Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Blaty Nervous

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Blaty Nervous, pytan kilka...
Ves

Ves

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ves zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jezdzil ktos na nim (blacie nervousa ;) )? Jak sie sprawoje? Jest sens kupowac, czy moze jest cos lepszego w tym przedziale cenowym?

PS Mam nadzieje ze takiego tematu nie bylo...

Dodany

Napisane Aug 6, 2006, 7:16 pm Ostatnio edytowane Apr 25, 2008, 8:51 am przez bydlak
allex

allex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to allex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam i jestem zadowolona  B) polecam ^^)

Napisane Aug 6, 2006, 8:51 pm Ostatnio edytowane Aug 6, 2006, 8:52 pm przez allex
Rusi12

Rusi12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rusi12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam ten blat tegoroczny model 7.500 i powiem krótko .Kupiłem w wiosne do dzis mi trzyma ogólnie jestem zadowolony .
ALE KUPUJ BEZ NAMYSŁU OPŁACA SIE 100 % :cyclops:

*Napisane Aug 8, 2006, 7:21 pm
Ferdzio

Ferdzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ferdzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widzialem jak moj kumpel simga nim ma go jż 2 lat a katuje ten deck jak tylko można co prawda zrobiąl sie trochę kredka ale to już2 lata w końcu

Napisane Aug 16, 2006, 10:14 am
beny77

beny77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to beny77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jedyna deska z polskich która naprawde robiona jest w USA, szacunek dla Bartka elo !!!

Napisane Aug 30, 2006, 5:23 pm
wlodziu

wlodziu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wlodziu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zajebiste  deseczki smigalem na nie oszczedzalem jej 3miesiace i nie zlamala sie jednak troche rozwartwila :):) jka na 180zł to polecam .... ale w tym przedziale cenowym polecam rowniez Creme :):)

Napisane Sep 1, 2006, 9:05 pm
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jezdziłem na nervousie, jednym z pierwszej seri. Naprawde pożądne deski, trzymają jak amerykańskie. Wolałem starszą serie bo miały monster molda :D

Napisane Sep 16, 2006, 3:17 pm
2Pac1996

2Pac1996

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2Pac1996 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam ten blat z 3/4 roku i sie bardzo dobrze sprawuje wg mnie ten blat jest świetny B)

*Napisane Oct 7, 2006, 9:13 pm
Rusi12

Rusi12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rusi12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nervousy to najlepsze polskie blaciki Mialem nervousa juz max zjechany.Kupilem girla i go złamalem teraz skrecilem nervousa i katuje go dalej.
Niesamowity blat.
Drewno jest wytrzymale dosyc wolno sie sciera
POLECAM

Napisane Oct 21, 2006, 8:44 pm
colle

colle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to colle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miałem tego blacika ale mi sie połamał teraz jezdze na gangu i jest bardziej wytrzymały niż  Nervous :)

Napisane Dec 11, 2006, 6:47 pm
benio

benio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to benio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam decka juz rok, ale jezdze teraz na decku od brata (tez nervous, tez ma go rok) kozacki pop, wytrzymalosc i grafiki...zawsze wiedzialem ze ta firma jest na rapie, nawet gdy mieli ten stary team :D

Napisane Dec 11, 2006, 6:55 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nervousy są najlepsze z polskich blatów (jak dla mnie). Nowe grafiki zaprojektowane przez Szkielę kozak! Kolega ma jeszcze ze starej produkcji i trzyma mu chyba z rok i żadnych dzinksów i tym podobnych. Nowe Nervousy są produkowane w wytwórni dlxsf.com tam gdzie Krookedy (mam krookeda i trzyma kozak!) więc sami widzicie. KUPUJCIE NERVOUSY :]

Napisane Dec 11, 2006, 8:16 pm
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no,blaty przekozackie,a teraz jeszce dpszły grafiki Tomka Szkieli,aj mistrz..

Napisane Dec 13, 2006, 11:31 am
Qbasiek95

Qbasiek95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qbasiek95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeden z moich kolegów miał kiedyś nervousa i mu wytrzymał ponad rok.

Napisane Dec 28, 2006, 12:58 pm
Hawk-Master

Hawk-Master

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hawk-Master zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi się strasznie kruszył:/ i do tego po hmm 2-3 miesiącach poszedł w p!zdu... wczoraj :( na rurce... bs lipslide i TRACH ! rest in peace

Napisane Jan 7, 2007, 10:39 am
lukhol

lukhol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukhol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja miałem 2 blaty nervousa i według mnie są fajne, tanie i wytrzymałe a więc polecam!! :rolleyes:

Napisane Jan 15, 2007, 6:28 pm
Krzesimir

Krzesimir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzesimir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Te blaty są  zjebi....
Mam blat nervous z nowej serii nicałe dwa miechy i żadnego pęknięcia ani nic.

Napisane Feb 13, 2007, 10:24 am
mute

mute

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mute zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostatnio kupiłem nervousa,ma bardzo dobrego popa,profil duży,więc się dobrze flipy kręci :)jednak od manuali się szybko tai,l ściera,zostały na nim tylko 4 warstwy a jeżdżę na nim 2 dni...mam nadzieję że się szybko niezłamie,za jakieś pół roku zedytuje posta i dam opinię jak sie smiga po takim okresie czasu  :rolleyes:

No,blat jest naprawdę świetny,jak dla mnie,parę razy z dużej wysokości spadłem na tail i nic,narazie się tez nierozwarstwia.Gorąco polecam :cyclops:
Edit: blat zaczyna pękać :( ale narazie tylko jedna warstwa poszła, to jeszcze 6
ale i tak jestem zadowolony

Napisane Mar 27, 2007, 5:45 pm Ostatnio edytowane Jul 6, 2007, 9:19 am przez mute
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

element jest drozszy od nervousa a jednak wydaje mi sie ze gorszy...
jak masz watpliwosci [zdania moze sa tutaj dobre na temat NRV ale wiadomo niepewnosc zostaje] to wez sobie ziomus doloz te 50 złotych i kup Zero albo Mystery

Napisane Mar 28, 2007, 10:19 pm
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja kupuje sobie NERVOUS'a takiego:

http://pl.skate-europe.com/details/37402-blat_nervous.html

Ktos mial Ktos na nim jezdzil co o nim wiecie:P??

Napisane May 21, 2007, 9:46 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja