Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Najseksowniejsze auta na świe...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Najseksowniejsze auta na świecie, sex bomba :P
lukii

lukii

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukii zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najseksowniejsze auta na świecieBrytyjski magazyn Top Gear opublikował ranking najseksowniejszych samochodów świata. W pierwszej dziesiątce znalazło się kilka luksusowych samochodów: szczegóły w linku.

*Napisane Aug 8, 2006, 12:06 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam w samochodach nie widze nic sexownego :P

Napisane Aug 8, 2006, 12:12 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):

Nie ty jeden :hmm:

Napisane Aug 8, 2006, 12:13 pm
koza

koza

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koza zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te pierwsze 3 miejsca to nie zbyt mi się wydają sexowne?astony o tak ale te fiaty;/  ^^)

Napisane Aug 8, 2006, 12:13 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehehe ciekawe dla kogo te auta sa "sexowne" taki koles pewnie pociska w rure wydechowa hehehe

Napisane Aug 8, 2006, 12:17 pm
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):

heh,ja jakoś też;]

Napisane Aug 8, 2006, 12:17 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sorry, ale ogólnie dla mnie to tona żelastwa na 4 kółkach w ogóle nie jest seksowna. Chyba, że w środku jest dziewczyna. Wtedy to jak najbardziej :)

Napisane Aug 8, 2006, 12:25 pm
Campbell

Campbell

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Campbell zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ogólnie auta nie są seksowne, ale Rolls Royce i Aston Martin, to przyznam że są seksowne :D:P.

PoZdRo !!!

Napisane Aug 8, 2006, 12:31 pm
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Anglicy to mają gust.Ja w tych samochodach nic nie widze.No może poza Astonem Martinem, który był na 2 miejscu.

Napisane Aug 8, 2006, 1:03 pm
kondzikfb

kondzikfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kondzikfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hm garbus ma fajny tyłek

Napisane Aug 8, 2006, 1:05 pm
edzio

edzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tomeckc powiedział(a):
Sorry, ale ogólnie dla mnie to tona żelastwa na 4 kółkach w ogóle nie jest seksowna. Chyba, że w środku jest dziewczyna. Wtedy to jak najbardziej :)

hehe racja :P

Napisane Aug 8, 2006, 1:07 pm
Gilun

Gilun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gilun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tomeckc powiedział(a):

ludzie wy sie nieznacie,dla maniaka takiego jak ja to samochody są piękne,te ich nadwozia,obłe kształty,wulgarny wygląd aaaaaaaaahhhhh!!!!
Np takie ferrari Enzo whoah!!!!
Nie znacie sie i tyle Nooby

Napisane Aug 8, 2006, 1:11 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No jasne, i zeby jeszcze mial w miare szeroki bak :P

Napisane Aug 8, 2006, 1:15 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

typowy styl brytyjski oni sie zawsze zachowuja sie w kazdej dziedzinie jak jakies odludki
wg mnie inne auta mozna by calkowicie zaprezentowac:]
moze pojecie najseksowniejsze a raczej ow okreslenie roznie sie do tego donosi to niektorzy mylnie to odbieraja ale takie mamy tlumaczenia w jezyku polskim

Napisane Aug 8, 2006, 1:34 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie najbardziej podobał srebrny Chevrolet mmmm...

Napisane Aug 8, 2006, 6:09 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najsexowniejsze są Aston Martiny i Porsche

Napisane Aug 8, 2006, 7:25 pm
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bergersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ziomek77 powiedział(a):
  właśnie...

znowu głupi post wrrr...:mad:

a co do autek to największy seksapil ma Mitsubishi Lancer Evo 8  ^^)

Napisane Aug 8, 2006, 7:50 pm Ostatnio edytowane Aug 8, 2006, 7:51 pm przez bergersk8
Avar

Avar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Avar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dla mnie to najwiekszy seksapil ma maluch-jak sie rozkraczy to tylko ladowac......
NA LAWETE xD

ale wymyslilem, no boki zrywac :D

ale tak miedzy nami, to mozna wywnioskowac,ktore auto jest najseksowaniejsze np. wyobrazajac sobie w jego towarzystwie piekna dziewczyne w bikini.... czy taka kobitka fajnie wygladalaby oparta o poloneza?? nie-wiec polonez seksownym autem zdecydowanie nie jest ;D Ale np. obok takiego AM to ...no juz smai wiecie...z tym ze ze czemu wybrano tego garbusa?? Moze w czasach jego swietnosci, fajne modelki robily sobie zdjecia tylko z takimi samochodami?? xD to juz zostawiam autorom rankngu, tak samo sposob wyboru...spoko_ "dziewczyny w bikinia" byly tylko takim spoosbem latwiejszego przekazu z mojej strony ;)

Napisane Aug 8, 2006, 8:02 pm
gRaBzIo

gRaBzIo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gRaBzIo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem najseksowniejszym autem swiata jest Aston Martin DB9 i zadne inne zreszta to jest moje osobiste zdanie

Napisane Aug 8, 2006, 8:46 pm
MartuSkaA

MartuSkaA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MartuSkaA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a od kiedy samochody sa sexowne xDD

Napisane Aug 8, 2006, 9:24 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja