Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Buty Fallen

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Buty Fallen
Jawor

Jawor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jawor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam zamiar kupić buty fallen. jak ktoś je już miał to niech napisze czy sie tak szybko nie scierają i czy podeszwa tez dobra bo w kazdych butach podeszwa mi sie sciera ze juz do wkladki mi dochodzi :/. a jak widze na fotkach to grubą podeszwe mają falleny. i ogolnie napiszcie co sadzicie o tych butach

Dodany

Napisane Aug 7, 2006, 2:43 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:25 am przez bydlak
koza

koza

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koza zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kupuj :)bez namysłu:) :Pkozackie buty : :)najlepsze buty jakie miałem

Napisane Aug 7, 2006, 2:45 pm Ostatnio edytowane Aug 7, 2006, 2:46 pm przez koza
olga262320

olga262320

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olga262320 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kupuj ja mam sam buty fallen i sa zarabiste , kupuj bez namyslu

Napisane Aug 7, 2006, 2:47 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buty fallen to moim zdaniem najlepsze buty na rynku skateboardingowym ;) najlepsze na jakich mi sie smigało. kupuj bez namysłu

Napisane Aug 7, 2006, 3:01 pm
Jawor

Jawor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jawor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mozecie napisac tez ile około trzymały?

Napisane Aug 7, 2006, 3:02 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Super buty, mój kumpel ma, wygodne powoli się ścierają i mają grubą podeszwę. Kupuj beznamysłu :)

Napisane Aug 7, 2006, 3:32 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jawor powiedział(a):

ja jezdze krotko i słabo wiec duzo sie nie sciaraja, ale ciagle je mam i sa tylko lekko starte. ogolnie ekstra wytrzymalosc... nie pytaj tylko kupuj

Napisane Aug 7, 2006, 3:35 pm
Mordog

Mordog

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mordog zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam Falleny (konkretnie model relapse) od kwietnia i starly mi sie podeszwy o 2 milimetry - wiec malutko i lewy but od flipów starl sie do polowy materialu czyli spokojnie silikonem mozna pociagnac :)

Polecam.

Napisane Aug 7, 2006, 3:40 pm
edzio

edzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sa zarombiste sam je mam. super wytrzymala podeszwa mocne i w ogole zajebiste
ja polecam ci bardzo model patriot  KLIK

Napisane Aug 7, 2006, 3:42 pm Ostatnio edytowane Aug 7, 2006, 3:45 pm przez edzio
Russel

Russel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Russel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kupuj nawet sie nie zastanawiaj :cyclops:

Napisane Aug 7, 2006, 8:02 pm
Rusi12

Rusi12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rusi12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kupiłem dzisiaj w skateshopie model STING bardzo wygodne wkrótce napisze o nich wiecej musze je wytestowac.

Napisane Aug 7, 2006, 8:34 pm
ptaszek8

ptaszek8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ptaszek8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja ulubiona firma butów kohańcy

Napisane Aug 7, 2006, 9:01 pm
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bergersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jawor powiedział(a):

moi kumple maja falleny i sa zajebiste w życiu lepszym butów nie widziałem teraz też mam zamiar sobie kupić falleny patriot ,a jeśli chodzi o ty czy długo trzymaja to naprawde jeszcze nie widziałem żeby buty tyle trzymaly i byly nadal w idealnym stanie ,jeden kumpel ma 2 pary fallen i trzymają mu już 2 rok ,drugi kumpel ma tez falleny i leci juz 1.5 roku od kiedy je nosi :)

Napisane Aug 7, 2006, 9:04 pm Ostatnio edytowane Aug 7, 2006, 9:06 pm przez bergersk8
Jawor

Jawor

Member
Wyświetl posty

Cytuj:
jeden kumpel ma 2 pary fallen i trzymają mu już 2 rok ,drugi kumpel ma tez falleny i leci juz 1.5 roku od kiedy je nosi

mnie to interesuje ile trzymają podczas jazdy a nie podczas chodzenia :)

Napisane Aug 7, 2006, 9:23 pm
cinek172

cinek172

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cinek172 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jedyne co moge powiedziec na temat tych bótków to tyle ze bardzo mi sie podobaja...Wszyscy pisza ze wytrzymale to bierz...

Napisane Aug 7, 2006, 9:34 pm
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bergersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jawor powiedział(a):
Cytuj:
jeden kumpel ma 2 pary fallen i trzymają mu już 2 rok ,drugi kumpel ma tez falleny i leci juz 1.5 roku od kiedy je nosi

mnie to interesuje ile trzymają podczas jazdy a nie podczas chodzenia :)

chodzil w nich caly rok i teraz 2 miesące na nich śmiga ,wiadomo że się bedą z biegiem czasu scierać i wogule ale nadchodzi to bardzo wolno :)

Napisane Aug 7, 2006, 11:24 pm Ostatnio edytowane Aug 7, 2006, 11:25 pm przez bergersk8
irkur

irkur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to irkur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buty falena sa wyje... i sa fest wytrzymałe :rolleyes:

Napisane Aug 8, 2006, 10:23 am
spol

spol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to spol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jawor powiedział(a):

kumpel miał je około rok ni niebyło zamoco nidać ze są noszone a tak pozatym to jeszcze zależy od tego jak kto dba o buty.

Napisane Aug 8, 2006, 12:24 pm
jakos

jakos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam patrioty i się zajebiście trzymają a jeden mój kumpel ma je też i podeszwa mu pękła po 2 miesiącach nie mam pojęcia od czego to zależy

Napisane Aug 8, 2006, 1:21 pm
martex

martex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to martex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w koncu FALLEN nalezy do Jamie Thomas'a po cześci a jesli Jamie Thomas to ZERO a jesli ZERO to FALLEN jest zaje***  :)

Napisane Aug 11, 2006, 2:40 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja