostatnio edytowane Mar 19, 2008, 7:01 am przez teckey
santa1992

santa1992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to santa1992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Taak. Do tego SV wracam często. A to głównie za sprawą dobrego humoru. Oczywiście ADIO ma zajebisty team i maja co zaprezentować lecz w tym filmie jakoś tego nie widać. Jak chcecie oglądnąć dobrą deskę to lepiej wałczcie Girl'a lub Transworld'a. Tu można się raczej pośmiać niż pooglądać super tricki.

Napisane Apr 14, 2008, 10:59 pm
skateblade

skateblade

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateblade zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie jeden z najgorszych sv.

Za dużo "bamowatych" akcji, zero zajawy.

Napisane Apr 16, 2008, 12:20 am
Patbmx

Patbmx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Patbmx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepsze skate vidło jakie widziałem!!!!  :cyclops:
Co to za muzyczka co leci jak rozdają autografy w skateshopie?

Napisane May 19, 2008, 11:15 pm
raval08

raval08

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to raval08 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film pozostawia jakiś niedosyt ale jednak obejrzałem cały bez większego znudzenia więc zasługuje na miano dobrego filmu chyba dzięki temu że bam margera tam był ;] akcja gdy żyga z balkonu na tą kobiete na chodniku blee

*Napisane May 23, 2008, 8:49 am
DamiAnem2

DamiAnem2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DamiAnem2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Triki fajne ale muzyka do dupy szczegulnie do Bama
dla mnie taki sobie  :thinking:

Napisane Dec 11, 2008, 7:08 pm
fated

fated

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fated zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bam i muza tak poza tym nic nowego

Napisane Jan 10, 2009, 10:42 pm
Adikko

Adikko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adikko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie podobało mi się.

Napisane Jan 10, 2009, 10:52 pm
Pawluszskate

Pawluszskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pawluszskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie bardzo podobał. bardzo przyjemnie mi się oglądało

Napisane Jan 14, 2009, 7:16 pm
ematrix

ematrix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ematrix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a mnie sie podoba i jest zajebisty

Napisane Jan 14, 2009, 8:03 pm
huston

huston

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to huston zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziwne strasznie, nie podoba mi się.

Napisane Jan 14, 2009, 8:27 pm
kuba92

kuba92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuba92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Soundtrack jest straszny :(

Napisane Jan 15, 2009, 8:00 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja